Ana Sayfa / Tahminler / 8 EYLÜL 2019 PAZAR İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

8 EYLÜL 2019 PAZAR İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese 2 altılının bulunduğu İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: Çok klasik olacak ama HEPSİ diyerek başlamaktan başka çare yok gibi. Atları değerlendirsem bir o kadar zaman da kadın binicilere ayırmak gerekir:) dediğim gibi hepsi diyerek başlıyorum.

2.koşu: Öyle tahmin ediyorum bu yarışta da yarışseverler yazdıkça yazmak isteyecek. Gerçekten de öyle bir mücadele. Benim ilk şanslı ismim (6) numaralı CİHANGÜL olacak. İkinci şans vereceğim isim ise benim hayal kırıklığım olan daha iyi başarılar beklediğim (4) TİPİ TİP’e vereceğim. Devamı şablonumda olacak.

3.koşu: Daha önce de burada ki rakiplerini defalarca geçen safkan yarışın haklı favorisidir. Dileyen (1) numaralı CALL TO VICTORY’yi tek atabilir. Ancak ben bu yarışta artık atakları ve huyu suyu iyice öğrenilen safkan için planlar olabileceğini düşünüyorum. Çok uzun sprint mesafesine sahip olan safkanla mücadele edebilmek için önde ki safkanların birbirini yıpratmamasu gerektiği çok aşikar. Dolayısı ile rakiplerinin son düzlüğe el bebek gül bebek dönüp bir gözlerinin arkada bu safkanı kollayacağım düşünüyorum. Zaman zaman start sorumu da olan safkan yürümekte gecikir ise (5) VAHŞİ KIZ ve (2) HASANET in bu defa şanslı olabileceğini düşünüyorum.

4.koşu: Bir önceki ayaktan da anlaşılacağı üzere ilk altılı da şartları zorlamaya devam edeceğim. Safkan son beş yarışında tabeladan düşmese de bir türlü birincilikle buluşamadı. Eksik koştuğu taktirde son derece sürpriz isimlerin devreye girebileceği mücadele de bu defa şeytanın bacağını zorda olsa kıracağına inanıyorum. Son yarışlarına istinaden de en oyuğun rakip, mesafe, kilo ve pilotla start alacak olan (10) numaralı STAR DANCER çok riskli de olsa BANKOMDUR.

5.koşu: Rakiplerine oranla çok formda olan ve kalite itibari ile de çok ağır basan (1) numaralı RHYTHM DIVINE bir başka tek olarak riske edilebilecek olan safkandır. (3) LONG RUNER ve (5) YAMANLAR BEYİ daha sonra değerlendirilebilecek olan safkanlardır.

6.koşu: Yine rakiplerine oranla ağır basan (5) numaralı KENOBI bir başka tek adayıdır. (6) numaralı RAMPAGE rakip gördüğüm isimdir. Herkese bol şanslar

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: hepsi

2.ayak: 6-4-8-7-3

3.ayak: 1 /// 5-2

4.ayak: 10 tek

5.ayak: 1 /// 3-5

6.ayak: 5 /// 6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.