8 EKİM 2015 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Süratli isimlerin biraraya geldiği koşuda KOÇARLI’nın ısrarla isteyeceği liderliği AKKURT‘un sürdürmesini beklediğim koşuda bu ikilinin hemen arkasında yer tutmasını beklediğim (9) VURALTAY bu tip tempoda giden koşularda çok iyi bir bekleme yapıp düzlükte formsuz ve ara vermiş olan rakiplerinden erken sıyrılıp fotoya emin adımlarla süzülmesini bekliyorum favorimdir. Safkan son yarışında FORDTA TEK‘ten çok fazla kum yediği için jokeyinin çok iyi idare edemediği safkanın bu yarışta ONUR ÖZ‘ün aynı hatayı yapmaması durumunda kazanma olasılığı çok yüksek. Bu tip tempoda gidecek yarışta gerilerden gelip yarışı çalabilecek tek isim mevcut o da narin aprantisinden kurtulan daha çok sert jokeyle iyi koşan (7) ATİKKIZ son metrelerde gruba hakim olabilecek tek isim.

2. Ayak Ara vermiş olmasa istisnasız Türkiye’nin teki konumunda ki EMBİR HAN yüksek ihtimalle dinçlik yarışı koşacak. TOKAÇOĞLU‘nun çok iyi tanıdığı safkanın liderliği kimseye vermeden bu yarışlık bana göre yarış görme amaçlı koşacağını düşündüğümden ya da TOKAÇOĞLU bu safkanı değilde BURKAL’a binseydi sanırım bu grupta gözüm kapalı tek önerirdim. Bu şartlar altında geçen sene ki formundan çok uzak olsa da bir çaba içerisinde olan ben hala buradayım diyen (4) BÜREBEY tam dilinden anlayan jokeyiyle tam istediği koşullarda favorim olacak. Bu safkana ilk rakip (2) BURKAL önereceğim. Önde ki tempodan faydalanmasını beklediğim EMBİR HAN‘ı çok sıkıştıracak olan geride ki grubu dağıtma başarısını elde edebilirse ara vermiş rakibinden sıyrılıp günün sürprizini yapabilecek güce sahip olan (9) ARBEDAŞ, son yarışlarıyla şaşırtıcı bulduğum (5) DENİZERİ ve çalışmalarını sahaya yansıtabilirse şanslı olabilecek olan (10) FİRİKYA yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Yarış hayatına bana göre mükemmel başlayan hiç beklemediğim bir şekilde yarışlar çıkartan yarış hayatının ilk startında pisti dışarılardan dolaşmasına rağmen acemi aprantisiyle düzlük üzerinde mükemmel sprint atıp 2.liği kurtaran 2. startında kendisinden daha güçlü rakibine diş geçiremese de burada ki vasat rakiplerine oranla çok önde duran tecrübeli jokeyiyle (3) PRİŞTİNELİ BANKOMDUR.

4. Ayak DEMİRSU ve UNCHAIN MY HEART gibi seri safkanların süratlendireceği koşuda mesafenin uzamasıyla yarış hayatının ilk startında mükemmel bir düzlük sprintiyle kazanan (7) CANTARE net favorim olacak. DB eklentisiyle çok farklılaşan (2) DEMİRRIFKI, pistteki işlerini çok beğendiğim (5) ONUREFE, İSTANBUL‘dan çok hazır gelen (4) BOYKA ve son olarak (1) ALAS ALAS yazacağım.

5. Ayak Günün en zor koşulardan biri olan koşuda startla birlikte liderliği almasını beklediğim KÜLÜNK AĞA son yarışında kendisine ısrarla gelen rakiplerine sert temposuyla cevap verip beyaz bayrak ayna yarışı yapmıştı. Lakin son yarışında ki gibi önde ki tempoya ayak uydurabilecek birçok safkan var bunlardan en iyisi zaten FLYING BLACK onu geçtim FANCYCHANCY var önde bir kaos ortamının oluşması normal. Bu 3lünün hemen arkasında yarışı izlemesini beklediğim tam sevdiği şartlar altında koşuya katılacak olan (2) CİMİNLİ favorimdir. CİMİNLİ’nin beklediğim performansı yansıtamaması durumunda (1) KÜLÜNK AĞA yarışı bitirebilir. Bu şartlar altında gerilerden gelebilecek (3) SUMLE bir diğer şanslı gördüğüm isimler arasında. DB eklentisinden sonra karakter değiştiren lakin bu tip tempolu yarışlarda çok verimli olamayan (4) AMBERİM‘i son sırada değerlendireceğim.

6. Ayak Tam sevdiği mesafede start alacak olan (3) URLA ZAMANI son 2 yarışında da kazandığı yarışı son metrelerde kaybediyor. Bugün önde çokta baskı yemeyecek olan safkanın beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını çok yüksek görüyorum favorimdir. Son yarışlarına oranla çok daha uygun grupta koşacak olan (6) MISS TURKEY, çok ters bir safkan olan ne zaman ne yapacağını kestiremediğim (9) BEKMEZ grupta önde tuttuğum isimler arasında. Bu pistte ki tek yarışı olan o yarışını çok iyi bulduğum (2) TAY BİKE ve startta çok oyalanmazsa (7) GENAROTOR sonrasında önereceğim isimlerdir.

 

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 9,7

2. Ayak : 4,2,9,5,10

3. Ayak : 3 TEK

4. Ayak : 7,2,5,4,1

5. Ayak : 2,1,3,4

6. Ayak : 3,6,9,2,7

ŞABLON TUTARI : 60,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ufuk

Baskan nerelerdesin sen yaaa herkez seni ariyor

Ufuk

Bulundugum cevremde herkez sizden bahsediyor ve sizi ariyor…

Ufuk

Ankaraya tahmin vermemenizin ozel bi sebebi var mi…

Ufuk

Ozelden gorusmemiz mumkun mu by creed

Anonim

Emeğine sağlık.bol şans.amberim koşuyu çalacak gibi duruyo.

Adrian

Hoşgeldin Bycreed özledik seni

George Thomas

Hoşgeldin.

Ahmet anapali

Değerli yorumlarinizi ozledik teşekkürler bycread

ozgur

hosgeldiniz by cred heyecan kaldigi yerden devam

can911

Değerli kardeşim dönmene çok memnun olduğunu belirterek, kalıcılı olmanı da temenni ederek sevgiler sunarım.

ksk aras

Abi sensiz olmuodu hos gldn kskden slmlar

Ertan

By creed cok ozlendin hoşgeldin aramıza tekrardan..

Ramazan Yılmaz

Hoşgeldin Creed ayağınm uğurlu gelsin bol şanslar. Buda benim Kocaeli
HEPSİ
4
1.2.3.4.6
1.2.4.5.6.7
4
3.6

ozan

Hoş Geldin Creed Kardeşim. Bundan Sonraki Tahminlerinde Bol Şanslar Dilerim.

Bombaci

Hos geldin by creed:)

25
0
Tahmin paylaş.x
()
x