7 Temmuz Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Oldukça istikrarlı yarışlar ortaya koyan 1-SUN KINGDOM henüz çim piste çıkmamış olsada pedigri olarak yatkın olduğu çim pisttede etkili olmasını bekliyorum.Siklet olarak dezavantajına rağmen riske girmeye değer.

2.AYAK : İlk startında virajda aldığı avantajı fotoya taşıyıp rahat tempoda uzak ara kazanan 1-ECE MELEK kalitesini gösterdi.Bugünde kazanma şansı oldukça yüksek küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Rakip arayanlara 5-MORGÜL, 7-TEKNAZ, 2-CANİREM, 3-CERENABLA Önerebileceğim safkanlardır.4-MİHRİCANIM , 6-ŞEVALABLA ve 8-ANAYÜREĞİ sonraki ihtimaller.

3.AYAK : Günün beşinci koşusunda 8-BAYINDIRBEY’e dikkat! Sevdiği pistte yarışacak olan safkandan bugün güzel bir yarış bekliyorum.Alternatif kuponumda banko yazacağım geniş kuponumda ise rakipleri şamblonum.

4.AYAK : İngiliz safkanlarının Açık Grup-3 mücadelesinde 7-ÇİKOK PRENSESİ bir adım önde görünsede 4-KATIRCI başta olmak üzere diğer safkanlarda yarış içerisinde kazanma şansları oldukça yüksek.Yeri olanların bu ayağı HEPSİ yapması mantıklı sonuç olacaktır.

5.AYAK : Maidende fazla oyalandığını düşündüğüm 9-FESTİVALE TOKAÇOĞLU iradesinde maidene veda eden isim olur.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 10-EŞKBARAĞA önde tempoyu kurar rahatsız edilmezse kazanabilir.5-KAĞIZMAN, 8-AHLATLI, 4-ÇAKIRKAYA, 3-TAHİRE, 12-BULUTAĞA, 15-GÜZELYÜZ, 13-KAANKEREM, 11-ATİKKIZ VE 9-KARTOPU diğer sıralamam.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1
2.AYAK : 1 – 5 – 7 – 2 – 3 -4 – 6 – 8
3.AYAK : 8 – 7 – 4 – 2
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : 9
6.AYAK : 10 – 5 – 8 – 4 – 3 – 12 – 15 – 13 – 11 – 9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.