Ana Sayfa / Tahminler / 7 ŞUBAT 2017 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)
adana altili tahminleri adrian

7 ŞUBAT 2017 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Urfa'dan en son KV-6 yarıştan tabela yaparak gelen, daha önce Bursa'da BABA VANGA arkası 2.liği olan AĞA BAKIRTAŞ(6) ın bence bu rakiplerini geçmesi gerekir.

2.) Zorlu maiden'da daha önce S.BOYRAZ ile 3 kere koşan ama başarılı olamayan HAVAS(5) favorim. MÜS.ÇELİK'le atları değişen S.BOYRAZ TORON(8) ile ne yapacak bakalım. SABIRLIBEY(7), AYHANAĞA(2) ve ekürisi ile HATAYLI(4-10) rakipleridir.

3.) Son yarışında BADARBUNGA'ya güçleri yetmeyen atlardan ROCKET MAN(8) bu sefer A.ÇELİK ile kazanmasını beklediğim isimdir.

4.) Burada safkanlar uzun mesafede birbirlerini zorlayacak aslında çalışmalarını yarışa yansıtır ise PRINCESS IZABEL(3) rakipleri önünde rahata kazanabilir, ALTERNATİK TEK adayımdır. Güvenmeyenler HEPSİ diyerek kapatabilirde.

5.) Uygun grupta MALTA ŞAHİNİ(8) aslında kazanmalı, dileyen tek yazabilir. Ben yıkmak için yanına KUSURSUZ(7) ile yarış gören BABAM(2) ı da ekliyorum.

6.) Müsait kilosu ile ÇIKMANGÜLÜ(10) favorimdir. Pistte akışlı gözüken RESSAMBEY(13), mesafede OĞLUMEJDER(3), BOZTEPEBEYİ(1), iyi hazırlanmış gözüken KILÇIK(8), BERRAK(2) ve ÇELEKAN(5) benim eklediklerimdir.

 

ALTILIM

1.) 6
2.) 5-8-7-2-4
3.) 8
4.) 3  // 4-2-5-1-6
5.) 8 // 2-7
6.) 10-13-3-1-8-2-5

Hakkında Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.

5 yorum

 1. Ilk ayakta 9-7-1 numaralari degerlendirin mutlaka … son ayakta alttan gelir diye dusunuyorum yukardan bir tek 5-6 nin sansi var …yazdiginiz ganyan olsun bol sanslar

 2. NE OLUR YA.O KADAR YAZARSINIZ,ÇOK UZUN ZAMANDIR NE BİR BAŞARI NE BİR ALTILI,BİRAZ ÇEKİ DÜZEN VERİN KENDINIZE.ÜZÜLÜYORUM HALİNİZE.SİZE BAKIP OYUN OYNUYORUM.HEP KAYIP HEP KAYIP.BIRAKIN EN IYISI.YADA BEN SİZİ TAKİBİ BIRAKACAĞIM.

  • Adrian

   Merhaba Ersoy Bey, Yatan kuponlarınız için üzgünüm. Biz sadece kendi yorumlarimizi ortaya koyup bir kupon oluşturuyoruz. Piyasadaki tüm gazete, siteler dahil bu böyledir. Yarışseverler olarak bunları kendiniz değerlendirip kendi kuponunuzu oluşturmanız en doğru şeydir. Direkt bir kuponu oynamak eğer aklınıza yatıyor ise ona ortak olmaktır. Eger aynı düşüncede değilseniz zaten kimsenin yazdığını oynamayın. Bunu bir bahane olsun diye yazmıyorum. Bu herşeyde aynıdır, herşeyden faydalan ama beğenmediğin şeyi alma.

   Sağlıcakla kalın Ersoy Bey

  • Abi zahmet etmissin cevap yazmakla. Dunku kupon icinde gecmis olsun.

  • Adrian

   teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir