Ana Sayfa / Tahminler / 7 MART 2016 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

7 MART 2016 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Bugün kısır programda ters sonuçların çıkabileceği koşuda geçileceğine inanmadığım 2 safkanın üzerine oyunumu kurup diğer ayakları kalabalık geçeceğim. Ön planda tuttuğum safkanları sırası ile göz önüne alabilirsiniz. 

1- Ayak Aslında süratli gidecek olan koşuda ekürisinin de bu koşuya fedai olarak katılacağını düşündüğüm (1) ARWAADI uygun grupta kazanmaya yakın görünse de kilosu en büyük etkenlerden biri. Geçen sezon bu pistte güzel yarışları bulunan 1 yarış gösterilen (3) LADY DIAMOND ilk rakip önereceğim isim olacak ki çalışmalarını da gerçekten beğendim. Start sorunu olmasa uygun kilosuyla ön grupta erken yerini bulabilse düzlükte bir anda öne fırlayıp geride ki rakiplerine direnebilecek bir isim lakin startta çok oyalanması etken. Aslında dediğim gibi ARWAADI gelmezse ise karışacak bir koşu hadi onu geçtim bir de startta oyalanan safkanlar oyalanmaz ise o da ayrı bir sorun. Bir diğer isim ise (8) LION QUEEN bu safkan da start sorunu yaşayan bir diğer isim lakin bu gruba yetecek gücü hali hazırda var.  Formda bulduğum (5) CRAZY ISLAND ve (2) KAVALA GIRL sonrasinda ise Daha sert gruplarda mücadele etmiş olan (6) ŞANLIKAYA ve sürprizde (7) ILARIA şans vermek gerekir.

2. Ayak Gruba baktığım zaman içlerinden sıyrılan tek isim var o da (8) KÖÇERGÜLÜ son 2 yarışı hariç diğer yarışları hiç iyi değil keza son yarışı 2.liğini bile hiç beğenmedim hatta o yarış arkasında 3. bitiren (7) KIZILGÖZ çok daha hoşuma gitti. Koşu o kadar karışık ki uzun süredir maiden da kalmış isimler ve ne zaman ne tarzda koşacak nasıl bir stilde gidecek onu bile kestiremiyorum. (10) YABAN GÜVERCİNİ son yarışı binicisi yüzünden yarışı rahat kazanırdı bence lakin itemedi bir türlü çocuk. (9) NORDİN ise hep çıkış beklediğim lakin bir türlü çıkış gösteremeyen isim. (6) YALÇINIM yazma sebebim İSTANBUL pistinden buraya gelip rahat yarış kazanan isimlerin olmasından dolayı. Sürpriz isimlere geçelim (5) SELÇUKLUBEYİ safkan benim çok sevdiğim inatçı pedigrisiyle KAIZBERT yavrusu çalışmaları da güzel tatlı bir sürpriz yapabilir. (4) NERGİSBEY yarış hayatına başladığı koşuyu bile hatırlıyorum ki beklentileri yüksek bir isimdi bir diğer sürpriz bekleyeceğim isim.

3. Ayak Belkide günün 1900 metrede ki en süratli giden yarışını izleyeceğiz. Sonları dökülen safkanların jokeylerin teşvikleriyle dirilmeye çalışması da bir enteresan olacak gibi belki de içlerinden biri tempoya dayanıp kenter kazanacak ? ESCAPE TO VICTORY, DESTAN AĞA, BLACK IRON, gibi isimlerin süratli temposunda gidecek olan koşuda (2) BUNGEE JUMPER son yarışında ki gibi sprint atsın bu grubu süpürür. O gün sprint mesafesini iyi ayarlayamadığı için yetiştirememişti daha tecrübeli aprantisiyle şanslıdır. (6) EDGARDO bu tarz süratli koşularda hep başarılı koşmuş bir isim aynı (5) FINAL TRY gibi bu 2 isimden biri düzlükte etkili ataklarıyla kazanmaya favorime rakip gördüklerim. Önde ki mücadeleden kim galip ayrılır derseniz sonlarda bence ayakta kalacak bir isim varsa o da (1) ESCAPE TO VICTORY olur. Sen son yarışında LEGEND RING'in baskılarına boyun eğme handikap yarışta zayıf rakiplerine boyun eğ ? olmaz öyle şey.. Yine önlerde çok tempo yapmayıp 2. likte bekleme yapıp düzlükte rakibi ayırmaya çalışırsa (3) DESTAN AĞA şans verilmesi gereken isimler arasında. Sürprizde ise (9) RIVER CAT bu pistte daha sert gruplarda koştu son yarışında yarış gördükten sonra ki 2. yarışıydı. Son yarışına göre 5 kilo da siklet avantajı var ihmale gelmez. Bir diğer sürpriz isim ise pist ve mesafeyi iyi tanıyan yarış gören çalışmalarını iyi bulduğum (7) TURKISH POWER yazacağım.

