7 mart 2014 Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

 

1.AYAK : Dili bağlandıktan sonra daha etkili olmaya başlayan 1-WOW SO FAST kazandığı son koşunun ardından bugünde fotoyu çnde geçmesini bekliyorum.Grupta elbetteki zorlayacak rakipleri var yalnız ben riske girmeye değer diyorum.EMRE KAÇAR bizleri beşli ganyana sürüklemeyecektir.

2.AYAK : Etkili yarışlarının ardından 3-HELİNCAN favorim fakat sikletlerin koşuyu dengelediği ayak her türlü sonuca açık.Sürpriz şansını değerendirmek açısından HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

3.AYAK : Katıldığı son koşusunda startta oyalanmasına rağmen tabelada yer bulan 5-MASAL GİBİ her nekadar grupta ön plana çıksada bir süredir yarış görmemiş olması diğer safkanlarada şans vermeye sürüklüyor.Galoplarındaki görüntüsüyle 8-BELALIKIZ en yakın rakip.6-OĞLUM MERT, 7-SÜREYACAN ve eküri destekli 3-GÜRBULAK sonraki ihtimaler.

4.AYAK : Günün KV-8 koşusunda GÜNDÜZELİ ekürisi 3-SİVEREK BEYİ favorim.Son iki koşusunuda kazanan formda isim 1-FORZATO rakiplerine oranla zayıf görünsede pedigri olarak potansiyeli yüksek bu sebeple ihmela gelmez.Son koşuları her nekadar kötü görünsede 2-HÜSAM AĞA kalitesinden söz etmeye gerek olmayan isimlerden.5-TUĞÇE HANIM ve 4-WEMBLEY artan form durumlarıyla kuponlarda bulundurmalı.

5.AYAK : Gerek başarılı yarışları gerekse galoplardaki zımba görüntüsüyle 2-CEBELTAY birincilik serisine bir yenisini daha ekleyebilir.Etkili olduğu mesafede kaçıp bitirmeye çalışacaktır.Büyük ihtimalle kazanır fakat ikramiyeyi daha cazip hale getirmek için rakip arayanlara ise 3-GLOWING SUN, 7-MİYAZAKİ, 4-TIGHT MAN önerebileceğim safkanlardır.

6.AYAK : Gün geçtikçe form grafiği yükselen 3-AKYAZILI MUTLU etkili galoplarıylada kazanacağı sinyallerini verdi.Hazırlıklarındaki derecesi 12-YARPUZLU için patlatabilir.1-KARTEPELİ, 2-FIRE PIECE ve 4-MURATHAN çok at yazanlara önerebileceğim isimler.Koşu görmemiş olsada 9-ESCAPE TO VICTORY VE 8-NECİPBEY dikkat edilmeli.

 

1.AYAK : 1

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 5 – 8 – 6 – 7 – 3

4.AYAK : 3 – 1 – 2 – 4 – 5

5.AYAK : 2 – 3 – 7 – 4

6.AYAK : 3

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
murat dogangun

Bugun senin gunun olsun Ramazan kardesim bol sanslar..

Ramazan Yılmaz

Yine olmadı murat bey beşte kaldık yine kısmet

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x