izmir altili tahminleri adrian

7 MAYIS 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Ağır kilosuna rağmen ÖZGÜRÜNOĞLU(2) bugün de kazanabilir, favorim. SOYLUKRAL(5), VASEEM(6), BAŞYAZAR(4), ERKEHAN(9) ve KORATEŞ(1) rakipleridir.

2.) Formsuz rakipleri yanında DEATH RACER(1) ın kazanmasını bekliyorum.

3.) Son yarışı ölçü olmayan SON VURGUN(9) favorimdir. 2 kum yarışını da kazanan VAROLHAN(5), M.Çiçek ile CAN DADAŞ(1), SKYNET(3) ve BARBARIAN(7) rakipleridir.

4.) Scarface yavruları ile Elsalvador yavruları kapışmasında ne olacak ? 3 eküri ile koşmaları hiç hayra alamet olmasada LARRY BIRD(3-7-8) ve TINASOĞLU(4) burası için yeterli olur.

5.) Yarış gören ÇARÇIRA(2) burada kazanabilir, favorim. WHITESOX(5), FLYING QUEEN(8), DOLCE VITA(3) ve NIGELLA(10) eklediklerim.

6.) Çim pistte iyi koşması gereken MASTER OF THE WIND(5) burada favorim. Binicisi ile KISS ME(3) ve hedeflenen PINAR SULTAN(10) rakipleridir.

 

 

ALTILIM

1.) 2  // 5-6-4-9-1
2.) 1
3.) 9-5-1-3-7
4.) 3-4
5.) 2    // 5-8-3-10
6.) 5-3-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

7 Mayıs 2017 İZMİR yorum ve tahminlerimle ve selamlarımla…

1.AYAK: 12 Şubat tarihli İZMİR 1400 KUM koşusu bu koşuya baş referansımdır. Bu koşuda, ZATIŞAH’ın gerisinde ağır sıkletlerde elde ettikleri 2.lik ve 3.lüğe binaen, ÖZGÜRÜNOĞLU ve KORATEŞ’e ilk şansı tanıdığım gibi, ortalama mesafede dikkat çekici yarışları bulunan ve dış kulvardan çıkma avantajını lehinde kullanabilecek yetenekte olan BAŞYAZAR ve ERKEHAN’a da hafif sıklet avantajıyla şans vererek koşuyu kapatıyorum.

2.AYAK: 24 Mart, 9 Nisan ve 20 Nisan tarihli koşularındaki performansına binaen, kalabalık olsa bile grubunu bulduğuna kesin gözüyle baktığım DEATH RACER, dış kulvar avantajını da lehine kullanmayı başarabilirse koşudan liderlikle ayrılması kaçınılmazdır. Bankomdur.

3.AYAK: 17 Nisan tarihli İZMİR 1700 ÇİM sınavında elde ettiği uzak mesafe 1.liğe dikkat çekmek istediğim SON VURGUN şüphesiz ki bu koşuda liderlik mücadelesi verecek isimlerin başındadır. Uzun mesafede etkili performansları bulunan ve alışık tarzda S.ÖZEN ile izleyeceğimiz SKYNET de kuşkusuz SON VURGUN’un en büyük rakibi olacaktır.

4.AYAK: 17 Nisan tarihli ilk startında eküri avantajıyla grubun favorisi olan SÜPHAN’ın az farkla gerisinde yarışı 2.likle bitiren LARRY BIRD, üçlü eküri avantajını lehine kullanabilirse liderliğe erişmemek için hiçbir sebebi yoktur. TINASOĞLU da son koşusunu dikkate alarak söylemeliyim ki, bu koşuda eküri grubuna karşı amansızca vereceği mücadeleden galip çıkmaya çalışacaktır.

5.AYAK: Uzun bir ara sonrası 30 Nisan tarihli 1400 ÇİM yarışında az farkla da olsa tabela dışında kalan ÇARÇIRA geçmişteki çim sınavlarındaki tabela başarılarını da dikkate alırsak, bu defa etkili performansıyla banko durumundadır.

