Ana Sayfa / Tahminler / 8 EKİM 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
ankara altili tahminleri

8 EKİM 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bugün Ankara için küçük kuponla ve cazip teklerle orta şeker bir oyunumuz var.

1 - AYAK: Verdiği ara sonrası koşu gören 8 - ŞEKERAYŞE favorim. Uygun kilosu ile 7 - ÖZLENEN GÜL rakibidir. 9 - SIR PERDESİ ve 11 - DALGACI sürpriz. Yeriniz varsa çok at yazılabilir.

2 - AYAK: 8 - BÖRTEÇİNE, İstanbul pistinde güzel mücadele etti ama gelemedi. Galoplara göre tam form tuttuğunda Ankara'ya geliyor. Risk alarak tek atacağım. Aksi halde yarısından fazlasını yazmak gerek.

3 - AYAK: 5 - RUBICON zor kazansa da yükselen formu ile bu grubu ekarte edebilir. 7 - DIVINE HEART düzeldiğini belli etti, eli kulağında. 6 - TAMGA bu ikiliyi sigortalar.

4 - AYAK: 6 - SALAMIS, bir önceki yarışında kazanan Waneta'yı yakalamak için virajdan sonra erken yüklenince 4. kaldı. Son yarışında da jokeysiz giden at yüzünden yolunu bulamayınca yine tabelada kaldı. Bu sefer şanssızlık yaşamazsa kazanmasını bekliyorum.

5 - AYAK: 7 - İREM SU favori. 2 - BEYNAM, 4 - ŞAHDAMAR, 5 - TAKARROF, 8 - KİBARIM ve 9 - SEFİRE SULTAN rakiplerdir.

6 - AYAK: Çalışmaları çok iyi olan 3 - BAŞPEHLİVAN artık kazanmalı. Jokey değişikliği yaşayacak, takip edilmeli. 10 - AKARÇAY rakibidir.

Altılım

8-7-9-11 / H
8
5-7-6
6
7-2-4-5-8-9
3-10

Hepsiyle 26 TL

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

18
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar adminim

ADANALI
Ziyaretçi
ADANALI

Bol Şanslar. 3. Ayak da ERSÖZLÜ(1) PRIZE FOR(4) KOPENHAG(8) Ve Son Ayak ÖZREİS(1) için Ne Düşünüyorsunuz?

ERTANBEY
Üye

Riskli olacak ama son yarışında faul yeyip arada kalan KISMET KIZ artan formuyla pist ve mesafedeki başarısıyla bankom olacak 2.ayakta RUBICON soluna at gelince gitmiyor bir türlü son çalışmalarıda mükemmel değil bence kesinlikle gelmez.DİVİNE HEART ve ARTIC MAN belkide TAMGA olur..Son ayakta AKARÇAY mesafe uzun olsa nefes açtıktan sonra düşünebilirdim fakat bu mesafede daha iyi atlar var hazirda..bence kesinlikle gelmeyecek 😎 4.ayakta ACQUAPURA son derece hazır son yarışı gibi koşarsa ki büyük ihtimalle öyle olacak kazanabilir..2.ayakta favorilerden ümidim yok 2 ve 3 gruba göre ağır kilo coo zorlanacaklar ben yazmayacagim..Bol şanslar diliyorum hepimize kazançlı bir gün olsun 😎😎
1.AYAK : 3
2.AYAK : 4.7.8.9 / 5.6
3.AYAK : 7.2.6
4.AYAK : 4.6.7.2.3
5.AYAK : 5.9.7.6
6.AYAK : 5.3.8.2

ERTANBEY
Üye

Tekimiz oturdu bundan sonraki ayaklarda daha çok şansa ihtiyacimiz olacak 😎

Umut
Ziyaretçi
Umut

Tebrikler ertenbey

ERTANBEY
Üye

Teşekkürler umut bey..

Genç kaptan
Ziyaretçi
Genç kaptan

Ertan abi supersin ya vallahi tebrik ediyorum ben sizin dediginiz gibi 3tek attım 2.ayağıda 3 tek attim yattim geri kalan ayakları aynen sizin yorumladiginiz gibi yaptım ama nsip işte 2.ayak yatırdı

Genç kaptan
Ziyaretçi
Genç kaptan

Ertan abi adana yorumunuz olucakmi

MUSTANG..
Ziyaretçi
MUSTANG..

sayfanızdaki paylaşım ve yorumlarınızı başka sayfada kendi yorumları gibi kullanan kişiler var bu emek hırsızlarına lanet diyorum..

MUSTANG..
Ziyaretçi
MUSTANG..

bu gün sizin sayfanızın bütün tahminlerini not alıyorum bakalım hangi yorumları ve atları çalacaklar….

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.