Ana Sayfa / Tahminler / 7 TEMMUZ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

7 TEMMUZ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

1-AYAK: İSTANBUL'da brave sun eses runner ile koşup 3. olan 2-DANCO ilk atım, aynı yarışı 4.bitiren 8-UNCLE kilo avantajı ile ikinci atım. ilk defa çim piste çıkacak olup nasıl koşacağını kestiremediğim 1-SUN KINGDOM start çıkışında bir aksilik yaşamaz ise 3-AÇIKBEYDE kuponlarda ihmal edilmemeli.

2-AYAK: Birbirine denk güçlerin mücadelesinde olabildiğince at yazmakta fayda var benim sıralamam kazandığı son yarışı ile 1-ECE MELEK ilk atım rakipleri 3-CEREN ABLA
2-CANİREM , 5-MORGÜL , 4-MİHRİCANIM, eküri avantajı ile 6-ŞEVAL ABLA , 8-ANA YÜREĞİ , 12-SİPAHİ KIZI.

3-AYAK: Kazandığı yarış sonrası formunu koruyan 7-MARKALI favorim rakip olarak uygun grupda koşan 1-AFFANBEY başarılı yarışları ile 4-ALBURAK KIZI bu koşu için sık koşmasından dolayı etkileneceğini düşündüğüm 2-MUHTARINOĞLU starta takılacağını varsayarak yazmadığım 6- YOLVER geniş kuponlarda bulundurulmalı.

4-AYAK: İZMİR'de start aldığı kum yarışlarında geçilmeyen 4-KATIRCI favorim BURSA kumunda geçilmeyen 7-ÇİKOK PRENSESİ eküri koşma avantajı ile en ciddi rakibi , kazandığı son yarışı ile formda olan 3-GÜNGÖR BABA son olarak M.GÜNDÜZELİ ile start alacak 8-LAVİN bu koşu için önereceğim safkanlar.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.