Ana Sayfa / Tahminler / 8 KASIM 2015 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

8 KASIM 2015 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Ağır kilosuna ragmen iyi hazırlanan DAYI DAYI(1) favorim. Son yarışı ile CANCANBEY(6) ve pistte iyi gözüken HASEKİ SULTAN(4) rakipleridir.

2.) Son iki yarışı kötü olsada SİMENTAL(5) favorim. Kısa süredir koşmayan GÜRSOY(2), pistteki durumlarına göre CURE SHUT KHAN(7), MY SPACE(4), ATAŞTACUS(1) ve RAİNY MAN(6) rakipleridir.

3.) Rakiplerine göre daha iyi durumda olan ALHABER(3) tekim.

4.) Maiden yarışta KORATEŞ(3) rakiplerinden daha iyi gözüküyor, tekim.

5.) Formda safkan GRADE BOY(3) favorim. Son yarışı ile SECRET SEA(5), artan formu ile CAMPİO(1) ve ERTEKİN BEYİ(2) rakipleridir.

6.) Uygun grupta SAYDA(6) tekim.

 

 

 

ALTILI

1.) 1-6-4
2.) 5-2-7-4-1-6
3.) 3
4.) 3
5.) 3-5-1-2
6.) 6

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar abi, maillerim ulaşmıyor mu sana?

ozan
Ziyaretçi
ozan

Merhabalar Arkadaslar.

İzmir Yarışı Kolay Gözüksede Zor Olacak. Kendi Tutuğum Safkanlarla Birlikte Sizlere Yardımcı Olmaya Calısacağım.

2.AYAK= Elazığ Hipodromunda Bu tip mesafelerde Kazanma Başarısı Gösteren. (1).ATASTACUS. Uygunda Bulduğum Kilosu İle Daha Önce Daha Zor Rakiplerinin Karsısında Fotoyu Önde Geçtiğinide Gördüğüm İçin Bugunde İzmirde Aynı Performansı İlk Defa Bineceği Jokeyi A.Can İşleyen. İdaresinde Kazanacağını Düşünüyorum. Bence Günün En Güvenilir İsmi Olmalı BANKOMM.

6.AYAK= Kazandığı Son Kosusu İle birlikte Formunu İyice Yükselten (6).SAYDA. Günün Ve İzmir Hipdromunun Bir Aksilik Olmassa Kapanısını Yapar. BANKOMM.

ALTILI ŞABLONUM.

1.AYAK= 3-1-6-7-5
2.AYAK= 1 TEK.
3.AYAK= 5-1-6-4-7
4.AYAK= 1-2-3-4-5-6-7-8
5.AYAK= 6-4-2-1
6.AYAK= 6 TEK.

Kupon Tutarı= 48.tl
bol şanslar dilerim.
ozan944.

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Hayırlı Sabahlar Öncelikle Yorumlar için Tesekkür ederim, sablonunuzdan da anlaşılacağı üzere zayıf bir program gibi duruyor ve kuponunuzda 4 lira tutuyor dördüncü ayaktaki kayrakızını soracaktım size anababa tam kardeşi olan gümüshan izmir kumunda 5 yarışta 2 birincilik 2 ikincilik elde etmiş ve 7, koşudaki valhala’yı dört atta yazmamanızın bir nedeni varmı( at ta sorunmu var) tutmuyorum onun için yazmadım demenizi anlarım kendimde tutmuyorsam 10 atta yazmam sadece sebebini öğrenmek istedim at izmir kumunda 1 kez kosmus ve onuda kazanmış ve mesafeyede yatkın bir isim mesala son ayakta saydayı yazmayı hiç düşünmüyordum 3 numarayı tek yazacaktım siz banko verince tekrar inceledim ve sayda izmir kumunda 11 yarışta 6 birincilik elde etmiş onu görünce kendimde ekleyeceğim kupona, sadece bu iki atı kayrakızı ve valhalayı tekrar incelemenizi ve yorumunuzu istesem sizden

can911
Üye

Bol şanslar değerli üstad abim, bayağı bir ekonomi yapmışsın yine. Gönlümüze göre olsun inşallah

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.