6.AYAK: Son koşularında 1400 KUM startlarını dikkate aldığım 4 at, birbirlerine denk derecelerle tabelada rahatlıkla yer bulmuş olup, biraz uzun mesafede daha dikkatli davrandıkları takdirde tabelayı paylaşacaklardır. Bu atlar ARALYN, PINAR SULTAN, INDIGO ve KISS ME’dir.

1.AYAK: 1 – 2 – 4 – 9
2.AYAK: 1
3.AYAK: 3 – 9
4.AYAK: 3 – 4
5.AYAK: 2
6.AYAK: 1 – 3 – 9 – 10

TUTAR: 3.84 TL

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla diyor, bol şans diliyorum..

Hawk

Zorlu geçmeye aday İzmir programı için tüm dostlara bol şanslar dilerim.Ben riskli bir başlangıç yaparak 6-VASEEM tek düşünüyorum.İzmir yarışları güzel.Mesafe ve kilo da uygun risk almaya değer diye düşündüm , tekrardan bol şanslar herkese :)

ETC

Bol şans dilerim Hawk dostum..
Epey zamandır yoktun, esasında belki de vardın da, ben hafta içi malum durumlardan dolayı siteye pek giremediğim için seni görememiş olabilirim.

Hawk

Eyvallah hocam.Dediğin doğru sadece programlara yeterli zamanı ayırdığımda oynuyorum dolayısı ile ancak hafta sonları paylaşımlarımı yapabiliyorum :) Bu iş emek işi , zaman işi siz de çok detaylı yorumlar analizler yapıyorsunuz bir karşılık beklemeden emeğinize sağlık.

servet

6.9.11.4.3.2
3.5.11.9.6.4.12
9.7
3
4.2.5.
8.5.10
izmir tahminleri

Hawk

2. Ayak 1-DEATHRACER yarıştan çıkınca yerine 5-PATIENT ekledim bilginize :)

ETC

8 Mayıs 2017 BURSA yorum ve tahminlerimle ve selamlarımla…
Bu defa sizler için tamamıyla ekonomik ve misli düşünülebilecek uygunlukta tahminler ve yorumlarımla huzurunuzdayım. Tahminimi hafta içi malum nedenelrden ötürü gündüz siteye giriş yapma imkanım bulunmadığından şimdiden sizlerin yorum ve görüşlerine sunmak istedim. Admin dost bunu olduğu şekliyle BURSA bölümünde yayınlayacağına inanıyorum.

1.AYAK:
Bu koşuda değinmek istediğim ilk at YAYLALI’dır. 10 Nisan tarihli 1200 KUM koşusunda şu anda grubunda yer alan GOLIATH’ı ve epey kalite görünümüyle ÖMER COPPER’ı geride bırakıp 1.lik elde eden bu at koşunun sigortasıdır. 3 Nisan tarihli koşusunda ONTUĞ’un gerisinde kalan ama ondan da önce son zamanların en flaş atı LUCKY RACER’ı da geride bırakarak 3.lük elde eden GOLIATH, aynı zamanda 2 Mart tarihli koşusunda elde ettiği 2.liğe de dikkat çekmek gerekirse koşuda tercihlenmesi elzemdir. son zamanlardaki görünür yükselişini bu koşuda devam ettirebilirse liderliğe ulaşması da an meselesidir. Es geçmememiz gereken bir başka at ise 24 Nisan tarihli 1400 KUM BURSA startında KING POWER ve ÖMER COPPER gibi kalite atların gerisinde az farkla elde ettiği 3.lüğe dikkat çekmek istediğim WASAHOF (Bu koşuda az farkla 4.olan CAMPS BAY, 5. olan da GOLIATH’tı) yine GÜNDÜZELİ ile tabelada üst sıraları zorlayacaktır. Daha önce YAYLALI’dan bahsetmiştim biliyorsunuz. Bu defa 8 Şubat tarihli koşusunda tabiri caizse YAYLAYI’yı gölgede bırakan ve ortalama kiloda grubunun 2.liğini elde eden BERBATOV da bu defa ortalama sıklette boy göstereceği koşuda adından söz ettireceklerin başında gelenlerdendir. Mesafe ayırt etmeksizin etkili koşabilen ve yarış yaşamı boyunca yalnızca 1 defa tabela dışında kalan, 10 Nisan tarihinde Bursa’daki ilk startında GOLD FOOT-ONTUĞ-SELLY üçlüsünün az farkla gerisinde tabelada yer bulan KÜLÜNK RÜZGAR’ın da bu koşuda önemle değerlendirilmesi gerekir.

