8 KASIM 2015 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Ağır kilosuna ragmen iyi hazırlanan DAYI DAYI(1) favorim. Son yarışı ile CANCANBEY(6) ve pistte iyi gözüken HASEKİ SULTAN(4) rakipleridir.

2.) Son iki yarışı kötü olsada SİMENTAL(5) favorim. Kısa süredir koşmayan GÜRSOY(2), pistteki durumlarına göre CURE SHUT KHAN(7), MY SPACE(4), ATAŞTACUS(1) ve RAİNY MAN(6) rakipleridir.

3.) Rakiplerine göre daha iyi durumda olan ALHABER(3) tekim.

4.) Maiden yarışta KORATEŞ(3) rakiplerinden daha iyi gözüküyor, tekim.

5.) Formda safkan GRADE BOY(3) favorim. Son yarışı ile SECRET SEA(5), artan formu ile CAMPİO(1) ve ERTEKİN BEYİ(2) rakipleridir.

6.) Uygun grupta SAYDA(6) tekim.

 

 

 

ALTILI

1.) 1-6-4
2.) 5-2-7-4-1-6
3.) 3
4.) 3
5.) 3-5-1-2
6.) 6

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar abi, maillerim ulaşmıyor mu sana?

ozan

Merhabalar Arkadaslar.

İzmir Yarışı Kolay Gözüksede Zor Olacak. Kendi Tutuğum Safkanlarla Birlikte Sizlere Yardımcı Olmaya Calısacağım.

2.AYAK= Elazığ Hipodromunda Bu tip mesafelerde Kazanma Başarısı Gösteren. (1).ATASTACUS. Uygunda Bulduğum Kilosu İle Daha Önce Daha Zor Rakiplerinin Karsısında Fotoyu Önde Geçtiğinide Gördüğüm İçin Bugunde İzmirde Aynı Performansı İlk Defa Bineceği Jokeyi A.Can İşleyen. İdaresinde Kazanacağını Düşünüyorum. Bence Günün En Güvenilir İsmi Olmalı BANKOMM.

6.AYAK= Kazandığı Son Kosusu İle birlikte Formunu İyice Yükselten (6).SAYDA. Günün Ve İzmir Hipdromunun Bir Aksilik Olmassa Kapanısını Yapar. BANKOMM.

ALTILI ŞABLONUM.

1.AYAK= 3-1-6-7-5
2.AYAK= 1 TEK.
3.AYAK= 5-1-6-4-7
4.AYAK= 1-2-3-4-5-6-7-8
5.AYAK= 6-4-2-1
6.AYAK= 6 TEK.

Kupon Tutarı= 48.tl
bol şanslar dilerim.
ozan944.

mustafa

Hayırlı Sabahlar Öncelikle Yorumlar için Tesekkür ederim, sablonunuzdan da anlaşılacağı üzere zayıf bir program gibi duruyor ve kuponunuzda 4 lira tutuyor dördüncü ayaktaki kayrakızını soracaktım size anababa tam kardeşi olan gümüshan izmir kumunda 5 yarışta 2 birincilik 2 ikincilik elde etmiş ve 7, koşudaki valhala’yı dört atta yazmamanızın bir nedeni varmı( at ta sorunmu var) tutmuyorum onun için yazmadım demenizi anlarım kendimde tutmuyorsam 10 atta yazmam sadece sebebini öğrenmek istedim at izmir kumunda 1 kez kosmus ve onuda kazanmış ve mesafeyede yatkın bir isim mesala son ayakta saydayı yazmayı hiç düşünmüyordum 3 numarayı tek yazacaktım siz banko verince tekrar inceledim ve sayda izmir kumunda 11 yarışta 6 birincilik elde etmiş onu görünce kendimde ekleyeceğim kupona, sadece bu iki atı kayrakızı ve valhalayı tekrar incelemenizi ve yorumunuzu istesem sizden

can911

Bol şanslar değerli üstad abim, bayağı bir ekonomi yapmışsın yine. Gönlümüze göre olsun inşallah

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x