7 OCAK 2019 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERI (ÖZGÜN)

Bursa programı pek tatmin etmediği için bu programa yoğunlaştım. Doğu illerine tahmin vermek oldukça zordur. Özellikle bu bölgelerdeki programlara herzaman içinize sinen isimler öncelik olsun. Sonrasında bilgi amaçlı tahminlerimizden, sizlerin gözünden kaçan herhangi bir detay varsa bizlerin şablonunu incelemeniz yararınıza olacaktır. Şansın bol olması gereken Şanlıurfada tahminime geçiyorum..

1.AYAK: Bursadan gelip bu pistte bir koşu gören, pisti tanıyan, hemcinslerinin arasında bugün çok daha farklı bir yarış koşmasını beklediğim, galoplarındada gayet akışlı gözüken, istikrarsız rakipleri arasında formda binicisiyle 9-PAMUK ABLA, biraz risklide olsa, riski ilk ayaktan almaya değeceğini düşündüğümden BANKOMDUR..

2.AYAK: Grubun en kaliteli isimlerinden olan, ara sonrası gördüğü iki koşuyla kendine gelen 4-KIRKPINAR grubunda uygunluğu ile birinciliğe adını yazdırabilir. Buaralar istim üzerinde olan 2-ÖZGENHAN ihmale gelmez. Neredeyse her yarışında ćok iyi koşması beklenen anca beklentileri karşılayamayan 6-BÜYÜK BEREN ve koşu gidişatının çok fazla lehine olduğunu düşündüğüm ve son yarışlarına oranla uygunlaşan grupta mücadele edecek olan 12-YALNIZ KARTAL yeterli olsada; 3-DEDEÖMER ve grupta ayaģına en seri isim olduğuna inandığım 13-GÖRGÜNCAN hataları değerlendirecek isimlerdir.

3.AYAK: Çok zor geçmesini beklediğim koşuda fazla isme şans verme taraftarıyım. Sıralamam şablondadır.

4.AYAK: Koşuda çok süratli isimlerin olması koşunun gidişat şeklini biraz olsun belirliyor. Formda bir isim olan, kazandığı koşu sonrası formunu koruyan ve biraz daha uygunlaşan rakipleri arasında 7-FIRTINA İBO kazanmasını beklediğim isimdir. Şanlıurfa programında risklide olsa 2.BANKOMDUR.

5.AYAK: Bu pistte start aldığı koşu sonrası daha iyi durumda olduğunu düşündüğüm, kalite bakımından gruba oranla daha farklı olan 9-SPOONERS DIAMOND öncelikli isim olmakla beraber, her yarışında sahaya kazanır sesleri altında gelen ve bu pistede uyum sağlayacağını son yarışıyla gösteren 2-CRANBERRY QUEEN en yakın rakiptir. Ekonomik oyunculara bu ikili yeterlidir. Takibimdeki isimlerden 8-SIKIYSA YAKALA ve 7-SEVGİ ADASI bu ikilinin hatasını lehine çevirebilecek isimlerdir.

6.AYAK: Yine zor görünen koşuda belki favorisi kazanabilir. Ancak ben bu koşuda şans sıralamama göre 6 ismi ön plana çıkardım. Şablonumdadır..

ALTILIM

9 PAMUK ABLA
4-2-6-12-3-13
5-6-7-8-9-11-12-2-3
7 FIRTINA İBO
9-2-8-7
15-4-2-1-9-14

Kupon Bedeli: 64.80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Serhat1453

Benden size 5 li gelsin
6 Büyük beren
4 tiran kadar ekürusude şansli
Hepsi
2/////.4.7.8.9.10
9Tek///hepsiiii

Ercan

Bol şanslar dilerim.

Uzman34

Selam dostlar şansınız bol sağlığınız güzel olsun bursa pas geçtim urfada birseylerolacak mi bilmiyorum inşallah bulur seviniriz
Nede olsa urfa 🕵️

Uzman34

Urfa
2-5-8-1
6-2-4-3-12-13
8-3-5
2-10-9-8-5
2
10-15-2-1

Uzman34

Hadi herkese bol sans diliyorum 🕵️

Uzman34

Urfa 5lim
3-2-4-6-9-1-12
11-3-5-8-9
2-10-11
2-7
12-15-9

Samet

Tebrikler

binbastar

harika tek ozgun devaminda bol sanslar

ozgun1

Herkese bol şanslar. Umarim değerlendiren olmuştur..

admin

Tebrikler Özgün.

admin

Urfaya süper bir tekle girip diğer ayakların agf bitmesi de talihsizlik.

Uzman34

Bravo tebrik ederim

Fikret

tşklr kardeş

Mustafa

Özgün abi teşekürler cep harclıgı aldık senin sayende

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x