Ana Sayfa / Tahminler / 8 MART 2016 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERI (ErtanBEY) Misli Misli Program

8 MART 2016 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERI (ErtanBEY) Misli Misli Program

Bugün Kocaeli Hipodromu'nda son günlere nazaran daha Zayıf bir programla karşı karşıyayız.Bundan da cesaret alarak biri misli olmak üzere 2 kupon yapmayı düşünüyorum.işlerimiz rast giderse misli kupondan çok ümitliyim.Şimdiden herkese bol şanslar diliyorum.Bu arada 7 Mart itibariyle kazanan ganyanın 1.5 misli olarak ödüllendirildiği günün ganyanı oyununda yeterli verimliliği alamayan TJK Tarafından tekrar değişikliğe gidilerek gün içerisindeki iki yerli yarışta Programı'nda da ilk koşularda uygulanmasına karar verilmiştir.Ganyan oynayan arkadaşlarımıza duyurulur..

1.AYAK : Kocaeli Kartepe'de ilk ayakta dün Bursa'da 5.ayakta Koşan Ruat misali bir grupla başbaşa kalan BARCELONA ile karşı karşıyayız.fakat RUAT'ın zor kazanabileceğini söyleyerek HAKLI gerekçelerimizi sıralamıştık.Bugün ise tam tersi olarak çok uygun grup yakalayan ve galoplarında çok iyi dereceler yaparak bu yarışına hazırlanan ve son 800/56 400/27 işini sahaya yansıtırsa (5)BARCELONA rahat kazanacak olup günün BANKOSUDUR..Rakip olarak sadece son yarışını çok rahat kazanan ve gittikçe kendisinden beklenen seviyeye yaklaşacağını düşündüğüm (4)ASLANTAŞ olur,Süprizde is formu giderek yükselen (2)OĞLUM EGE, (1)AYNATINAZ ve (3)ÖZDORUK yazılabilir.

2.AYAK : Günün en Karışık gibi görünen 4yaşlı Arapların maiden koşusunda Yarış hayatına İstanbul'da başlayıp orada bir süre koşturulduktan sonra hafif bir sakatlık nedeniyle ara verilen sonrasında tam kenterlerle hazırlanan ve İstanbul'da iki yarış daha gösterilip Kocaeline getirilen ve burdaki ilk yarışında piste uyum sağlayıp güzel bir ikincilik çıkartan KARAYAĞIZın kendisinden çok Şeyler beklenen yavrusu (8)SOYLUGÜZEL özlediği birinciliğe kavuşacaktır,Misli altılı şablonumuzun ikinci BANKOSUDUR. Rakipleri sırasıyla 3,9,7,4,5,6 olacaktır..

3.AYAK :  Hayatının ilk iki yarışını kazanırken gelecek için Ümit vaat eden sonraki yarışında hayal kırıklığına uğratsada son yarışında bu pist ve mesafede ikincilik derecesi ile göz kamaştıran ve bu yarışına ciddi işlerle hazırlanan (2)GOLDEN SWORD S.Özen nezaretinde rahatlıkla kazanacaktır BANKOMDUR.

4.AYAK : TJK TV'de idman programlarını seyrederken denk geldiğim sprintinde el oynatmadan çok rahatlıkla galoplarını gerçekleştirirken gözlemlediğim ve 600/37 400/24 galobu kot pantolonlu D.Sav ile gerçekleştirirken ben tek olurum bu sefer kazanırım diye resmen bağıran ve pist derece ve performans olarak rakiplerinden daha önde gördüğüm (1)KOMSHU'nun kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR..Rakip olarak son yarışını kazanırken ne denli formda olduğu Görülen (3)YURDAKAN başta olmak üzere 7,5,2,4,8 sıralamasını öneririm.

5.AYAK : Pist ve mesafe performansları birbirine yakın olan tayların süret yarışında çalışmalarında daha iyi dereceler sergileyen (1)MAGRİB,Özlediği birinciliğine sonunda kavuşan ve devam eden formuyla (4)PRESENT PERFECT,bu mesafedeki en iyi rekor sayılabilecek derecenin sahibi olarak (1,11,92) bu yarışada iyi hazırlıklarıyla girecek olan (2)İNDİAN RADJA ve art arda tabelada yer aldığı Yarışlar sonrasında formunu giderek yükselten (3)BARRERA bu ayak için Beraberce değerlendirilmelidir.

6.AYAK : Istikrarlı yarışlarıyla formunu daha da yükselttiğini Cumartesi sabah yaptığı 1000/1,09 çok rahat galobuyla gösteren ve geçen yarışındaki K.Tokaçoğlunun hatasına düşmeyecek tecrübedeki jokeyi A.Sözen nezaretinde (1)GÜMBÜR GÜMBÜR birinciliğin en kuvvetli adayı olup Günü'nde en sağlam BANKOSUDUR.Rakip yazmak isteyenlere günün süprizini giderek formunu yükselten ve virajı rahat dönebilirse (6)YILDIZHAN STAR'dan bekliyorum.

Misli Altılı Kuponum :

5 tek

8 tek

2 tek

1 tek

1,4,2,3

1 tek

100 misli 24 TL

Normal Altılı Kuponum :

5,4 /2,1,3

8,3,9,7,4,5,6

2

1,3,7,5,2,4,8

1,4,2,3

1

Normal Şablon 23,5 - geniş Şablon 58,8 TL

Herkese bol şanslar diliyorum,havalar nasıl olursa olsun sizin havanız yerinde olsun..

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

74 yorum

 1. Teşekkür ederim hepimize bol şanslar olsun..

  • ertan bey normal kuponun süper bugün bomba beklediğim 3 isim var ..ve senin normal şablonda var… aynısını yatıracağım bu defa tutar gibi

  • Teşekkürler uzman bugün iyi hazırlandık bakalım karşımıza neler çıkacak göreceğiz.umarım istediğimiz gibi olur ve tjk bugün bize çalışır artık :)

 2. Eline sağlık kardeşim. Misli kuponun harika umarım tutar. Ama ben yinede normal kupona yöneleceğim.Tekrar emeğine sağlık bol şanslar.

  • Teşekkürler ilker bey umduğumuz gibi giderse çok iyi bir gün olabilir. Gönlünüzce olsun bol şanslar diliyorum..

 3. Ertan abi günaydın. Halen kendime gelemedim bu şanlı Urfa yüzünden, sen akıllı adamsın, dün orda ne oldu gerçekten. İki saat 6.ayağı inceledim. Diğer atların ayağı kırık bile olsa ,o atın geçmesi mümkün değil . 10 gün içinde bir at Nasıl bu kadar performans değişimi yasar, kiloda bir değişimde yok . Agf de en son at. Bir sözüm de dün altılıyı bilenlere, bunu bilenler normal yolla bildiklerine inanmıyorum.15 şanslı insan mı diyeceğiz.işte buna gülerim. :)))

  • Şahin vallahi bende anlamadım o at nasıl geldi ve sadece 2 atla o kadar parayi nasıl verdi hala şaşkın durumdayım. 15 şanslı Spartalı diyelim :))

 4. Sayın adminim Telefondan ne zaman girsem şu tuhaf reklamlardan sebep sıkıntı çekiyoruzz ilk başta sadece verse gam yamicem Diğer yazarlarımızın şablonlarına her baktıgımda sürekli reklam reklam darlandık

  • Iphone da vardi boyle bir sorun ama duzeltildi. Uygulamayi guncellemeyi deneyin. 4 sayfada bir reklam cikacak sekilde ayarlanmistir.

  • Ben Samsung kullanıcısıyım ama bende bu tür sorunlar olmuyor.muhtemelen cihaz farkından kaynaklanıyor.

