7 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir:

1.ayak: Bana kalırsa son yarışına istinaden (6) numaralı FREE POWER bu grubu ayırır. Hemde öyle böyle ayırmaz arka taraf nal toplar. Ancak ben yarış sonrası galop göremediğim için ayrıca H-13 olması dolayısı ile yinede imkanı olanların kafadan kalabalık tutulması gerektiğini düşünüyorum. Ancak ben yanına sadece bir safkan yazıp işi biraz daha zora sokmayı planlıyorum. Eğer geçersem ne ala geçemez isem yarının bültenini almak kaçınılmaz. Çime daha yatkın yapısı görünse de, satış koşusu görmüş olsada etkilendiğim galobu sonrası görüntüsünü yarışa yansıtamamış olsada ben safkana şans vereceğim. Eğer bu safkanın bu galobu doğru ise ve biraz kıpırdama olur ise kafadan hepsi demeyen çok kupon yırtar.  Bursa’da 1 şubatta ki 1000/1.03.5 ve 400/25.3 Rahat bitiriş ile ben bu safkanın Süpriz için kollanmasından yanayım. Bu dereceler şunu gösteriyor ki biraz uzundan açsalar birazda sıkıştırsalar 1200/ 1.16-1.17 içinde yazacak. Bu da bu yaşta ki ve bu pozisyonda ki bir safkan için bana kalırsa form sıçraması demek. Ben bu safkan için oldukça şüphede kaldım. Kim bilir belkide bu galopları vardır bizler görmüyoruzdur. (4) numaralı ASBEY ikinci ve son şans verdiğim isimdir.

2.ayak: Çok belli ki  (3) numaralı BREAK POINT sürekli olarak – ve özellikle mesafe uzadıkça- üzerine koyabilecek yapıda bir safkan. Ne olursa olsun bunu bütün camia ve at sahipleri bilir ki atlara fısıldayan iki pilot vardır. Biri Halis Karataş bir diğeri Mehmet Kaya. Bunu daha öncede söyledim iki ve üç yaşların dilinden anlayan onlarla konuşanda Sinan Özendir. Ya bilmiyorum ama toplam birinci geldiği yarışlara oranı iki ve üç yaş safkan birincilikleri yüzde 50 lerin üzerindedir. Bunu sakın unutmayın. Daha ikincilik üçüncülüklerini saymıyorum. Öyle bir tayım olsa Sinan’dan başkasına emanet etmezdim. Ben kalabalık ve karışık görünen yarışta risk seven oyuncular ve ayrıca misli oyunlar içinde (3) numaralı BREAK POINT i BANKO olarak tavsiye ediyorum. Muhtemel AGF çıkacak olması dolayısı ilede şablonumun ilk atıdır.

3.ayak: Bu hamleler çok enteresan hamleler. İşte imkan olacak ki bunu direk konuşacaksın çünkü bu bilgi birikim açısından çok şey katar. İki aylık aradan sonra çıktığı üçüncü yarışında 1800 metrede Gündüzeli ile CANFATİHİM i geride bırakan safkan hemen bir yarış sonra yine aynı pilot ile bu defa 1300 metrede piste çıkıyor. Gerek at sahibi gerekse antrenör Gündüzeli’nden böyle bir hicazet almasa bu mesafede tekrar bir hafta sonra piste çıkmaz. Ben seriye devam etme olasılığını yüksek görüyorum (3) numaralı GAZENFER risklide olsa BANKOMDUR.

4.ayak: Tabi yıllarca devirmek için uğraştık şimdi acaba tek olur mu diye uğraşıyoruz :) bu iş işte böyle. Ben safkanların tamamına şans vereceğim HEPSİ.

5.ayak: Burada da safkanlarla ilgili başka bir özellikten bahsetmek istiyorum. Özellikle dikkat ederseniz (3) numaralı FRATELLİ nin kazandığı yarışlar Ocak, Şubat, Mart,  Eylül, Ekim, Kasım, Aralık ayları. Zaten safkanın geldiği gün gibi ortadaydı. Yaz aylarında koşturulmayan safkanı bir iki yarış gördükten ve havalar soğumaya başladıktan sonra gözü kapalı tek olarak rakip bakmaksızın deneyebilirsiniz. Bu tabir bazılarınıza komik gelecek biliyorum böylede tahmin mi olur diyeceksiniz biliyorum. Ama bunlar birer canlı bunuda bilin isterim. Bu safkan havalar ısınınca yarış kazansın ben dişimi kırarım (3) numaralı FRATELLİ ilk atım.

6.ayak: Safkanların hepsi birbirinden güzel ve Süpriz yapma potansiyeli olan safkanlar var tercihim HEPSİ. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-4

2.ayak: 3 /// 7-2-9-12-1

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 3-1-4-2

5.ayak: 3-2-1-4

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar bombacı :))

Bugün seninde sayfan bereketli olur inşallah.. 3.ayaktan sonra “tebrikler bombacı” yazmak istiyorum.

Sayfana nacizane ufak bir kupon bırakıyorum

1.) hepsi

2.) 3

3.) hepsi

4.) hepsi

5.) hepsi

6.) hepsi

Toplam : 362,88 tl

Şaka şaka…

1.) 1,2,3,4,6

2.) 3

3.) 2 boğazlı (ömrümü yedi. bu son verişim, gelsede gelmesede bu son)

4.) 1 batman aslanı ( maşallahı var, son iki koşusunu aslanlar gibi koştu.)

5.) 1,2,3,4

6.) 1,2,3,4,5,6,7,8,9

Toplam :10,80 tl

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar Bombacı

ERKAN
Üye
ERKAN
Mehmet28
Üye
Mehmet28

hayırlı olsun güzel oyunmuş

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Whatsapp grubuna hoşgeldin abi hayırlı olsun :)