Ana Sayfa / Tahminler / 7 TEMMUZ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

7 TEMMUZ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

1-AYAK: İSTANBUL'da brave sun eses runner ile koşup 3. olan 2-DANCO ilk atım, aynı yarışı 4.bitiren 8-UNCLE kilo avantajı ile ikinci atım. ilk defa çim piste çıkacak olup nasıl koşacağını kestiremediğim 1-SUN KINGDOM start çıkışında bir aksilik yaşamaz ise 3-AÇIKBEYDE kuponlarda ihmal edilmemeli.

2-AYAK: Birbirine denk güçlerin mücadelesinde olabildiğince at yazmakta fayda var benim sıralamam kazandığı son yarışı ile 1-ECE MELEK ilk atım rakipleri 3-CEREN ABLA
2-CANİREM , 5-MORGÜL , 4-MİHRİCANIM, eküri avantajı ile 6-ŞEVAL ABLA , 8-ANA YÜREĞİ , 12-SİPAHİ KIZI.

3-AYAK: Kazandığı yarış sonrası formunu koruyan 7-MARKALI favorim rakip olarak uygun grupda koşan 1-AFFANBEY başarılı yarışları ile 4-ALBURAK KIZI bu koşu için sık koşmasından dolayı etkileneceğini düşündüğüm 2-MUHTARINOĞLU starta takılacağını varsayarak yazmadığım 6- YOLVER geniş kuponlarda bulundurulmalı.

4-AYAK: İZMİR'de start aldığı kum yarışlarında geçilmeyen 4-KATIRCI favorim BURSA kumunda geçilmeyen 7-ÇİKOK PRENSESİ eküri koşma avantajı ile en ciddi rakibi , kazandığı son yarışı ile formda olan 3-GÜNGÖR BABA son olarak M.GÜNDÜZELİ ile start alacak 8-LAVİN bu koşu için önereceğim safkanlar.

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir