7 OCAK 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Grubun formda atlarından CEREMONY(5) zorlu yarışta yine tekim.

2.) Maiden mücadelede bir süpriz çıkma ihtimaline karşın fazla at yazacağım. Güzel hazırlıkları ile FORTY FIVE(4) favori. Form ve hazırlık durumlarına göre SELF CONTROL(10), OUT OF THE BLUE(6) ve ÇARINOĞLU(2) rakipleridir.

3.) Formda binicisi ile FLYING QUEEN(1) risk alacaklar için tek olabilir, favorim. Son yarışını kazanan GO GREEN(5), son yarışında 5 boy geç çıksada yakın ara 3. olan SOYSAL HAN(7), iyi durumdaki LONGLIVE(2), GEÇİT YOK(8) ve ŞANLIKAYA(3) rakipleridir.

4.) İyi duruma gelen SİNGAPORE PRENSİ(3) favorim. Aprantisi ile uyum sağlayan HORASANGÜNEŞİ(3) sert rakibi olacaktır.

5.) Mesafede ABJARKAYA(2) favorim. Güzel hazırlıkları ile SONKALELİM(5), 6 ay aradan sonra koşacak olan SIRACA(4) ve formda SOYLUKRAL(6) rakipleridir.

6.) Zorlu yarışta önlerde diri kalabilir ise RIGHT OR WRONG(3) kazanabilir, favorim. Mesafede BADE HANIM(10) ve 7 ay aradan sonra koşacak olan KARA ŞİMŞEK(7) sert rakipleridir.

ALTILIM

1.) 5
2.) 4-10-6-2
3.) 1/5-7-2-8-3
4.) 3-4
5.) 2-5-4-6
6.) 3-10-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

aynen abi ben ati seyrederken ganyandan disari cikiyodum nerdeyse

Ganyancı

Selam 2 tane yorum okuyacağım 6 defa reklam girdi . Reklam olsun olsun da biraz ayarlı olsun
İlgilenmeniz dileğiyle

admin

3 sayfa gezinti de bir reklam gelir. Her şeyden eleştiri aldık ama reklam konusunda ilk defa şikayet alıyoruz.

Anonim

Selam Sayfa ilk açıldığında reklam yorum açtığında reklam dur yazayım diye biraz beklersen yine reklam yorum yazayım dersen yine reklam
Bi kontrol etmenizde fayda var Yorumu yazarken telefonum dondu aç kapa yine reklam

admin

Tekrar kontrol ettim. 3 değil hatta 4 harekette reklam çıkıyor. Sayfaya giriyorsunuz, tahmini okuyorsunuz, yorumlara gidiyorsunuz ve yorum gönder sayfasına geliyorsunuz. Bu 4 adımda da reklam aktifleşmiyor. Telefon bu uygulama ile donuyorsa cihaz yeterli değildir veya sorunu vardır. Mümkünse farklı bir telefondan da bir deneyin. En altta çıkan sabit reklam sizi rahatsız ediyorsa onun için bir şey diyemem, o kalıcıdır.

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x