bursa altili tahminleri

8 MART 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Fairly Border koşmayacak deniliyor.

1 – AYAK: Günün ganyanı bu koşudadır . 1 – AREA WARRIOR ve 2 – ARJANTİN ekürileri yükselen formları ile yarışın favorileri. 11 – SWORD DANCING ve 10 – SPARKLING STAR gördükleri ilk koşuları sonrası eküriler kadar iyi olduklarını gösterdiler. Mutlaka yazılırlar.

2 – AYAK: 4 – FORDTA TEK başarılı Kocaeli yarışlarından önce Bursa’da sn 1200m güzel bir 2.liği oldu, burada favorimdir. 2 – BÜYÜKDÜŞÜN mesafesinde favoriye sert rakip olur. 10 – AKÇEŞME ve 6 – BABAMENDUH formları ile favorilere ilk rakipler. Sürprizler ise ; 7 – ESANADOLU 1 aya içinde güzel çalışmalarla koşuya katılıyor, 5 – BORBORE’nin son 4 .lüğü burayı aldırabilir. Gönlüm hepsini yazmaktan yana, kupon elverirse kapatırım.

3 – AYAK: 3 – AUBERON tartışmasız favorisi fakat tek atmak zor. Koşu gören 1 – ATMACA KIZ’ın son işi çok güzel. 2 – CAMPS BAY son grup 3 koşusundan önce güzel kazandı. Aynı şekilde son koşusunda uzak kazanan 6 – LUCKY RACER bir diğer önemli isim. 4 – ASK ME FLY ve 5 – GOLIATH çok atta eklenebilir isimlerdir.

4 – AYAK: 1 – BAVİ REŞ bu grupta biraz önde gözüküyor ama ilk defa koşacağı Bursa kum pisti ve son koşusu soru işareti bırakıyor. 2 – GÖZÜM KALDI 2 aya aradan sonra çok güzel kazandı, yine kazanabilir. 6 – MATALON son yarışında starttan çıkmadı, ölçü sayılmaz.

5 – AYAK: 1 – YILDIZHAN STAR ve 2 – FAIRLY BORDER arasındaki yarışta ayrım yapamadım. Fairly Border yarıştan çıkarsa tek kalacak mecbur.

6 – AYAK: Uzayan mesafeye rağmen 2 – ELMASINKIZI’nın kazanmasını bekliyorum.

Herkese bol şanslar

Kuponum

1(2)-11-10
4-2-10-6-7-5 / Hepsi
3-1-2-6 / 4-5
1-2-6
1
2

Kupon düzenlendi fakat çıkan attan sonra Bursa oynamaktan vazgeçtim. İstikamet İstanbul.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

Son ayağa kadar gidelim diyosun bol şanslar şimdiden

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar adminim.
Bunun üzerine tahminde veremeyiz şimdi :))

silivrili
Üye
silivrili

Olur mu öyle şey sakın deme öyle !
Sanki biz dört gözle bekleniyormuşuz gibi:))

epolat
Üye
epolat

HERKESE BOL ŞANS

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

Bu yeter sanki admin Bursa programina :)