8 AĞUSTOS 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: Potansiyeli yüksek (1,3) Gülerce Ekürileri, ilk yarışı fena olmayan (5) EGESAL, kumda parlak bir ikincilik yapan (10) ZEHİR HAFİYE, kumda etkili koşabilecek (7) MURTAZA ve (8) ÖZAYBERK yazıyorum.

5. KOŞU: Yetenekli binicisiyle sonlarda etkili gelecek olan (2) SERTTAŞ’a ilk şansı veriyorum. Verdiği aranın ardından yarış gören eküri destekli (4) KIRDEMİRKIR, son virajda öne sarkıp yarışı çalmaya çalışacağını düşündüğüm (7) GOOD HEARTED ve sıkıntıları nedeniyle kalitesinin uzağında koşan (5) BY RA yazarak bu ayağı geçmeye çalışacağım.

6. KOŞU: Son yarışlarında ağır kiloyla kaybetmesinin ardından ağır favori çıkmayabileceğini düşündüğüm (1) GÜMBÜRGÜMBÜR’ü tek bırakıyorum.

7. KOŞU: İstikrarlı koşan (3) ÇELİKKALKAN ve son yarışlarında beni yanıltsa da (5) KORYİĞİT kazanmaya yakın gördüğüm isimler. Yanlarına (8) ÖZALAK ve (7) ORTADOĞU’yu ekliyorum.

8. KOŞU: Sürpriz çıkabilecek bir ayak, 5 atla geçmeye çalışacağım.

9. KOŞU: Kalite olarak rakiplerinden üstün gördüğüm (3) FALEZ’in uzunda nasıl performans sergileyecek bakalım. Kalitesinin rakiplerine yeteceğini düşünsem de yanına (4) SIR PERDESİ’ni yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: (1,3),5,10,7,8
2.AYAK: 2,4,7,5
3.AYAK: 1
4.AYAK: 3,5,8,7
5.AYAK: 1,3,2,12,8
6.AYAK: 3/4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

Devrim

BOL ŞANSLAR

gölcükĺü

herkese bol sans ve emeğine saglik RAMAZAN YILMAZ kardes uzun zamandir oyun vermiyonuz herkesin takipcisi olur benimde takibimdeki üstat sizdiniz en kisa zamanda oyunlariniz yayinlanir inş

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x