8 EYLÜL 2013 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  2 – MULAN bu sene Adana’da daha iyi koşacak gibi, favorim. Adana’da işlerinde farklılaşan 9 – SONNUŞKA rakibidir. Son kazandığı yarış güzel olan 1 – MELODİ ve 3 – PASİFİKA yaşına rağmen yazılmalı. 10 – THELMA sürpriz. Atlar denk güçte çok at yazmakta fayda var.

 • 2. AYAK

  11 – KARAYA işlerinde pırıl pırıl gözüküyor. Ufak ve misli kuponlarda tek atılabilir. 5 – ÖZDENÖREN, 3 – GÜNEYSU ve 1 – CANKADİR rakipleridir. 4 – HALİÇ BEYİ ve 2 – CESİ plase.

 • 3. AYAK

  4 – WHITE HOPE form farkıyla rakiplerinden bir adım önde gözüküyor, bankom. Rakip arayanlara 2 – ROYAL ASHLEY, 1 – THREE BUDIES, 3 – MY PEGASUS, 6 – DEUX EX MACHINE ve 5 – PHOBAETICUS CHANI öneririm. 8 – OĞLUM KAAN ve 9 – GÜNİZİ bomba.

 • 4. AYAK

  1 – SONALP favorim 4 – HIZLITAY kaba kumda farklı koşacaktır, 5 – İLŞAH, 3 – DMEİRONUR, 6 – ÖZMUTLU ve uzunda biraz eksik koşacak izlenimi verse de 8 – SEDATBEY kuponlarda bulunmalı.

 • 5. AYAK

  Formda safkan 1 – BALBEY yaşına rağmen iyi yarışlar çıkartıyor. Uygun rakiplerinin yanında bankomdur.

 • 6. AYAK

  1 – AKMEŞE uygun grupta favorimdir, küçük kuponlara tek atılabilir. 5 – KARTACALI Adana kumunda çok başarılı olacağını düşünüyorum, favorinin rakibi olabilir.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN ALTILI GANYAN KUPONU
18 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
9
10
1
2
3
4
5
11
4
1
3
4
5
6
8
1
1
5
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Carte Kidd

BALBEY eksik koşarsa kim gelir??

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x