istanbul altili tahminleri barisci

8 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Maiden koşuda ön plana çıkan iki isim son yarışlarını çim pistte potoda bir iki bitiren BURCUSULTAN(1) ve SERMELEK(9). Kum pistte daha etkili koşacağını düşündüğüm GÖZ AĞRISI(5)‘nı idman pistinde de çok beğendim, favorilere çok ciddi rakip olur. Son yarışını çim pistte kazanan KÖSTEBEK(7) yine iddialı olacaktır. HİRA(6) son ikinciliğinde kıpırdadı, dikkat. Süprizde önereceğim tay ise Adana’dan gelen AKDAĞLAR(3).

2.Ayak: ŞANSKÜPÜ(8) grubun en formda safkanı kuşkusuz. Özellikle bir önceki kum koşusunu kazanırken çok beğenmiştim. Tabi o yarışa göre mesafe 200 metre uzadı ama yine etkili bir koşu çıkaracaktır. İlk rakibi kazanma özürlü TAHİRE(1). Son dönemde çim pistte özellikle iyi görüntü verdi bakalım sentetikte nasıl koşacak? DOST ELİ(5) istenilen forma ulaşmaya başladı her an bir yarış vurabilir bence. Son koşularını ölçü almadığım BUHARALI(4) bu mesafede iyi koşabilir. Koşunun süprizini ise eski formunu mumla aratsa da YÜREĞİM(3) yapabilir.

Not: TAHİRE(1)’nin yerine SELUŞKA(7) eklenmiştir.

3.Ayak: Programın ilk kupalı koşusunda ciddi bir mücadele olacak gibi görünüyor. RADYOCU(6) kimilerine göre Gazi’yi bile kazanabilecek potansiyelde gösterilen bir safkan. Çok iyi bir kısa ve orta mesafe atı ancak uzunda ciddi tereddütlerim var. Bakalım bu koşuda ki performansı Gazi için bazı ipuçlarını da verecektir. Yine Gazi koşusuna katılması beklenen isimlerden ABBAS YOLCU(1)‘nun durumu buradaki performansına direkt bağlı olacak gibi çünkü henüz ilgilileri Gazi’ye kayıt yaptırmadılar. Bu safkanların yanında bu mesafeyi çok iyi koşabilecek isimler var. VICTORY IS OURS(8), THE WORLD IS YOURS(7) ve MY BILLIONAIRE(2) iyi koşu çıkarmasını beklediğim safkanlar.

4.Ayak: Çok daha iyi gruplarda koşmasını beklediğim AĞRI KESİCİ(2) uygun grupta bankomdur.

5.Ayak: Bana at yarışını sevdiren iki safkandan biri olan YAVUZHAN adına düzenlenen koşu var sırada. Yaşlı kurt BESLENEY(2) tam bir istikrar abidesi. Son iki koşusunda mücadele ettiği safkanlara baktığımızda burada kazanmaması anormal olur gibi. Alternatif tekimdir. Kötü bir yarış çıkarması durumunda çok karışır koşu. KURTÇABEY(5), YOLALAN(7), YOLDAŞ(4), TİBET(6) ve hatta kilosuna rağmen LOKOMOTİF(1) devreye girebilecek isimler.

6.Ayak: Bu grubun çok üstünde kaliteye sahip DIAMOND FLAME(7) ve AMERELISE(5) arasındaki mücadele birinciyi belirler.

Altılı Ganyan Şablonum

1.ayak:1,9,5,7,6,3

2.Ayak:8,5,4,3,7

3.ayak:6,1,8,7,2

4.ayak:2 tek

5.ayak:2//5,7,4,6,1

6.ayak:7,5

Yedili Ganyan Şablonum

1.ayak:3 tek

2.ayak:1,9,5,7

3.ayak:8,5,1,3

4.ayak:6,1,8,7

5.ayak:2 tek

6.ayak:2 tek

7.ayak:7,5

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
COMMANDANTE

Başarılar bol şanslar

jeanpierrea

adrian bey artık yok mu?

admin

Adrian artık tahmin vermiyor, kupon paylaşıyor sadece.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x