7 NİSAN 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Çok önde tuttuğum cazip çıkacak at olmayınca ve favorileri şanslı görünce misli denemeye karar verdim. Herkese bol şanslar.

3. KOŞU: Çimde daha iyi koşmasını beklediğim (10) DEAR MOLLY sentetikte de iyi bir performans sergiledi. Gelişen nefesiyle ilk tek olarak kullanıyorum.

4. KOŞU: Asıl hedefin yarış gösterip çim koşularına hazırlanmak olduğunu düşünsem de (7) KHAN OF GHOST ilk şansı hak ediyor. Kazanmayı zor başaran bir at olsa da (3) RYAN AREL, (9) REKOR, çok uzun ara sonrası koşacak kaliteli (2) PAYİTAHT, (5) DEPOSITORY ve nefessizlikten etkilenmezse önde rahat tempoda gidebilecek (4) STALLION FALCON yazarak kalabalık tutuyorum.

5: KOŞU: Koştukça üzerine koyan, son yarışında Impulsive gibi bir isme karşı iyi mücadele eden (7) ACCELERATION, Yenilmez ve Namtar nedeniyle bu kez beklemeyi tercih edecektir. Bir önceki yarışında da iyi sprint atmıştı, favorim. Rakipleri sertleşmiş olsa (6) PRINCE OF THESOUTH ve tedavi sonrası koşacak olmasına rağmen çalışmaları fena olmayan (3) STORM SEA SWELL ile bu ayakta risk alacağım. Yoksa 4,5,2,1 sıralamasıyla kapatmaya kadar gidebilirdim.

6. KOŞU: (1) ULUKIZ ben yıktıkça kazandı. Yine tempo yükseltmeden gidecek gibi görünüyor, bu kez tek atayım bakalım ne yapacak?

7. KOŞU: Başarılı ilk yarışı ve formda ekürisi ile günün ağır favorisi çıkacak (4) FIRE AND SMOKE kazanmaya yakın görünüyor.

8. KOŞU: İlk kez yaşça büyük rakipleri ile mücadele edecek olan (7) KARAYAMA kilo avantajını değerlendirebilir. Furkan’ın dilinden iyi anladığı (6) OĞLUM BARAN, (3) YEŞİL YOL ve (8) OLGUNBABA kuponu tamamlıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 10
2.AYAK: 7,3,9,2,5,4
3.AYAK: 7,6,3
4.AYAK: 1
5.AYAK: (4,9)
6.AYAK: 7,3,6,8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

gezgin

Mehmet bey bol şanslar cok iyi yoldasiniz sizin gibi gorusleri iyi olan ve at bilginize cok inaniyorum ve bir cok arkadaslarima sizi tavsiye ettim yaristan once nacizane size soracagim bazi atlari soracam birincisi gecen yarisini cok guzel kosan born gift ikincisi sanay tesekkurler bol sanslar.

MUSTI57

1: 3-5-6-7-10-11-12
2: 3-7
3: 1-2-3
4: 1-2-3
5: 4
6: 1-2-3-4-7
GÜNÜN KUPONU HERKESE BOL ŞANSLAR

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x