kocaeli altili tahminleri

7 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: İstikrarsız, sağı solu belli olmayan, keskin inişler ve çıkışlar içeren form grafiği gösteren, sorunlu arap safkanlarının mücadelesi her sonuca açık.KASMANBEY-3- grupta istikrarlı koşuları ile göze çarpan tek isim olarak öne çıkıyor.Bu gruba herzaman yetebilecek performansı ile ATLIOĞLUM-7- öncelikli rakibidir.KAÇIN GELİYOR-2- ritmini bulduğu gün tozu dumana katıp gelecek ama ne zaman.Geçmişte bu tarz mesafelerde etkili koşularına aşina olduğumuz TOMMİKS-10-ihmal edilmesin.Bu mesafede herzaman iş yapabilecek VELİAHTIM-6-, kum performansını yeterli bulduğum PORSUKBEYİ-4-,ağır kilosuna rağmen denk grupta EDEBEY-1-,son koşusu olumlu SERHASAN-5-,potansiyeliniinn çok altında koşan kaliteli isim KOVADA-12-,ilerleyen yaşına rağmen gücü bu gruba yetebilecek olan KAĞIZMAN-9- ve çalışmaları etkili CANDOSTUM-8- bu zorlu koşuda sırası ile şans verdiğim isimlerdir.

2.ayak: BİRÜMİT-8- son koşusunda iyi sinyaller verdi.SERDENGEÇER-1- ve KRALINADAMI-5- formda isimler.DİYARBEYİ-3- ve ELMASINKIZI-4- çalışmalarında etkili performans  gösteren safkanlar.Bu kez ters bir koşu beklediğim BAŞ AĞA-10- daha sonra şans verdiğim isim olup,vermiş olduğu araya rağmen performansı fena olmayan BEYAĞA,-9-zor kazanan isimler olsalar da bu grup için yeterli performansları ile KURYE-6- ve MY CEM-7-, İstanbul-Bursa-İzmir hattının ardından şansını bir kez daha körfezde deneyecek olan SULTANBATUR-2- sırası ile sürpriz şansına sahip diğer safkanlar.

3.ayak: Son koşusunu oldukça kolay kazanan DEMİRBAŞ-3- uygun rakipler arasında bir kez daha kazanmaya yakın,bankom

4.ayak: Bundan önceki kazanmış olduğu koşularda nispeten daha kısa mesafelerde başarılı olsa da koşuyu biraz kısaltabilirse,yaşça büyük rakiplerine rağmen bu kez de kazanmaya yakın bulduğum DUKE OF ISTANBUL-3-’a güveniyorum.Tecrübeli jokeyi ve uzuna yatkın ekürisinin desteği ile bunu başaracak güçte,safkan progam üzerindeki ikinci bankom

5.ayak: WELLCOME-1- kilodan etkilenmezse kazanır.NIGHTS WATCH-4- ve PENGUEN -2-çok iyi durumları ile yarış boyunca bu ismin ensesinde nefeslerini hissettirecekler.ASHRAQA-3-,ARALYN -7-ve MENINA-6- burayı kapatacak isimler.

6.ayak: Bu koşu için İstanbul’da yapmış olduğu işinde iyi gözüken ve bu kez çok etkili koşmasını beklediğim QAVIY-1- favorim.Bir kez daha Gökhan Gökçe ile KING OF LION-3- sıkı rakibi olacaktır.İstanbul’da etkili gruplardaki tabelaları ile TORUN RÜZGARI-4- ihmale gelmez.

Kupon

3-7-2-10-6-4-1-5-12//9-8

8-1-5-3-4-10-9//6-7-2

3

3

1-4-2//3-7-6

1-3-4

34//118tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Mıstık

Diyarbakır tahminleri neden yok

Mehmet28

Bol şanslar

Bombaci

Selamlar daha yeni siteye girdim dünden beri. Sadece göz gezdirdim. Eğer birinci ayakta çok at yazdıysak ve ilave bizi etkilemeyecek ise at silerek değil ama ilave ederek TEKTABANCA ve TOMMIKS denen zırtolar yarış hayatlarının son virajına giriyorlar özellikle TEKTABANCA kalitedir Bunu belirtmek istiyorum can yakar hiç olmadık yerde böyle gruplarda takip edin derim. Benşm AMBERİM denen atla nasıl bir bağım var bilmiyorum. Cidden Bunu bilmiyorum bu ayı neden bu kadar seviyorum onu da bilmiyorum. Heryerde yazarım en dıştaaannnnnn diye başlayan bir söz duyarsanız o AMBERİM dir. Gelelim son ayağa eğer oynarsam son ayak (1) numaralı QAVIY tek beklerim ya da 1 den 6 ya kadar hava deliksiz indiririm. Onun haricinde WELCOME seriye bağlayabilir bu safkanı ara sonrası ilk yarışın da tek attım gelmedi gitti boş koşu da geldi gayet dinç katılık günün yarışta müthiş tek olur. Bol şans herkese

admin

Amberim hayırlı olsun :)

Sirkale

Slm bol sanslar Bombacidanda tuttugu atlar varmi acaba kocaeli

Cengo

Kocaeli

1.12.3.5.6.7.10
1 Tek
1.3.4.7
1.3.7
1 Tek
1.2.3//H

Cengo

Bolşanslar yazdığınız gibi gelsin.

Yasar

Kocaeli besli
H
2″3″7
2″3″6
3″4″7″10
1

Cengo

Ben yorumumu 18.06 da yapmışım.
“Bombacı” 18.12 de yapmış
Onun yorumu niye benim yorumumun üstünde :)))

admin

Önceki bir yoruma cevap verdiği için.

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x