Ana Sayfa / Tahminler / 7 TEMMUZ 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

7 TEMMUZ 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Merhabalar arkadaşlar, bugün Bursa'da oldukça zorlu bir program hakim. Koşmamış taylar, denk isimler, istikrarsız safkanlar derken işin içinden çıkmak bir hayli zor. Devre kadar gidebilicek olan programda herşey mümkün olduğundan açıkcası sıfır bile çekebiliriz. Bu sebeple önceliği kendi tuttuğunuz isimlere vererek kuponunuzu oluşturunuz ve de çok fazla yüklenmemenizi öneririm. Çok fazla şansa ihtiyacımız olacağı günde şans yanınızda olsun.

BOYLAM; KURTEL ekürisi safkan çok çok ışık vaadeden tay olarak görünmese de gruptaki diğer isimlere nazaran bir tık üstte favorimdir.

SHESHBESH; Katıldığı dört çim koşunun ikisini kazanan safkan kum koşularının ardından takrar çim pistte start alacak. Önceki koşularında bu gruba nazaran daha sert rakiplerinin yanında bile tatminkar performanslar sergileyen safkan bugün uygun görünen grupta fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

KIRDENİZ; Son koşularında koşunun gidişatı aleyhine olduğundan etkisiz kalan safkan bugün lehine dönen şartlarda fotoyu önde geçebilir.

FANCYCHANCY; Yarış hayatının en parlak dönemlerinden birini yaşayan safkan eğerki fazla sıkıştırılmaz ise fotoyu önde geçer.

LADY FALCON; Kolay kolay tabeladan düşmeyen bir isim. Bir süredir yarış görmede uygun gruta fotoyi önde geçebilir. Alternatif kuponlarda tek yazılabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 2.4.10.9.8
2.AYAK : 3
3.AYAK : 6.8.4.5
4.AYAK : 2.3.5.4
5.AYAK : 2.7.8
6.AYAK : 7.5.8.6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bursa’ya tahmin vermek herkesin harcı değil :) Bol şanslar

Ercann
Ziyaretçi
Ercann

Ramazan bey bol şanslar..Admin Ramazan bey bugün voleyi vuracak inşallah.

bodrumlu
Ziyaretçi
bodrumlu

Teşekkürler bolşanslar

admin
Yönetici

Bursa ilk altılı.

3-9-10-11 //
6-8-9 //
2 – NAVIGATION //
2-3-9-11-13 //
1-2-3-4-7-8-10-11-12-14-15//
8 – UÇARER //

admin
Yönetici

Tazı yarışı oynasam daha çok şansım olur. Atların yarısı hazır değil.

kuzey17
Üye
kuzey17

Bursa 1.altılı
1-9tek
2-8-2-4-5-1
3-1tek
4-2-7-9
5-15tek
6-2-4-5-7-6-8..bol şans

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.