4. Ayak Farklı bir gruptan gelen isim olan  form grafiğini çok iyi bulduğum (4) ALAS ALAS süratli gidecek olan koşuda sonlarda grubu toplayabilecek kapasiteye sahip bir isim. Piste de yabancı olmayan safkanın sonlarda ki etkili ataklarıyla kazanmaya yakın görüyorum ALTERNATİF BANKOMDUR. Orta mesafeli sürat koşusunda (3) WIND OF EAST son yarışında liderliği alamadığı için çok fazla etkili olamamıştı. Çok fazla baskı yiyen safkan düzlüğe elinde sermayeyle dönememişti. Bugün aynı koşullarda koşacak olsa da kendisine çok baskı gelmeyeceğini düşündüğüm safkan favorim. Son startında startta oyalanmasına rağmen mükemmel yarış çıkartan (2) VICTORY SWORD sonlarda kolaylayıp yarışı kazanmıştı. Son olarak ise pistte ki bütün yarışlarını çok iyi bulduğum (5) BURSA GÜZELİ'ne şans vereceğim.

5. Ayak Gruba baktığım zaman herkesinde benim gibi gözüne çarpan tek isim olmuştur (7) RUAT bu safkanın bu grupta ne işi var da diyebiliriz. Lakin ben uzun süredir sert gruplarda mücadele edip kazanamayan safkana bu yarışın hediye edildiğini düşünüyorum. Hangi stilde koşarsa koşsun bu grubun 3,4 saniye önünde kazanmaması için hiçbir neden yok BANKOMDUR.

6. Ayak Son startında süratli isimlerine rağmen baskıyı arttırıp liderliği alan (3) FORDDA TEK geçen sezon ki formuna kavuştuğunu son yarışında gözlemledim. Kısa mesafede liderliği kimseye vermemesini beklediğim safkanın startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürmesini bekliyorum BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 1,3,8,5,2,6,7

2. Ayak : 8,7,10,9,6,5,4

3. Ayak : 2,6,5,1,3,9,7

4. Ayak : 4 TEK // 3,2,5

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 3 TEK

ŞABLON TUTARI : 70,56 TL Küçük şablon ise 17,64 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

42
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Kingdrook
Ziyaretçi
Kingdrook

Bol şanslar creed

BURSA ALTILI GANYAN OYUNUM.

1.AYAK: (1/4) ARWAADI (6) ŞANLIKAYA (3) LADY DIAMOND (7) ILARIA
2.AYAK: (1) AYAZEFE (7) KIZIL GÖZ (10) YABAN GÜVERCİNİ (4) NERGİSBEY
3.AYAK: (5) FINAL TRY (1) ESCAPE TO VICTORY (7) BLACK IRON (2) BUNGEE JUMPER
4.AYAK: (4) ALAS ALAS
5.AYAK: (1) İRFAN (3) AĞA ZAMANI (4) AKALP
6.AYAK: (6) IRMAK SULTAN

KUPON TUTAR: 12 TL
KUPON YATIRILMIŞTIR.
KİNGDROOK

BEHLÜL
Ziyaretçi
BEHLÜL

1 AYAK = (1) // 2-7
2 AYAK = (1 ) // 10
3 AYAK = (1) // 6
4 AYAK = 5-4-2
5 AYAK = (7) BANKO
6 AYAK= (3) BANKO
BOL ŞANSLAR Bycreed…

mustafa günhan
Ziyaretçi
mustafa günhan

By creed merhaba
şöyle koşular ile ilgili bir kaç bilgi vereyim
Araplarda H17 her zaman ağır kilo – ingilizlerde ise 4 yaşında hafif kilolu yada 4 yaşında grupta handikapı en yüksek ağır kilo varsa kazanır.EDGARDO tek olur – Forda tek olur. Bol şans herkese

