8 EKİM 2013 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Ankara at yarışı tahminlerimizde kafa atlarımız TORCYH, DURMAZBEY, INKASSATOR, HARD BABY,BULUTER  ve SURHATIN KIZI.

 • 1. AYAK

   7 – TORCHY‘nin 4 ay aradan sonra katıldığı handikap yarışında sprinti şahaneydi, daha hazır gireceği koşuda favorim. Rakip olarak 5 – SMERÇ öneririm, dinçlikle iyi koşar dikkat edilmeli. Sürprizde ise 10 – STAR OF MELİH uzun bir aradan sonra gördüğü koşuda fena değildi, uygun grupta çıkış yapabilir.

 • 2. AYAK

  3 – DURMAZBEY‘in sırası gelmiş gibi gözüküyor, favorim. 1 – ÇETİNASLAN ağır kilosuna rağmen DURMAZBEY’i sonlarda avlayabilir. 2 – PEKKURT pist ağırlaşırsa mutlaka yazılır. 4 – MAHMUT BERAT enteresan ganyanlara geliyor ve kazandığı yarışların tesadüf olmadığına inanıyorum, mutlaka yazılmalı.

 • 3. AYAK

  İşlerine göre safkanlar eşit gözüküyor. Sıralamam  5 – INKASSATOR, 7 – GARMY MALTEN , 4 – GÖLMARMARA, 8 – SEAWEED, 2 – AWFUL SCORE, 1 – ASLAN STAR, 3 – CRITICAL SCORE, 6 – MÜTHİŞ MİA. 

 • 4. AYAK

  4 – HARD BABY son 1600m koşusunu kazanırken göz doldurdu, fakat o koşu İstanbul’da idi. Ankara’da ise bu performansını gösteremiyor. Yine de bir şans vermek istiyorum. 3 – HIGH TIDE ve 6 – LYRIC plasede.

 • 5. AYAK

  10 – BULUTER uygun mesafede uygun kilosu ile favorim. 2 – FAKIBEY sert rakibidir. 6 – ÇOKKAZAN KIZI plasede. 7 – NURA ABLA sürpriz.

 • 6. AYAK

   4 – SURHATIN KIZI uygun grupta bankom. Güvenemeyenler için 6 – ŞUBATIN KIZI ve 5 – ŞANSKAYA rakipleridir. Çok at arayanlar için sürprizde 7 – ZAMAN KIZI.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
57.6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
5
7
10
1
2
3
4
1
2
3
4
5
6
7
8
3
4
6
2
6
7
10
4
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.