7 TEMMUZ 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Merhabalar arkadaşlar, bugün Bursa’da oldukça zorlu bir program hakim. Koşmamış taylar, denk isimler, istikrarsız safkanlar derken işin içinden çıkmak bir hayli zor. Devre kadar gidebilicek olan programda herşey mümkün olduğundan açıkcası sıfır bile çekebiliriz. Bu sebeple önceliği kendi tuttuğunuz isimlere vererek kuponunuzu oluşturunuz ve de çok fazla yüklenmemenizi öneririm. Çok fazla şansa ihtiyacımız olacağı günde şans yanınızda olsun.

BOYLAM; KURTEL ekürisi safkan çok çok ışık vaadeden tay olarak görünmese de gruptaki diğer isimlere nazaran bir tık üstte favorimdir.

SHESHBESH; Katıldığı dört çim koşunun ikisini kazanan safkan kum koşularının ardından takrar çim pistte start alacak. Önceki koşularında bu gruba nazaran daha sert rakiplerinin yanında bile tatminkar performanslar sergileyen safkan bugün uygun görünen grupta fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

KIRDENİZ; Son koşularında koşunun gidişatı aleyhine olduğundan etkisiz kalan safkan bugün lehine dönen şartlarda fotoyu önde geçebilir.

FANCYCHANCY; Yarış hayatının en parlak dönemlerinden birini yaşayan safkan eğerki fazla sıkıştırılmaz ise fotoyu önde geçer.

LADY FALCON; Kolay kolay tabeladan düşmeyen bir isim. Bir süredir yarış görmede uygun gruta fotoyi önde geçebilir. Alternatif kuponlarda tek yazılabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 2.4.10.9.8
2.AYAK : 3
3.AYAK : 6.8.4.5
4.AYAK : 2.3.5.4
5.AYAK : 2.7.8
6.AYAK : 7.5.8.6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
28 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bursa’ya tahmin vermek herkesin harcı değil :) Bol şanslar

admin

Est, tahmin verme lütfunda bulunmuşsun, daha ne olsun. Gerisi oynayana kalmış. İlk altılı için bakıyorum bişiler. Tayları 5’er atla geçmeyi planlıyorum.

Ercann

Ramazan bey bol şanslar..Admin Ramazan bey bugün voleyi vuracak inşallah.

bodrumlu

Teşekkürler bolşanslar

admin

Bursa ilk altılı.

3-9-10-11 //
6-8-9 //
2 – NAVIGATION //
2-3-9-11-13 //
1-2-3-4-7-8-10-11-12-14-15//
8 – UÇARER //

admin

Tazı yarışı oynasam daha çok şansım olur. Atların yarısı hazır değil.

admin

Bu da ikinci altılı.

2-3-9-11-13 /
1-2-3-4-11-12-14-15//
8 //
3 //
2-3-9//
1-2-5-7-8-14//

admin

Dikkat etmedim de bu virajda her şey olabilir. Kısmet diyelim.

kuzey17

Bursa 1.altılı
1-9tek
2-8-2-4-5-1
3-1tek
4-2-7-9
5-15tek
6-2-4-5-7-6-8..bol şans

Mehmet28

bol şanslar

admin

Karaeseri geçemeyen at geldi Karaüzümü geçti.

Mehmet28

Karaüzümü ilk kez geçmiyor yalnız

admin

Karaeser’i geçemediği gerçeğini değiştirmiyor :)

Mehmet28

Daha kötü atlara da geçildi ona bakarsan :)

admin

Her geçildiğinde beklediğim at olunca sinir yapıyor :)

admin

Kapamaydı aslında son ayak Külünk’e güvenemedim. Gazelle ile risk almıştım zaten. Özetle istikamet İstanbul :)

admin

Çok geride kalırsa ya da dışından dolanan olursa belki geçilir. Amankaya ile yıkmayı denerim.