7 TEMMUZ 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Babası hiç koşmamış olsa da Kafkaslı’nın tam kardeşi, kısrak babası da Volga.2 olmasından dolayı kaliteli olduğunu söyleyemem ancak hazırlık olarak ön plana çıkması ve Kurtel atı olmasıyla (2) BOYLAM’ı risk ediyorum. Tek atmasaydım 9,10,4 numaralı atları yazacaktım.

2. AYAK: Zor bir koşu olacağını düşünüyorum ve kalabalık tutuyorum.

3. AYAK: Form tuttuğunda çok başarılı koşabilen (8) UÇARER ve uzayan mesafe lehine (2) BUDAKHAN ilk atlarım. Kalitesiyle (5) KARAÜZÜM ve gününde olduğunda etkili koşan (1) ATMACA BEYİ diğer yazacağım isimler.

4. AYAK: Form tutan (2) FANCYCHANCY ilk olarak tek düşündüğüm isimdi. Ağır favori olması nedeniyle yanına ara sonrası koşacak olsa da (3) GAZELLE EYES’i yazıyorum.

5. AYAK: Bu maiden ayağı biraz daha dengeli geldi bana, 5 atla geçmeye çalışacağım.

6. AYAK: Son yarışıyla toparlanma sinyali veren (8) DRY CLEANER önde tuttuğum at. (5) MAKTAYMAN, formunu bulduysa kısa gelebilecek mesafeye rağmen (3) HUBBLE ve (1) KÜLÜNK SULTAN yazarak bekleyeceğim.

ALTILIM
1.AYAK: 2
2.AYAK: 1,3,11,7,10,15
3.AYAK: 8,2,5,1
4.AYAK: 2,3
5.AYAK: 9,3,7,2,1
6.AYAK: 8,5,3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Mehmet bey

Mailim ulaştı mı?

admin

Matmazele bak kuponu yedi.

Ramazan Yılmaz

Tebrik ederim Mehmet bey yazık oldu valla kupona

admin

8 bin lira gitti, 2 lirada ganyanı varmış. Tebrikler, güzel kurgu.

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x