7 NİSAN 2018 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

Herkese selamlar.

Bugün benim tek tuttuğum atlar AGF sıralamasında gerilerde olduğu için kuponum riskli siz isterseniz favorileri veya tuttuğunuz atları yazın lütfen.

1.AYAK: Zor bir koşu ile altılı başlıyor mümkün olduğunca fazla at yazmakta fayda var sıralamam şablondadır.

2.AYAK: Maiden yarışlarda bu ara garip sonuçlar çıkabiliyor sıralamam şablondadır.

3.AYAK: Yarıştaki rakiplerine baktığımda hiç biri onun stilinde değil yarış başlayacak kendi temposunu koyacak rakiplerini uyutup son viraj dönülürken jokeyinin teşvikleriyle farkı açıp geriden gelen rakiplerine direnmeye çalışacak ki bence bunu başaracak güçte. 2-AFTER DEAD BANKOM.

4.AYAK: Dört isim diğer iki rakibine göre ağır basıyor sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Uzun mesafeli bu yarışta beş isimi diğer rakiplerinin önünde görüyorum sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Son yarışından sonra koşacağı günü beklediğim 14-ROCK OF SEA bugün neler yapacak büyük merak içerisindeyim benim bankom olacak sebebine gelirsek; son yarışında jokeyi tarafından katledilen neredeyse ahırlara gidip oradan koşan buna rağmen gayet başarılı bir beşincilik elde eden isim bugün jokeyi iyi yer tutarsa son düzlükten sonra atacağı acı sprint ile rakiplerine hakim olup kazanacaktır. 14-ROCK OF SEA BANKOM.

1.AYAK: 8-11-10-6-1-2-3

2.AYAK: 5-6-2-1-11-10-8-9

3.AYAK: 2

4.AYAK: 5-3-1-4

5.AYAK: 3-1-4-2-9-7

6.AYAK: 14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.