7 ŞUBAT 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Dinç gireceği bu startı öncesi yaptığı çalışmaları beğendiğim kantarmasını bilen aprantisi idaresinde start alacak olan 6-FAYTONLU AYŞE favorim. Mesafe ayırt etmeksizin başarılı ikincilikler yapan 3-BÜTÜN HABER, son yarışını kazanırken göz dolduran 1-ÇERMİ KHAN ve son yarışına bir anlam veremediğim 2-MÜDERRİS sırasıyla rakipleri.

2.AYAK: İlk yarışında trafik problemi yaşamasına rağmen güzel bir birincilik alan son yarışını ise önemsemediğim DANDY MAN (IRE)MULTAKA (USA) orjinli 5-GATSBY favorim. Son yarışını uzak kazanan 2-THORIN ve uzunca bir süredir start almasa da idmanlarında iyi gözüken 4-KEDER BEY dinçlikle bir sürprize imza atabilir.

3.AYAK: Son 1400 metrelik yarışında yarışın başından son viraja dönülene kadar önde numarayı almak için çok büyük bir efor sarfeden buna rağmen her ne kadar rakipleri uygun olsa da bitişe kadar sürekli arttırarak devam edip uzak kazanan bugün için ise yarışa baktığımda tempo bakımından kendisi kadar ısrarcı olabilecek bir isim göremediğim önde kendi temposunu verip son viraja sermayeli gelip Kocaeli’nin kısa düzlüğünde sonlarda güçlü gelecek Chicago ve Rainy Man’e direnmesini beklediğim 1-LEGEND RING bankom.

4.AYAK: Son yarışında bu sitede bir arkadaşın sahada çok konuşulduğunu söylediği benim ise üçüncülüğünün çok büyük başarı sayılacağını söylediğim, yarışın sonunda üçüncü olan yalnız beni çok şaşırtan (çünkü benim için kazanan kadar iyi koşan) 3-HALENAY o yarışını yaparsa bu grubu geçmesi normal netice olur bankom.

5.AYAK: Birbirinden istikrarsız isimlerin bir araya geldiği maiden mücadele de tercihim HEPSİ.

6.AYAK: 10-KAVZAN‘ı rakiplerinin bir adım önünde görsem de son ayağa kadar rahat geldiğim için burada risk almak istemiyorum burada da tercihim HEPSİ.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-3-1-2

2.AYAK: 5-2-4

3.AYAK: 1

4.AYAK: 3

5.AYAK: 2-1-3-4-5

6.AYAK:10-11-9-1-7-8-6-5-2-3-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Birol
Ziyaretçi
Birol

Kocaeli kuponum Kocaeli’nin bombası ilk ayak bacaksız (5) (2) 4.1.6.7.5/(3) 3.1.2.4/2.8.5.1.7.6.9.10

Birol
Ziyaretçi
Birol

Commandante Kocaeli hipodrumdayım ilk ayak bacaksız çok konuşuluyor 4 ayak ilksen tek atan çok halenay keyifsiz görmüşler son ayak tabelada Binnaz çok tek atan var son ayak gök pelikan ve Gökdere çok konuşuluyor bilgine bol sanslar

Birol
Ziyaretçi
Birol

5.3.2.1./1.2.3.5(4)2.3/(h) 2.8.1.5.7 hipodrumda çok konuşulan atlara göre yapılan Kocaeli kupon herkese bol sanlar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Senin kuponu oynayayım dedin, sonra alakasız başka yerlere gitti. Biraz benziyor ama :)

1-2-3-6 //
1-2-4 //
1-2-5-6-7//
3-5 //
2 //
1-2-3-6-7 //

efe
Ziyaretçi
efe

Usta adana bekliyorum senden