Ana Sayfa / Tahminler / 7 NİSAN 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )
izmir altili tahminleri bycreed

7 NİSAN 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Bugün normal standart şablonlarıma göre daha büyük bir şablon oluşturdum. Bunun tek sebebi ise gerçekten çok içime sinen uzun çalışmalarım sonucu kafama yatan bir şablon oldu. Bu sebepten ötürü hiçbir safkanı çıkarmak istemedim. Yarın bizim günümüz olsun.

1- Ayak İlk etapta süratli gitmesini düşündüğüm koşuyu kısa geçmeyi düşündüm. En başta (9) AŞKARBEY'i tek çıkardım sonrasında rakip olarak (12) ZAMAN YOLCUSU dişli gözüktü sonrasın da ise (3) ŞAH ŞEHRİYAR'ın yükselen formu dikkatimi çekti. Oldukça karışık bulduğum ayağı son karar olarak kalabalık geçmeyi düşünüyorum sırası ile : (13) MONDİNİN OĞLU, (1) GÜNEBAKIŞ, (2) SOYLUKRAL, (5) NEVVARE, (10) KAŞİF ve (4) MUSON RÜZGARI yazacağım.

2. Ayak Koşuda ki safkanların gidişatına baktığımda son yarışlarını yakın ara bitiren DEATH RACER ve LOVE ME TENDER'ı gördüm. 3. safkan olarak ise ÇİFTÇİ REİS'i gözlemledim. Lakin son olarak şöyle bir yarışı koşturduğum da son yarışında DEATH RACER her ne kadar LOVE ME TENDER'ı geçmiş olsa da o gün için hem mesafe kısaydı hem de LOVE ME TENDER bir türlü yarışa adaptasyon sağlayamayıp hem start çıkışında hem düzlük üzerinde çok fazla vakit kaybetti. DEATH RACER'ı uzayan mesafede bu safkana rakip olarak görmedim. ÇİFTÇİ REİS gerçekten bu gruba göre kayda değer yarışları var lakin piste ilk defa çıkacak olması (10) LOVE ME TENDER'ın da son galoplarının muazzam olup Ö.YILDIRIM'ın tekrar tercihlemesi beni bu safkanı BANKO önermeye itti.

3. Ayak Son koşusunu dikkate almadığımda gruptan epey üstün bir isim var o da (1) ALAS ALAS bugün gerçekten çok uygun grupta start alacak aprantisine güvensem rahatlıkla banko önerebileceğim bir isim. Aprantisine güvenmemem ayrı bir konu bir de işin şu tarafı var grupta ki potansiyelli safkanlar. Kayda değer 1 yarışı var gibi gözükse de benim çok beğendiğim bir safkan olan (3) FİRDEVS'i öncelikli rakip olarak önereceğim. Sonrasında ise (4) JAYLEE, (5) MENINA ve (2) PRINCESS SIRENA'ya şans vereceğim.

4. Ayak Uzun süredir start almayan lakin pist ve mesafeye yabancı olmayan stilinin de rakibinin olmadığı koşuda startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar koruyabilecek güce sahip olduğuna inandığım (5) TAYFUNER favorim. Son yarışlarıyla mükemmel form tutmuş olan (1) DORABEY safkana önereceğim öncelikli rakibi. Geri planda ise (2) SIRACA ve çalışmalarını beğendiğim (4) KIŞLALI'ya şans vereceğim.

5. Ayak Günün zevkli mücadelesinde rakiplerine oranla çok önde gözüken (1) RİO KARNAVALI, VEZÜV'ün süratlendireceği koşuda hemen arkasında yer alıp düzlük üzerinde bu safkanı erken atlatıp sonuca gitmeye çalışacaktır. Günün AGF olarak kalesi çıkacak olan safkan yakaladığı uygun grubu değerlendirecektir BANKOMDUR.

6. Ayak Gerçekten en çok zorlandığım ayaklardan biri H14 ingiliz koşularında öyle karışık safkanları biraraya getiriyorlar ki aklınız duruyor belli noktada. Verdiği aradan sonra güzel yarış çıkartan (12) BULLET PROOF tekrar favori olmayı hak ediyor lakin uzun mesafede iş yapar mı tereddüt ettim. Çünkü o yarışında çok geciken (2) I NEED A HERO vardı bu yarış daha erken yürüyebilirse iş yapacaktır. Kendisi kadar önde sert tempo yapacak bir safkan görmediğim (13) THE BEST GIFT beyaz bayrak ayna yapabilir. Son yarışlarıyla mükemmel form yakalayan (7) HASAN BABA mesafeye olan yatkınlığıyla seriye devam edebilir. Lakin bu koşuda sürpriz arayacağımdan geri planda (4) KAYRAHAN, (11) MİTO, (5) GREEN PUSS, (6) RED QUEEN, (9) KASAP FARİZ ve (8) HASSA'ya şans vereceğim.

 

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 9,12,3,13,1,2,5,10,4

2. Ayak : 10 TEK

3. Ayak : 1,3,4,5,2

4. Ayak : 5,1,2,4

5. Ayak : 1 TEK

6. Ayak : 12,2,13,7,4,11,5,6,9,8

ŞABLON TUTARI : 108,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar.

devir34
Üye
devir34

Bol sanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar.

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

bol şanslar BY CREED ÜSTAD emegine saglık
üstün başarılar dilerim talihin bahtın açık olsun

ERTANBEY
Üye

Bol şanslar kardeşim.benimde uzun aradan sonra nacizane kuponun. İzninle paylaşayım
İzmir Altılım:
1.ayak : 1,2,10,6,9,12
2.ayak : 2.6.10.4.5
3.ayak : 3,1
4.ayak : 4,1,5
5.ayak : 1 banko
6.ayak : 4,14,9,8,6,7,2,12,13
Herkese bol şanslar diliyorum..

ERTANBEY
Üye

Supersin by creed her ayakta ikilin var neredeyse..buarada konu ne olursa olsun o yazıyı gördüm birebir alıntı hatta çalıntı yapılmış ve resmen emek hırsızlığı yapılmış. Onu yapan şahıs bu yazılarıda okuyorsa bu tarz şeyler yapmak sana bisey kazandırmıyor kardeş aksine burayı herkes ziyaret ettiği için senin çalıntı yaptığını çoğu kişi anlıyor.Böyle şeyler yapman hoş değil,hayattan nasibini al ve bir ders çıkar bu durumdan ve bir daha böyle işlere kapılma..
Tekrar bol.şanslar by creed kardeşim..

Yazar: Bycreed

Bycreed