 5. Gunun ilk ayağında 5-Barcelona 2-oglum ege en şanslı isimlerdir..
  Rakipleri 3-ozdoruk 4-Aslantaş.
  2.ayak maiden kosuda 8-3-5-4-6 sirasiyla yazılabilir. .
  3.ayakta 1-patatuka kazanabilir rakipleri 2golden sword ve 6-kostanay olur.
  4.ayak sartli4 disilerin mücadelesinde ayirmadan 1-2-3-4 yazilmali..
  5.ayak uygun kilosu ile 4-present perfect kazanabilir rakibi barrera ve magribtir..
  Gunun son kosusunda gümbür gümbür gerigeri kossa bile cok rahat kazanmasını bekliyorum….
  Herkese bolsans

  • Şanlı. Betkant

   Altını. Şablonunuz cok guzel. Ben 5.ayaga ındıanradja yı ekleyip yatırcam

  • Başarılar dilerim Giyotin.geri geri koşsa kazanır :) güzel açıklama olmuş

 6. Barışçı

  Bol Şans ErtanBEY…
  Altılı Şablonum
  1.ayak:5 tek
  2.ayak:8,3,9,6,7,5
  3.ayak:2 tek
  4.ayak:1,3
  5.ayak:1,2,3,4
  6.ayak:1 tek

 7. Bol Şans Ertan Bey

  1.AYAK 5-2-1-4-3

  2.AYAK 7-8-3-9-1-6-5

  3.AYAK 2-5-1-6-4-3

  4.AYAK 1 BANKO

  5.AYAK 1-3-2-4

  6.AYAK 1 BANKO

  TOPLAM: 50.40 TL

 8. 3.koşuda 5 numara ibiş kızı…..3 bedinur sürpriz yapabilir

 9. bugun tum annelerin kadınlar gununu kutluyorum.tum yarış sever arkadaşlara bol şanslar diliyorum..

  • Vallahi tebrik ediyorum aslında.kendimde suan bir eksiklik hissettim..bende ilk başta yazının başında yazmayı düşünüyordum ama dalgınılığıma geldi sanırım.Sizin nezdinizde tüm kadınların dünya kadınlar gününü kutluyorum.Onlar olmazsa biz erkekler bir hiçiz..tekrar hatırlattığin için ve inceliginiz için teşekkürler bodrum rumuzlu arkadaşım

 10. Günün BANKOSU ”” KALKANDELEN”” rakiplerine oranla fazla orta uzun sayilabilecek mesafe koşulari ile ve simdiye kadar uzun galoplari daha fazla olma avantajiyla ve en son olarak bu tip mesafeli kosularda M.Baydan arap atlarina diger binicilere gore cok daha iyi binmesiyle yarisi kazanacaktir.

  • Bol.şanslar qulp normal kuponda yazılması gereken bir safkan.diğer ayaklar için görüşün nedir acaba?

 11. Herkese iyi günler emeklerinize sağlık diyerek başlıyorum we kostanayın maidendan çıktığı yarışta büyük harflerle BANKO yazmıştım siteye :) we bugünde bir aksilik olmaz ise golden sword dewirecek tek attır kostanay değerlendirmenizi isterim we son olarak TÜRKİYE CUMHURİYETİ son ayak gümbür gümbür tek yazmış ama ben BAŞKAYNAK diyorum saygılarımla üstadım we BANKO tahminler sitesi yorumculari

  • Mesut bol şanslar olsun. Beni takip ediyorsanız eğer bu tarz atları genelde yazmadığımı veya çok atla yıktığımı görmüş olmalısınız fakat bugün gerek çalışmaları gerekse hazırlık durumu ve bence en önemlisi Akın Sözen faktörü ile.kazanmasını bekliyorum.Daha öncede bu safkana 3 defa binip 3 birincilik almıştı 4te. 4 yapacaktır lakin kontra kuponumda hepsi diyebileceğim bir seçenek te mevcut. Başarılar dilerim

 12. Selamunaleykum herkese gunaydin bol sans dilerim.tum bayanlarinda kadinlar gununu kutlarim.ertanbey ve tum arkadaslara calismalarindan dolayi tesekkur ederim.burda herkesin bana faydasi olurken ertanbeyin sayfasinin bana sansli geldigini dusunuyorum.dun bursayi yakaladim :-) umarim bugunde yakalariz hep beraber.sans bizimle olsun dostlar.