2.AYAK:
Mesafe ayırt etmeksizin son 4 startının tamamında dikkat çekici 2.likleri bulunan ve özellikle 27 Mart tarihli koşusunda OVA gibi kalite bir atın gerisinde 1 boy farkla 2.liği elde eden YILDIZABAKAN her anlamda koşuda tercihlenmesi gereken isimlerin başında olup, grubunun en kalite atı olarak önemsediğim bu atı banko olarak da öneriyorum.

3.AYAK:
Son startını ölçü almadığım, 10 Nisan tarihli 1800 BURSA startında BEDWULF’ün önünde 1.lik elde eden ANGEL HORSE’u ve aynı koşuda rakiplerini uzak farkla adeta ezen ve bu defa klas jokeyi M.KAYA ile koşuya katılacak olan BEDWULF’ü, son 7 koşusunun tamamını tabelada hatırı sayılır derecelerle bitiren ve 27 Nisan tarihli startında hafif sıklette SUN BURN başta olmak üzere epey kalite atların önünde liderliği elde eden NORTH VALLEY, yine D.AYDOĞAN ile daha da hafif sıklette koşuda adından söz ettirmeye hazırdır. Bu koşuda da, kanbersiz düğün olmaz misali, eksik etmeden SUN BURN’ü da bu 3 atla birlikte öneriyorum.

4.AYAK:
10 Nisan tarihli 1000 KUM koşusunda son zamanların formda atı durumunda olan ARHANBEY’i bile ilk startında geride bırakıp liderliği elde eden MANİDAR koşuda önerilmesi gereken isimlerin başında geliyor.

5.AYAK:
Kısa mesafede etkili jokeyleriyle tabelanın üst sıralarında derece elde etmeye alışık HABİLDEN’in özellikle eküri avantajıyla finişi en önde göreceğini garanti edebilirim. Bankomdur.

6.AYAK:
ÖZLENEN GÜL’ün 22 Mart ve 14 Nisan tarihli sınavlarını incelediğimde, elde ettiği bitiriş süreleri, derecelerinden daha çok dikkat çekmektedir. Ayrıca bu şekilde kalite ve performans olarak grubunun en üstünde olarak gözlemlediğim bu atı öncelikli olarak öneriyorum. Ayrıca 4 Şubat ve 26 Nisan tarihli startlarında DESİRE ve DURDEN gibi kalite atların gerisinde elde ettiği 2.lik ve 3.lükle birlikte şu anda bulunduğu uygun grupta şansı oldukça yüksek durumda olan SARAYCARİYESİ de en az ÖZLENEN GÜL kadar söz sahibi olacaktır.

1.AYAK: 1 – 3 – 4 – 5 – 8
2.AYAK: 3
3.AYAK: 1 – 2 – 3 – 4
4.AYAK: 1
5.AYAK: 4
6.AYAK: 3 – 5

TUTAR: 2.40 TL

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla diyor, bol şans diliyorum..

admin

Yorum taşıması yapılmıyor

ETC

Keşke bir imkan olsaydı, en azından ben de yorumumu zamanında BURSA bölümünde yayınlayabilseydim.
Mecburen yorumlarımı burada sunmak durumunda kaldım.
Çünkü gecenin belli saatlerinden itibaren burada olmayacağım.
Hafta içi gündüzleri de aynı şekilde çok fazla katılımım olmayabilir, affınıza sığınırım.

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x