Ana Sayfa / Tahminler / 7 Nisan Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

7 Nisan Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 5-HELİNCAN favorim.Son iki koşusu tabela dışında olsada uygun gördüğüm rakipleri yanında mesafeninde verdiği avanrajla fotoya uzanacaktır.

2.AYAK : Arap safkanlarının ilk kez start alacağı koşuda 1-DOLU TANESİ favorim.Galoplarındaki iyi görüntüsünün dışında baba hattından kardeş olduğu TANATAR gibi seri sitile sahipse numarayı kaptıı gibi bitirebilir.Tek dezavtajı dış kulvardan çıkıyor olması.Öte yandan hazırlıklarındaki iyi görüntüsüyle 3-İNSAFSIZ kulvar avantajınıda göz önünde bulundurursak ilk olarak yazılması gereken isimlerden.10-NUREYŞAN, 2-GÜNDÜZÜNOĞLU ve 5-KUTUŞ BABA şans verdiğim diğer safkanlar.

3.AYAK : Günün zorlu geçmeye aday koşusunda 4-KORALAY mesafeyi iyi ayarlarsa kazanır görüşündeyim.Fakat düşündüğüm şartlar oluşmaz ise 6-HIZLITUĞRA fotoya uzanmış olur.

4.AYAK : Son koşusu maiden olmasına rağmen uzun bir aranın ardından iyi bir bitiriş derecesiyle kazanan 6-HYPER SONIC sert rakiplerinin yanında ilk olarak şans verdiğim isim.Son iki koşusunuda rahat tempoda kazanan 4-TRIPLE DOUBLE pedigri olarak oldukça yüksek potansiyele sahip.2-GENÇ ARSLAN ve 5-HÜSAM AĞA başta olmak üzere geniş oynayanlar diğer isimlerede yer verebilirler.

5.AYAK : Orjin itibari ile gruptaki safkanlara oranla bir adım önde gözüken 4-GİRESUN ilk olarak şans verdiğim safkan.Kulvar avantajıda bulunan 4-GİRESUN küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.1-BALYOZ, 13-YUNAKLI ASLIHAN, 7-YEDİKARANFİL, 11-KAVALA ve 3-FERHAT BEY geniş oynayanlar için önerebileceğim isimler.

6.AYAK : Koşu gördükçe kazanacak kıvama ulaşan son üçüncülüğünün ardından 8-IMPARABLE favorim.5-FOR PLEASURE, 14-KADAM, 2-DOĞUNUN REİSİ, 12-WIND OF EMRE, 7-PETRINO, 11-SALINA SALINA ve 10-KUTALP diğer şans verdiğim isimler.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 5

2.AYAK : 1 - 3 - 10 - 2 - 5

3.AYAK : 4 - 6 - 5

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 4 // 1 - 13 - 7 - 11 - 3

6.AYAK : 8 - 5 - 14 - 2 - 12 - 7 - 11 - 10

DÜZELTME : Yazıp yazmamakta tereddüt ettiğim 5-DENİZERİ sonlarda yapacağı etkili ataklarıyla yarışa ortak olabilir.Bu nedenle son bir kararla şablona eklenmiştir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
nihat
Ziyaretçi
nihat

bol şanslar hepimize.

gokhan
Ziyaretçi
gokhan

Ramazan kardeşim hyper sonic tek olmaz mi

gokhan
Ziyaretçi
gokhan

Ramazan kardeşim ilk ayakta 9 numarayi da çok tutuyorum kafayı 5 numara tekle geçebilirmi

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.