İshak
Ziyaretçi
İshak

Emegine saglik iyi analiz yapmisin

Barışçı
Üye

bol şans by creed.
Altılı şablonum:
1.ayak:1,2,5
2.ayak:8,10,9,7,5,6
3.ayak:1,3,2,6,5
4.ayak:5,4,2
5.ayak:7
6.ayak:3

6.HİS.
Ziyaretçi
6.HİS.

bol şanslar by creed

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bol şans kardeşim. Bu kupon tutar gibi geldi bana. Fazla çalışmadım Bursa pek oynamıyorum ama bu kuponu aynen yatıracağım

Gürdal Doğan
Ziyaretçi
Gürdal Doğan

1. AYAK / 1-2-5-7-8-6
2. AYAK / 6-9-10-8
3. AYAK / 6-1-3-2-5-9
4. AYAK / 5-4-2
5. AYAK / 7-4
6. AYAK / 3 Tek

Arkadaşlar uzun yıllardır takip edip oynuyorum. Sitenize ilk kez yazdım. Şimdiden herkese bol şanslar…

QULP
Ziyaretçi
QULP

(1,3,7,8) (1,4,5,6,7,9) (5,9,3,2) (4) (5,4,1,7) (3) kupon tutari 23,40 TL bu kupon iceride ama ne verir bilmem herkese bol şans

burak
Ziyaretçi
burak

1.AYAK/ 1-3-5
2.AYAK/ 8-9-10
3.AYAK/ 1
4.AYAK/ 1-2-4-5
5.AYAK/ 7
6.AYAK/ 3-5-7
Tamamen kendi kurgumdur bol şans

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

burak kardeşim keşke ilk ayağa 2 numarada yazsa idin kuponun güzel bol şanslar

burak
Ziyaretçi
burak

2 numarayı unutmuşum ekledim onuda kupona tşkkürler

HAKAN T
Ziyaretçi
HAKAN T

1.AYAK:5-3-2-1
2.AYAK:9-8-7-5-6-10
3.AYAK:5-2-6
4.AYAK:2
5.AYAK::7/1
6.AYAK:6
bol şanslar

ByRa
Ziyaretçi
ByRa

Bycreed 1- Ayak : 1,3,8,5,6,7 ilk ayak da 2 yazmamışsınız yorumlarınızda var dı acaba yanlışlıklamı yazdınız

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

by cred ilk ayak 2 hariç hepsini yazmışsınız bir sebebi varmı neden 2numara tutmuyorsunuz ben tek atmayı düşünüyordum sebebi varsa değiştireyim kuponumu

QULP
Ziyaretçi
QULP

bay uzman urfada alzenginoglumu tek atma hatta hic yazma benden soylemesi bol sans

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

Qulp kardeşim

Tugi
Ziyaretçi
Tugi

AdMin ii tane mi bay uzman diye tahminci arkadaş biri diyor alas alas gelmrz aynı kullanıcı veya aynı ismi kullanan biri ilk at veriyor anlamış değilim kafa karıştırıyor isimler ??

admin
Yönetici

Bende anlamadım, 2 tahmini de siliyorum.

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

ilk at vermiyorum iyi oku tugi kardeşim neden gelemez onu yazdım teşekkürler

kofana
Ziyaretçi
kofana

herkerse bol şanslar bycreed sizede bolşanslar
bursa altılım şöyle
1ayak.2.1.3.7.5.6
2ayak.2.9.10.7.8.1.5.6
3ayak.2.5.6.9.7.1.3
4ayak.2….5
5ayak.7banko………..
6ayak.3banko……….. kupon 40tl bolşanslar içerde diyelimde

Adrian
Üye

Başarılar Bycreed ;)

