7 MART 2015 CUMARTESİ BURSA 6’lı GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yoğun bir hafta sonunun ilk gününe Bursa’da merhaba diyoruz. Her zamanki gibi ”yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle…” diyerek Bursa tahminlerime aşağıdaki gibi yer veriyorum.

1.AYAK: Elde ettiği üst üste birincilikleriyle 1 (FEVRONYABAY) ve 2 (AUTUMN PEARL) ikilisi ilk değerlendirmemi yaparken yeterli gibi geldi. Fakat pisti iyi tanıyan ve tam mesafesinde yarışacak olan 9 (MY KONOS), binicisiyle daha iyi dereceler yapan 6 (AMARİLLO), ve idman performansı ile 7 (BEZMİ ALEM) ilave seçenekler oldu.

2.AYAK: Burada hiç koşmamış bir tay var ve herkesin favorisi görünümünde 3 (KOLLAMA). Babadan kardeşleri Fobi, Yolalan, Kırmanşah- Anneden kardeşleri Anadolu Aslanı tamam güzel bir eşgal ama benim için öncelikli favori yine de 5 (MODELHAN) olacak. Arap taylarına özgü maiden yarış olması ilave At da eklememi gerektiriyor. Bunlar da babasının (Ersan) torpiliyle 6 (SERSERİUS), ilgimi çeken Kaizbert yavrularının bir temsilcisi olan 9 (ZORBEZİRGAN), yarış tecrübesi ve binicisine adeta yapışmış (kendi tayları!!!) 8 (YOLKESEN) ve ekürilerden 1 (BAYRAKTARKAYA) olacaktır.

3.AYAK: Kazandığı yarıştaki derecesi ”beni buraya tek atın” dedirtecek düzeyde olan 3 (KIZIMASLI) ve bizzat binicisi tarafından idman yaptırılan 2 (BEST TULİP) küçük kuponlara yeterli olacaktır. Sürprizi kim yapar sorusuna idmanlarını yaptıran binicisiyle 5 yarış koşmuş 4 (DUYGUABLA) derim.

4.AYAK: Dilbağı takısıyla birlikte, değil yarış sonunda yarış içerisinde bile geçilmeyen 1 (ASİL MAHMUT) günün bankosudur.

5.AYAK: Bölünen maiden yarışın diğer ayağında sıralamam şöyle olacaktır. 9 (HABER KARTALI), 4 (HÜNKARIM), 10 (LİMON KIZ), 2 (ALGUHAN), 1 (ACEMBEY) ve 5 (İŞVEBAZBEY). Kupon küçültmek isteyenler bu ayaktaki önerilerimden daraltmaya gidebilirler.

6.AYAK: Arap atlarına ait kalabalık Handikap koşusunda öncelik sıralamasına göre önerilerim 2 (THERMESOS), 11 (AHLATLI), 9 (BAŞYAZAR), 3 (ZULUT HASAN), 6 (HASRETİMKAYA) şeklindedir.

Şablonum:

1.Ayak: 1-2 /// 9-6-7
2.Ayak: 5-3-6-9-8-1
3.Ayak: 3-2 /// 4
4.Ayak: 1
5.Ayak: 9-4-10-2-1-5
6.Ayak: 2-11-9-3-6

Kupon Tutarı: 43,20 TL (/// sonrası 1.Ayakta 9-6-7 ilavesi veya 3.ayakta 4 ilaveleriyle şablon kurgu değişikliğini takdirinize bırakıyorum)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bysurpriz@gmail.com

bende 5.ayakta 2 numarayı cok tutuyorum saygılar…

xcanerx01

Selam iyi havta sonlari ) 3,5) 7,3) 2,3) 1) 2,9,6,1) 3,2,10,14,7, batlara dikat sayglarimla herkese bolsans diliyorum

tolga

herkes 5. ayakta yatti

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x