adana altili tahminleri adrian

7 ŞUBAT 2017 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Urfa’dan en son KV-6 yarıştan tabela yaparak gelen, daha önce Bursa’da BABA VANGA arkası 2.liği olan AĞA BAKIRTAŞ(6) ın bence bu rakiplerini geçmesi gerekir.

2.) Zorlu maiden’da daha önce S.BOYRAZ ile 3 kere koşan ama başarılı olamayan HAVAS(5) favorim. MÜS.ÇELİK’le atları değişen S.BOYRAZ TORON(8) ile ne yapacak bakalım. SABIRLIBEY(7), AYHANAĞA(2) ve ekürisi ile HATAYLI(4-10) rakipleridir.

3.) Son yarışında BADARBUNGA’ya güçleri yetmeyen atlardan ROCKET MAN(8) bu sefer A.ÇELİK ile kazanmasını beklediğim isimdir.

4.) Burada safkanlar uzun mesafede birbirlerini zorlayacak aslında çalışmalarını yarışa yansıtır ise PRINCESS IZABEL(3) rakipleri önünde rahata kazanabilir, ALTERNATİK TEK adayımdır. Güvenmeyenler HEPSİ diyerek kapatabilirde.

5.) Uygun grupta MALTA ŞAHİNİ(8) aslında kazanmalı, dileyen tek yazabilir. Ben yıkmak için yanına KUSURSUZ(7) ile yarış gören BABAM(2) ı da ekliyorum.

6.) Müsait kilosu ile ÇIKMANGÜLÜ(10) favorimdir. Pistte akışlı gözüken RESSAMBEY(13), mesafede OĞLUMEJDER(3), BOZTEPEBEYİ(1), iyi hazırlanmış gözüken KILÇIK(8), BERRAK(2) ve ÇELEKAN(5) benim eklediklerimdir.

 

ALTILIM

1.) 6
2.) 5-8-7-2-4
3.) 8
4.) 3  // 4-2-5-1-6
5.) 8 // 2-7
6.) 10-13-3-1-8-2-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Winnerozzy
Ziyaretçi
Winnerozzy

Ilk ayakta 9-7-1 numaralari degerlendirin mutlaka … son ayakta alttan gelir diye dusunuyorum yukardan bir tek 5-6 nin sansi var …yazdiginiz ganyan olsun bol sanslar

ERSOY  AĞDEVE
Ziyaretçi
ERSOY AĞDEVE

NE OLUR YA.O KADAR YAZARSINIZ,ÇOK UZUN ZAMANDIR NE BİR BAŞARI NE BİR ALTILI,BİRAZ ÇEKİ DÜZEN VERİN KENDINIZE.ÜZÜLÜYORUM HALİNİZE.SİZE BAKIP OYUN OYNUYORUM.HEP KAYIP HEP KAYIP.BIRAKIN EN IYISI.YADA BEN SİZİ TAKİBİ BIRAKACAĞIM.