BURSA

1.) 1-2-8-5
2.) KÖÇERGÜLÜ (8) // 7-10
3.) 5-6-1-3
4.) BURSA GÜZELİ (5)
5.) RUAT (7)
6.) GÖKDERE (5) // 3-6

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

sayın admin tugi arkadaş iyi okumamış galiba ilk yazımda neden gelemez uzun anlatmaya gerek yok dedim sonra zamanım olduğunda açıkladım lk at falan vermedimmmmm iyi okuyamammış kardeşimiz

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

keşke silmeden önce okusa idin admin
1.ayak 2….5.1.
2.ayak.9.6…7.8.4
3.ayak 6.1.2.3.5.
4.ayak 5.2.
5.ayak.7.4.
6.ayak3.1.5.2

admin
Yönetici

Aynı yarışa iki yorum kafa karıştırıyor, yazdıklarınızda imla olmayınca hiç anlaşılmıyor. Yorumlarınızı kısa tutarsanız daha anlaşılır olacaktır.

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

tamam öyle yaparız admin arkadaş ben ikinci yorumda neden 4 alas alas gelemez onu yazdım dedimki şmdi gelelim alas alasa bu yarış neden gelemez çünkü çoğu kişi tek atacak sebebinide yazdım TUGİ rumuzlu arkadaş anlayamamış sanırım

BEHLÜL
Ziyaretçi
BEHLÜL

BİRDE ŞU GEREKSİZ BİLGİ VERME ALIŞKANLIKLARI OLAN ARKADAŞLAR BİLGİ VERME İŞİNDEN VAZGEÇSE İYİ OLACAK,MİLLETİN KAFASINI KARIŞTIRMAKTAN BAŞKA BİR İŞE YARAMIYOR,YOK HANDİKAP 17 ŞU KİLO GELMEZ BU GELİR V.S AZ ÖNCE DE GÖRDÜK YAZIK BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM….

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

ve alas alas gelmedi. daha önce bir yarış yazarı arkadaşım vardı duyup okumuşsunuzdur COŞKUN KASAP OGLU
şartları dolan atları 1. 2. 3. olunca nerde koşamayacağını yarış yarış yazıyordu ve en son birden yazarlıktan alındı bir at veriyordu diyorduki bu yarışı kazanırsa 10 gün sonra daha yüksek ikramiyeli yarışı koşamaz bir örnek mesela alas alas burayı kaznsa 14 gün sonraki 45 bin liralık yarışta koşamaz ve o at tabelaya koşuyordu sabah en başta hiç vakit kaybetmeden yazıyorum dedim alas alas gelmeyeck malum sebeblerden uzun uzun yazamam deyip sonra sebebini yazdım mesela geçen gün OCEAN SERAPH koşuyordu 28.500 1. olmadı 2. oldu 11.400 aldı ayın 13.te 35 binliralık yarışı koşacak ayın 13.te adana gelir hedef orasıydı ALAS ALAS bugün kazansa idi ne alacaktı 3.oldu ve ayın 13.te hedef yarışı var amaaaa izmirde hemde FLAWLESS VICTORY veFLY SO FREE olduğu yerde
hem ganyanı yüksek çıkacak hem handikapı yükselmediği için kilo almayacak FLAWLESS VICTORY in handikapı 84. alas alas 81

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Eğer bir daha Ruh atı kupona koyarsam Allah belamı versin.

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

5.koşuda herkez tüm türkiye 7 ve 1 derken alpak yavruları uzunda rakip tanımaz 4 numara akalp ruatı geçecek dedim

Gürdal Doğan
Ziyaretçi
Gürdal Doğan

Arkadaşlar siteye yazdığım ilk günümde altılım tuttu. Kendi yatırdığım kuponda 10 misli tuttu. Umarım dikkate alan olmuştur. Herkese bol şans tekrar…

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Tebrikler 👍👍👍👍👍

QULP
Ziyaretçi
QULP

bay uzman bende sana alzenginoglum gelmez tek atma dedim ona ne diyeceksin :)

QULP
Ziyaretçi
QULP

bay uzman birde unutmadan yaris yazari arkadasim vardi demissin Coskun Kasapoglu öldü allah rahmet eylesin ve 2 sene olacak neredeyse ondan yok haberin olsun arkadasindan haberin yok !

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

ben on yol öncesinden bahsettim zaten

Yazar: Bycreed

Bycreed