ankara altili tahminleri

8 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Çimde de etkili koşmasını beklediğim, mesafede de lehine olan (5) FAST FLYING STAR’a ilk şansı veriyorum. Formunu bulan (4) SERHUNCAN ile (6) ERSÖZLÜ, çok sık koşmaya başlamamış olsa daha önde şans verebileceğim (11) JAMES BOND ve (7) WHITE CREST diğer şans verdiğim isimler. Bomba arayanlar için (2) DYMAXION.

2. AYAK: İlk yarışında son düzlüğe geride girmesine ve içeriden dışarı çıkarken zaman kaybetmesine rağmen sonlardaki aksiyonlarını beğendiğim (15) PERFECT HEART kazanmaya yakın gördüğüm isim. Risk alıp tek bırakıyorum.

3. AYAK: Her sonuca açık bir yarış olarak görüyorum, sıralamam şablonda.

4. AYAK: (4) ÇIRAK gibi değil usta atlar gibi koştuğu son yarışını kazandı bir kez daha kazanmasını bekliyorum diyecektim ama Arap taylarına güven olmuyor.

5. AYAK: Genelde bariyer dibinde yer tutup içeriden sonuca giden (1) THE DAUGHTER SUN, son yarışında yol bulamayınca dıştan güçlü rakibini avlarken form tuutuğunu gösterdi. Kazanma şansı yüksek görünüyor ancak (4) SPEEDY GUNNER kafama takıldı. Yıkınca 3,5,8 harici hepsini yazabilirim ama 3 atla geçiyorum.

6. AYAK: İlk 2 yarışında başarılı koşan (7) ROCK OF SEA sprint mesafesini ayarlarsa oldukça şansı. Yanına ilk kez koşacak olmalarına rağmen orjinlerini beğendiğim (18) SWEETEST DEVOTION, (8) ŞAKİR REİS ve (6) LAGRIMAS’ı yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 5,4,6,11,7
2.AYAK: 15
3.AYAK: 4,2,12,3,13,9,1
4.AYAK: 4/2
5.AYAK: 1/4,2
6.AYAK: 7,18,8,6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
28 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ercann

Mehmet bey bol şanslar sende olmasan tahmin yapan olmayacak teşekkürler…

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Mehmet bey tutmuş bir kupon görüyorum :)

admin

Bol şanslar

Nalbant

Bol şanslar dilerim
5
10,17,6,15
2,4,1,5,12,13
4,
1,4
4,2,18,15,7,9,6

8haziran

Tebrikler Mehmet

admin

Tebrikler Mehmet. Son ayak 18 i iyi bulmuşsun.

Miinik

Tebrikler Mehmet……seni takibe devamda işin enteresan olayı seni gördüm fakat oynamaya fırsatım olmadı😁😁😁😁😁😁😁

Nalbant

Tebrikler hocam , çok sevindim adına, admin haklı 18 i iyi bulmuşsun , önerdigin için bende yazdım ama ilk aysktan yattı kupon ,, bol bol devamını dilerim

Nalbant

Aksine bende kupon bedelini düşürdüm, dun namtarı yazdım çıkardım , olmayacaksa birseyler neden oluyor ..düşük bedellerle tututmak daha zor.. gerçi bugun küçük kuponlada bulabilirmişsin, bahtın açık olsun, yarın istanbul ikinci altılı son ayak 3 numara bende tek çıkıyor belki iki numara rakibi olabilir görünüyor.. senin çalışmaları bekliyecegim ;)

Nalbant

Uzun mesafe nefesi yeter mi? Gerçi nefesi yetmese karataş tercih etmezdi

Adrian

Tebrikler Mehmet kardeşim harikasın

ozgun1

Tebrikler mehmet usta devamı gelir inşallah :)

HASAN 01

İyi Akşamlar Mehmet bey hayırlı olsun.bu arada sizlere teşekkür ederim sizin tek ile verdiğiniz atlardan seçme yaparak kupon yaptım yakaladım Teşekkür ederim

Ramazan Yılmaz

Tebrikler Mehmet bey

Soner

Mehmet hocam devamlı takip inim senin bugün tuttum sayende 44000 bursayi kafadan 6.70 le kaçırdım olsun inşallah devamı gelir Allah’a emanet

burunbrnbrn

Tebrikler Mehmet sablonundan oynadım küçük bi hatam yüzünden altılı kaçtı.Başarılarının devamını dilerim.

28
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x