Ana Sayfa / Tahminler / 8 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KUBİ)
istanbul altili tahminleri

8 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KUBİ)

1.AYAK: İlk yarışlarında performanslarıyla adeta göz dolduran safkanlar (1) BURCUSULTAN ve (9) SERMELEK eşit şansa sahiplerdir. Ancak ilk ayak her zaman zor olur diyerek rakip olarak zaman zaman çok iyi yarışlara imza atmış Suzira'nın yavrusu (6) HİRA ve zamanla daha iyi duruma geleceklerine inandığım (5) GÖZAĞRISI ve(7) KÖSTEBEK önerimdir.

Sıralamam: 1.9.6.5.7

2. AYAK: Yarış hayatının yüzde doksanını handikap koşuları koşarak geçiren (6) ANEMON FİVE ilk şanslı gördüğüm isimdir. Handikap puanı birbirine yakın olan atların bir araya geldiği bu yarışta şanslı gördüğüm diğer isimler sırasıyla (1) TAHİRE, (2) ŞEVAL ABLA, (8) ŞANS KÜPÜ, (3) YÜREĞİM, (5) DOSTELİ'dir.
Sıralamam: 6.1.2.8.3.5

3. AYAK: İkinci ayakta Gray Storm ve Dayım Benim arkasındaki ikinciliklerinden sonra yarış kazanarak moral bulan ve uzayan mesafede daha iyi koşacağını düşündüğüm (6)RADYOCU bence bugün geçilmez ve günün ilk teki olur düşüncesindeyim.

Sıralamam: (6) BANKO

4. AYAK: Çim performansı bu gruptaki atlardan daha iyi olan (2) AĞRI KESİCİ günün ikinci teki olur düşüncesindeyim.Küçük kupon yapanlar bu safkanı tek deneyebilirler. Rakip arayanlar 2 boy startta kaldığı son yarışında Mavidalga nın arkasında ikinci olan (5) AKŞENYİĞİT ve orijin itibariyle çimde de başarılı yarışlar çıkarabileceğine inandığım (1) ONNUMARA'yı kuponlara ekleyebilirler.
Sıralamam: 2// 5.1

5..AYAK: Kaliteli safkanların bir araya geldiği bu kv-6 kupalı koşuda ilk şansı başarılı koşularıyla kalitesini ispatlamış olan (2) BESLENEY'e veriyorum. Diğer başarılı safkanlar (1) LOKOMOTİF, (4) YOLDAŞ, (6)TİBET, (7) YOLALAN ve (5) KURTÇABEY, BESLENEY'in kötü koşması durumunda devreye girecek isimlerdir.
Sıralamam: 2.1.4.6.7

6. AYAK: Güç ve kalite olarak diğer safkanlardan birazda olsa sıyrılan safkanlar (5) AMERLEİSE, (7)DİAMOND FLAME ve (9) SHOPAHOLİC arasında geçen bir yarış olacağını düşünüyorum. Ancak kuponu büyük tutacaklara şu ana kadar bekleneni veremeyen ancak; Sabırlı,Wilpower,Tight End,The Rising gibi kaliteli safkanlarla anneden kardeş olan (8) KARAKUTU 'ya bir yer açmalarını öneririm. Eğer orijininin hakkını verebilirse neden olmasın?
Sıralamam: 5.7.9//8

Altılım

1.9.6.5.7

6.1.2.8.3.5

6

2// 5.1

2.1.4.6.7

5.7.9//8

admin
Yönetici

Bol şanslar

Barışçı
Üye

bol şans

silivrili
Üye

Bol şanslar kubi

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar.Tesekkur ederim yorumlarınız için.Adminden bekliyorum istanbulu.)))

admin
Yönetici

Liderform yine çalışmıyor, (elektrikler kesikti 🙂 bültene bakamadım. Benden pas.

admin
Yönetici

Yabancı yarış oynayan varsa TJK’nın sitesindeki duyuruyu okuyamayanlar vardır. Gözleriniz kanamasın akan yazıdan. Duyuru aşağıdaki gibi.

YARIŞSEVERLERİMİZİN DİKKATİNE…!HAVA ŞARTLARI NEDENİYLE İNGİLTERE LİNGFİELD HİPODROMUNDAKİ 2. 3. VE 4. KOŞU İPTAL EDİLMİŞTİR. BU DURUMDA İLGİLİ YÖNETMELİK HÜKÜMLERİ GEREĞİNCE; BİRİNCİ KOŞUDAN BAŞLAYAN 1. ÇİFTE İLK AYAĞI KAZANÇLI OLMAK KOŞULUYLA ÖDEME YAPILACAKTIR. 2. VE 4. KOŞULAR ARASINDA OYNANAN BÜTÜN OYUN BEDELLERİ (7G, 6G, 5G, 4G HARİÇ) İADE EDİLECEKTİR. DÖRDÜNCÜ KOŞUDAN BAŞLAYAN 3. ÇİFTEDE DE BİLET BEDELLERİ İADE EDİLECEKTİR. ÇOKLU GANYAN OYUNLARINDA İPTAL EDİLEN KOŞULARA DENK GELEN AYAKLARDA YAZILAN ATLARIN TAMAMI MİSLİ SAYILARAK ÖDEME YAPILACAKTIR.

yarimc
Ziyaretçi
yarimc

Ist tah 1/1.9 2/ 5.8.1.7 3/6.4.7.2 4/2 5/2.4 6/5.3.7.1

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.