Ana Sayfa / Tahminler / 8 Kasım 2013 Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

8 Kasım 2013 Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda Mentor ve Arbond gibi safkanlarla kardeş 4-ART DÜŞES 84 günlük aradan sonra koşmasına rağmen benim favorim uygun sikletiyle kazanmasını bekliyorum.Küçük kuponlara tek yazılabilir.Kazandığı 2 yarışınıda rahat tempoda adeta yürüye yürüye kazanan 2-SİVEREK BEYİ ağır sikletinden etkilenmez ise en güçlü rakibi.

2.AYAK : Son koşuları oldukça tatminkar olan formda safkan 2-ATİKKIZ favorim.6-ÇILDIROĞLU, 10-RÜYAGİBİ, 11-DELİORMANLI favoriye en yakın rakipler.5-DELİ RÜZGAR tabelaya koşar.

3.AYAK : Günün maiden mücadelesinde 2-DÖRTNALINOĞLU ve 4-GENÇ ESKİŞEHİR BEYİ ve 7-GİZEM HANIM arasında en az hatayı yapan maidene veda eder.

4.AYAK : Şartlar 3-SILVER PLANE diyor.Gruba bakınca 3-SILVER PLANE, 2-İKRAN ve 1-TINNO ön plana çıksa da son koşularında da daha ağır siklette koşması ve 2-İKRAN’nın İzmir den gelmesi 3-SILVER PLAN’ı daha on plana çıkartıyor.Bursa’nın başarılı aprantisi M.S.BADIŞOĞLU iradesinde favorim.6-İTHAL GELİN sürpriz şansı verilebilir.

5.AYAK : Son koşusunda banko olarak önerdiğim safkan 10-BÜYÜK AMED uzak farkla fotoyu önde geçmişti.Forma giren safkan etkili sprintiyle ve uygun sikletiyle yine bankom.

6.AYAK : Günün sürpriz kokan son koşusunda öne çıkan safkanlar olsada sürpriz ihtimalini göz önünde tutarak ben HEPSİ diyorum.

 

ATILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4 – 2

2.AYAK : 2 – 6 – 10 – 11

3.AYAK : 2 – 4 – 7

4.AYAK : 3 - 2 - 1 - 6

5.AYAK : 10

6.AYAK : HEPSİ

 

TUTAR : 72 TL

 

ALTERNATİF KUPONUM :

1.AYAK : 4 - 2 - 5 - 8 - 10 - 11

2.AYAL : 2 - 6

3.AYAK : 2 - 4 - 7

4.AYAK : 3 - 6

5.AYAK : 10

6.AYAK : 1 - 6 - 2 - 8 - 9

TUTAR : 18 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.