8 EYLÜL BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: 2 Yaşlı ingilizlerin şartlı-1 mücadelesinde çalışmlarında yaptığı dereceli işlerle dikat çeken 6-JANİCO FAVORİM.Tay yarışı olduğundan bu ayağı geniş tutmak mantıklı olacak sıralamam şablonda.

2-AYAK: İSTANBUL’da elde ettiği ikincilik sonrasında son yarışına inanmadığım 6-ALTINKILIÇ favorim.Başarılı yarışları ile 7-BAYINDIRBEY en ciddi rakibi durumunda.Startla birlikte öne düşüp beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacak 8-CESUR HİSAR ihmal edilmemeli.ANKARA’da uzun mesafeleri iyi koşan başarılı apranti F.YÜKSEL ile 1-LENGUR LUNGÜR ters bir yarış koşabilir.Uygun grupta start alan 3-TOYDEMİR BATUR çok süprizde önereceğim isimdir.

3-AYAK: Uzun bir aranın ardından gördüğü yarış sonrası nefes açan sonrasında ise 1400m mesafeli koşuyu 1.36 gibi iyi bir derece ile kazanırken dikkat çeken kalite isim 8-SAADIN ZAFERİ rakiplerine oranla önemli ölçüdeki kilo avantajı ve Bursanın Güzide jokeyi K.TOKAÇOĞLU idaresinde BANKOM.

4-AYAK: YUNUS EMRE Adına düzenlenen bu önemli koşuda seri birincilikleri sonrası start aldığı G-1 mücadelede sert rakiplerinden etkilenen 3-NEIL Favorim.Sürekli iyi koşmasına rağmen zor kazanan bi isim olan 6-YARAMAZ ÇOCUK favoriye sert rakip olacaktır bu iki ismi koşu için yeterli görmekteyim.

5-AYAK: Uzun bir aradan sonra koştuğu ilk yarışını kazanma başarısı gösteren 1-IGLOO favorim.Başarılı yarışları ve devam eden tatminkar form durumu ile 3-YÜCE EFE en sert rakibi.Bomboş kilo ile 7-SCENIC SON ve 8-KING BLACK süpriz için önereceğim isimler.

6-AYAK: Kısa bir süre geri alınmasına rağmen bu rakipleri ile baş edebilecek 8-FINISHER favorim.Kumda farklı koşmasını beklediğim 7-YILMAZERGÜLÜ hataları değerlendirecektir.Hedef yaptığını düşündüğüm1-BOYACI koşuyu lehine çevirebilir.Eküri koşma avantajı ile 4-BALIKESİRLİ .Uygun grupta koşacak 2-MİHRİCANIM ve A.ÇELİK ile koşacak 14-YOLAŞAN zor koşu için sıralamam.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 6-2-8-1-3

2-AYAK: 6-7-8-1-3

3-AYAK: 8

4-AYAK: 3-6

5-AYAK: 1-3-7-8

6-AYAK: 8-7-1-4-2-14 KUPON BEDELİ :72 LİRA

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar
vahit kaya sever
Ziyaretçi
vahit kaya sever

BURSA…altılısı…………..

1.ayak……..1.8.7.5.10.3.4….6…………….sürp.olabilir.
2.ayak……..1……………..mesafesinde…sonra..9.5.6.
3.ayak……..4.5.2.1……………………dışına çıkmamalı
4.ayak……..3…………………………..süper……..
5.ayak……..7……………………bu mesafede geçilmez.
6.ayak……..14………………….geçilmez..aksilik olursa mesafe kısa………….13.10.4…kalite atlar.

vahit kaya sever
Ziyaretçi
vahit kaya sever

bursa.altılısı açıklamalar……

1.ayak……..1……….burada kolay kolay geçilemez..sonra diğer atlar.bu at açık yarışlara orjinli.
2.ayak……..1………bu at önde kaçmaz ortalarda yer tutarsa son altıyüzde bütün atları rahat geçecektir.çünkü bu at farklı …burada gücünü gösterecek……9.5.6.2….rakipleri olur.
3.ayak……..4.5.2……………………yeterli….
4.ayak……..3……………………………………………..
5.ayak……..7…..bu mesafede her zaman iyi koşacak orjinde..fakat yer ıslakmış…….dikkat…kum orjinli atların şansıda çok fazla……..4.6.2……..dışında bir at olmaz.
6.ayak………..10… öncelikli…14.13.4.2.7………..dışındakiler bence çok zor…