Ana Sayfa / Tahminler / 7 KASIM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
kocaeli altili tahminleri

7 KASIM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 - AYAK: Oyunlar 2 - KAÇIN GELİYOR ve 3 - KASMANBEY arasında olacak gibi. Kocaeli karnesi fena olmayan 6 - VELİAHTIM bu ikiliye rakip olarak ekliyorum. Bir kaç at daha var ama ekledikçe hepsiye doğru gidiyor. Çıkan at sebebiyle 8 - CANDOSTUM ve 12 - KOVADA eklendi.

2 - AYAK: 5 - KRALINADAMI son kazandığı yarış ile koşusunun favorisi. Bu pistte güzel koşan 3 - DİYARBEYİ rakibidir. 1 - SERDENGEÇER, 6 - KURYE ve 12 - ÖNDEREFE diğer ihtimaller.

3 - AYAK: Son kazandığı yarışını çok beğendiğim 3 - DEMİRBAŞ'ın burada da çıktığı gibi gelmesini bekliyorum.

4 - AYAK: Start sorununa rağmen 1 - KARA ŞİMŞEK favorim. 4 ay aradan sonra koşu gören ve tabela yapmasa da güzel bir derece çıkaran 2 - AMAZING LOVE rakibidir. Mesafeden etkilenmez ise 3 - DUKE OF ISTANBUL ekürisi 4 - IAN TAPP ile şanslı bir başka isim.

5 - AYAK: Hızlı tempoda geçecek yarışta 3 - ASHRAQA'nın yine kazanmasını bekliyorum.

6 - AYAK: Kısa bir aradan sonra gördüğü koşular grup için yeterli gözüken 1 - QAVIY favorim. Yine ara verip koşu gören 3 - KING OF LION, 4 - TORUN RÜZGAR ve 2 -ADALSON ilk rakiplerdir. Takip atım olan, sürekli ara veren, iyi galoplarla hazırlanmış 8 - BEREN SULTAN, dinçlikle farklı koşabilecek 10 - PLEIN CIEL, iyi galoplarını bu sefer yansıtabileceği bir grup bulan 11 - WANNABE ve ilk defa Kocaeli pistinde şansı bulunan 12 - SABRİİLEEMİR sürpriz isimlerimdir.

Kupon

3-6-8-12
5-3-1-6-12
3
1-2-3
3
1-3-4-2- 8-10-11-12

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Mehmet28
Üye

bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar

Yasar kuzuk
Ziyaretçi
Yasar kuzuk

Kasmanbey ve Kurye banko

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Selamlar sevgiler
Adminim senden ve bombacidan kocaeli son ayak icin saglam atlarinizi yazabilirmisiniz
Saygilar..

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.