  • Aleyküm selam ümit.ne güzel böyle şeyleri duymak onore ediyor ama genel anlamda aslında sirtimizda büyük sorumluluk taşıyoruz. Umarım bugün de şanslı geliriz herkese..Bol şanslar olsun

 13. crone

  Admin yazdıklarım neden görünmüyor_??

 14. 5
  3 5 8 9
  2
  1
  Hepsi
  Hepsi
  10.08 tl bana gore bizzat veliefindide izleyip gecildigine sahit oldugum gumbur gumbur bugunde gelmeyebilir gelmezse çok cazip olacak gumbur gumbure guvenmiyorum

 15. ertan bey hepinize bolşanslar bugün senin şablonu oynuyorum.

  • Bol şanslar diliyorum kofana umarım güzel bir gün olur şans yanımızda olsun..

 16. birazda kurgumu hayel gücümle birleştirdim ve ortaya VOLTRAN çıktı gölgelerin gücü adına
  kocaeli
  1ayak.H
  2ayak.8.3.9.7.4.5.6
  3ayak.H
  4ayak.1banko
  5ayak.3…..1
  6ayak.1banko bolşanslar herkese

 17. Biz bugun teki golden sword diyoruz kafada sakat kapatin 5.kosu 7 numarali longlive 3 yurdakan 1 komshu tabale 3 barbera

 18. DİKKAT !!!! kocaeli altılı AKIN SÖZEN üzerine
  kurulmuş kurgu ya dikkat diyorum

 19. Bugun basit gibi gozuken programa ilk defa 7 li ganyan oynucam.ertan abimin sansina:-) ayrica 6 limida paylasacam.ertan abi senin misli kuponu da aynen yatircam.hepimize bol sans
  7 li ganyan
  7,5
  5,2
  8,5
  2,1
  1,3
  1 tek. Tutar 8 tl

 20. ertanbey bol şans. abi bugün fazla uğraşmıycam senin kurgunun üzerinden devam edicem.. ilk ayaklarda sürpriz falan bulamazsak son ayaklarda kafalar yıkılmaz gibi geliyor..

  1.AYAK:)1,2,3,4,5,7
  2.AYAK:)1,3,5,6,8
  3.AYAK:)1,2,5,6
  4.AYAK:)1
  5.AYAK:)1
  6.AYAK:)1

  8 mart dünya kadınlar günü kutlu olsun.herkese bol şans …

 21. Ben buraya ciktim niye ciktim neden ciktim yuruyerek ciktim ogelir bu gelir o banko bu iyi calismis bunun kilosu az hayvan bu abi dun urfadan 3’ayaktan yattim 5 de kaldim suan psikiyatriye gidyrm hepinize bol sanlar:)

 22. OoOoOoO showww time diyorsun bol şans üstadım. ..

  • Bombacı şablon yokmu şablon :))

  • 15 LİRALIK 7 Lİ GANYAN OYNADIM SON ÜC AYAK 1 NUMARA TEKLİ O KADAR VALLA

  • Siteye 20.000 inci yorumu attınız tebrikler. Hediye olarak akşama bir banko kazandınız :)

  • AHAHHAHAHAHAH….BUNA ÇOK SEVİNDİM. VALLAHİ İLK DEFA HİÇ ÇABA SARF ETMEDEN BİŞEY KAZANDIM YAHU. SAĞOLASIN ADMİN:=))))

  • Bugün yine şanslı gunundesin Bombacı kaptın hediyeyi :)))

