Ana Sayfa / Tahminler / 8 EKİM 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

8 EKİM 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Zor bir yarışla günün 2. Altılısı başlıyor. 6-ÖRNEKAY'ı başta tutsam da çok atın şansı var sıralamam şablondadır.

2.AYAK: Son yarışında tabela dışı kalsa da sonlarda yaptığı müthiş ataklarıyla dikkatimi çeken o gün mesafenin kısa geldiğini gözlemlediğim 12-HANİMUN mesafenin uzamasıyla ilk şans verdiğim isim. Rakip olarak son ikinciliği başarılı 2-LADY FALCON, son yarışını önemesemediğim 4-BRAVE APTE ve son yarışında forma girdiğinin sinyallerini veren 5-FANCY BALL.

3.AYAK: Koşunun gidişatının kendisine fazlasıyla yarayacağını düşündüğüm 5-RUBICON'un sonlardaki ataklarıyla bu rakiplerini geçeceğini düşünüyorum. BANKOM.

4.AYAK: Son yarışında sürpriz bir konumda iken başta önerdiğim ve beni mahçup etmeyip kazanan 4-ACQUAPURA bugün de ilk atım bu ismi ilerde çok duyarız diye düşünüyorum. Rakip olarak grupta çok harp görmüş iki isim 2-PIONA SONATA, 6-SALAMIS. Koşunun bombasını ise yerinde yürürse 3-SINYOR ŞAMİL'den bekliyorum.

5.AYAK: Çalışma ve orjin yönünden incelediğimde dört isimi birbirinden ayıramadım. Bunlar sırasıyla 5-TAKARROF, 7-İREM SU, 9-SEFİRE SULTAN ve 3-MISTER RAIN.

6.AYAK: Son yarışında son viraja elde gelen tam sprinte kalkacağı sırada yanındaki atların faullerine maruz kalıp zaman kaybeden buna rağmen toparlanıp yaptığı ataklarıyla az kalsın yarışı kazanacak olan 10-AKARÇAY ve son yarışında bana göre kendisine göre uzun sayılabilecek bir mesafede çok iyi bir yarış koşup ikincilik elde eden 10 yaşında olmasına rağmen hala müthiş işler başaran 5-TOZAN arasında geçmesini beklediğim yarışın bombasını 6-YÜKSELİM'den bekliyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-5-2-1-4-3-7

2.AYAK: 12-2-4-5

3.AYAK: 5

4.AYAK: 4-2-6-3

5.AYAK: 5-7-9-3

6.AYAK: 10-5-6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.