Ana Sayfa / Tahminler / 7 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
kocaeli altili tahminleri

7 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: İstikrarsız, sağı solu belli olmayan, keskin inişler ve çıkışlar içeren form grafiği gösteren, sorunlu arap safkanlarının mücadelesi her sonuca açık.KASMANBEY-3- grupta istikrarlı koşuları ile göze çarpan tek isim olarak öne çıkıyor.Bu gruba herzaman yetebilecek performansı ile ATLIOĞLUM-7- öncelikli rakibidir.KAÇIN GELİYOR-2- ritmini bulduğu gün tozu dumana katıp gelecek ama ne zaman.Geçmişte bu tarz mesafelerde etkili koşularına aşina olduğumuz TOMMİKS-10-ihmal edilmesin.Bu mesafede herzaman iş yapabilecek VELİAHTIM-6-, kum performansını yeterli bulduğum PORSUKBEYİ-4-,ağır kilosuna rağmen denk grupta EDEBEY-1-,son koşusu olumlu SERHASAN-5-,potansiyeliniinn çok altında koşan kaliteli isim KOVADA-12-,ilerleyen yaşına rağmen gücü bu gruba yetebilecek olan KAĞIZMAN-9- ve çalışmaları etkili CANDOSTUM-8- bu zorlu koşuda sırası ile şans verdiğim isimlerdir.

2.ayak: BİRÜMİT-8- son koşusunda iyi sinyaller verdi.SERDENGEÇER-1- ve KRALINADAMI-5- formda isimler.DİYARBEYİ-3- ve ELMASINKIZI-4- çalışmalarında etkili performans  gösteren safkanlar.Bu kez ters bir koşu beklediğim BAŞ AĞA-10- daha sonra şans verdiğim isim olup,vermiş olduğu araya rağmen performansı fena olmayan BEYAĞA,-9-zor kazanan isimler olsalar da bu grup için yeterli performansları ile KURYE-6- ve MY CEM-7-, İstanbul-Bursa-İzmir hattının ardından şansını bir kez daha körfezde deneyecek olan SULTANBATUR-2- sırası ile sürpriz şansına sahip diğer safkanlar.

3.ayak: Son koşusunu oldukça kolay kazanan DEMİRBAŞ-3- uygun rakipler arasında bir kez daha kazanmaya yakın,bankom

4.ayak: Bundan önceki kazanmış olduğu koşularda nispeten daha kısa mesafelerde başarılı olsa da koşuyu biraz kısaltabilirse,yaşça büyük rakiplerine rağmen bu kez de kazanmaya yakın bulduğum DUKE OF ISTANBUL-3-’a güveniyorum.Tecrübeli jokeyi ve uzuna yatkın ekürisinin desteği ile bunu başaracak güçte,safkan progam üzerindeki ikinci bankom

5.ayak: WELLCOME-1- kilodan etkilenmezse kazanır.NIGHTS WATCH-4- ve PENGUEN -2-çok iyi durumları ile yarış boyunca bu ismin ensesinde nefeslerini hissettirecekler.ASHRAQA-3-,ARALYN -7-ve MENINA-6- burayı kapatacak isimler.

6.ayak: Bu koşu için İstanbul’da yapmış olduğu işinde iyi gözüken ve bu kez çok etkili koşmasını beklediğim QAVIY-1- favorim.Bir kez daha Gökhan Gökçe ile KING OF LION-3- sıkı rakibi olacaktır.İstanbul’da etkili gruplardaki tabelaları ile TORUN RÜZGARI-4- ihmale gelmez.

Kupon

3-7-2-10-6-4-1-5-12//9-8

8-1-5-3-4-10-9//6-7-2

3

3

1-4-2//3-7-6

1-3-4

34//118tl

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

17
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mıstık
Ziyaretçi
Mıstık

Diyarbakır tahminleri neden yok

admin
Yönetici
Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Bombaci
Üye

Selamlar daha yeni siteye girdim dünden beri. Sadece göz gezdirdim. Eğer birinci ayakta çok at yazdıysak ve ilave bizi etkilemeyecek ise at silerek değil ama ilave ederek TEKTABANCA ve TOMMIKS denen zırtolar yarış hayatlarının son virajına giriyorlar özellikle TEKTABANCA kalitedir Bunu belirtmek istiyorum can yakar hiç olmadık yerde böyle gruplarda takip edin derim. Benşm AMBERİM denen atla nasıl bir bağım var bilmiyorum. Cidden Bunu bilmiyorum bu ayı neden bu kadar seviyorum onu da bilmiyorum. Heryerde yazarım en dıştaaannnnnn diye başlayan bir söz duyarsanız o AMBERİM dir. Gelelim son ayağa eğer oynarsam son ayak (1) numaralı QAVIY tek beklerim ya da 1 den 6 ya kadar hava deliksiz indiririm. Onun haricinde WELCOME seriye bağlayabilir bu safkanı ara sonrası ilk yarışın da tek attım gelmedi gitti boş koşu da geldi gayet dinç katılık günün yarışta müthiş tek olur. Bol şans herkese

admin
Yönetici

Amberim hayırlı olsun :)

Sirkale
Üye

Slm bol sanslar Bombacidanda tuttugu atlar varmi acaba kocaeli

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Kocaeli

1.12.3.5.6.7.10
1 Tek
1.3.4.7
1.3.7
1 Tek
1.2.3//H

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşanslar yazdığınız gibi gelsin.

Yasar
Ziyaretçi
Yasar

Kocaeli besli
H
2″3″7
2″3″6
3″4″7″10
1

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Ben yorumumu 18.06 da yapmışım.
“Bombacı” 18.12 de yapmış
Onun yorumu niye benim yorumumun üstünde :)))

admin
Yönetici

Önceki bir yoruma cevap verdiği için.

Yazar: binbastar

Avatar