 23. Merhaba ErtanBey bende basit ama etkili olabilecek kuponumu paylaşayım..Herkese bol şanslar..
  1.Ayak: 1-2-3-4-5…
  2.Ayak: 8 tek…
  3.Ayak: 1-2-3…
  4.Ayak: 1-3…
  5.Ayak: 1-4…
  6.Ayak: 1-2-3…

 24. Kocaeli 6 lim.yazdigimiz gibi gelsin.
  5,2,1,3
  5,8,6
  2,1,6
  1,3,2
  1,2,3,4
  1 tek (tutar 26tl)

 25. Program basit gorunuyor. Ne olur bilinmez.

  Ben yedili ganyana yoneldim. Yorumlarsaniz sevinirim.
  5
  2_5
  9_6_8
  2_5/1
  2/1
  1/2/3
  1

  • Süper bir oyun basit oynanmis güzelde gidiyor bol.şanslar dileyeyim nazar değmesin

 26. KOCAELİ YEDİLİ GANYANIM BOL ŞANSLAR.

  1. KOŞU. 5.6. /

  2. KOŞU. 4.3.1.2./

  3. KOŞU. 8. BANKO TEK.

  4. KOŞU. 2.4./

  5. KOŞU. 1. BANKO TEK.

  6. KOŞU. 3.6.4./

  7. KOŞU. 1. BONKO TEK.

 27. 2,5
  3,5,8
  2
  1
  1,3,4
  1

  32,40 tl ( 30 misli ) başarılar herkese

 28. Kocaeli tahminim
  1.ayak genel herkez ilk ayağa çok at yazmış benim şahsi fikrim kimseyi etkilemek istemem ama 5 numara BARCELONA burda gelmeyecekse.bir daha koşturmasınlar BARCELONA gelmezse bi daha oynamam altılı
  2.ayak MİŞMİŞHAN- ÇİÇEKHAN yavrusu BEDİNUR normalde buda tek olur ama madien diye 5 İBİŞ KIZI başta olmak üzere 6.8.7.9
  3.ayak 2 GOLDEN SWORD . başka tekim olmas a idi bunuda tek atrdım ama güvendiğim 2 tane tekim var bu yüzden 1 PATATUKA DA yazacağım
  4.ayak 7 LONGLIVE .5 GIRL OF WAR ..1 KOMSHU 3 YURDAKAN
  5.ayak dark boy clark kent ve ezei rakibi dayi mevlüt yokken 1 NUMARA MAGİP KAZANIR
  6.AYAK GÜMBÜR GÜMBÜRR

  • HER AT ŞAHPAZLIYA BENZEMEZZZZZ LAHMACUN MURATTTT BÜYÜK KONUŞMA:=))))

  • Uzman bu tarz konuşmaları sadece Bombacı yapar.riske girip büyük konuşmayalım Bombacı karşısında :))

 29. KOCAELİ ALTILIM HERKESE BOL ŞANSLAR.

  1. AYAK. 4.3.1.2.5.7.8./

  2. AYAK. 8.3.7.6.5.9./

  3. AYAK. 2.4.6.1.5./

  4. AYAK. 1.4./

  5. AYAK. 3.6.4./

  6. AYAK. 1. BANKO TEK.

 30. Oh be sonunda biraz kıpırdama oldu fine gold sayesinde :)

 31. TEBRİKLER ERTANBEY BAŞARILARINIZIN
  DEVAMINI DİLERİM EMEGİNE SAGLIK

 32. ertanbey başarılarının devamını temenni ederim

 33. ertanbey adana tahmininizi bekliyoruz hız kesmeyin aynen devam adanayıda bulalım
  hepberaber elbirligiyle herkese bol şanslar
  sayın admin sizdende bekliyoruz mümkünse
  vaktiniz varsa teşekkürler iyi çalışmalar kolay
  gelsin

  • Herkese çok teşekkürler Adana için yorumsuz oynadigim kuponu adrianın sayfasında paylaştım oradan bakabilirsiniz 6.his

Bir Cevap Yazın