7 KASIM 2015 CUMARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda ön gruba yakın yürüyüp son 300’de sıklaştırdığı ataklarıyla uygun grupta mesafenin vermiş olduğu avantajla kazanmasını beklediğim (5) COUNT ON YOU BANKOMDUR. Bu safkanın bu gruba geçilmesine sinirle gülüp geçerim.

2. Ayak Gerek koştuğu gruplar gerekse form durumunu göze aldığımız zaman grubun üzerinde ki performansıyla rakiplerine oranla daha iyi bulduğum (2) SEMADA YILDIZ favorim. Lakin bu koşuda sürpriz ihtimalini yüksek gördüğümden tam istediği şartlarda start alacak olan (6) AYÇIRA bu safkana ilk rakip olabilecek konumda. Formunda gelişmeler olan sevdiği pist ve mesafede (11) MARKALI, her ne kadar bu aralar formsuz olsa da (8) PALA DAYI ihmal edilmemesi gereken bir isim.

3. Ayak Aslında son 2 yarışını saymazsak daha önce ki çim yarışlarında ciddi rakiplerle mücadele etmiş olan (2) BOZBABA favorimdir. Son yarışında sizlere favorim olarak önerdiğim (1) AĞACEMAL ön planda tuttuğum isimler. Sonrasında ise (8) FIŞFIŞKAYA ve (10) KÖÇERGÜLÜ yazacağım.

4. Ayak Bu safkanla ilgili size daha önce uzun uzun detaylar yazmıştım lakin beni yanıltmıştı. Lakin son 2 yarışında gerçekten ciddi anlamda aşama kaydeden farklı bir taktikle koşturulan (1) DEMİRTÜTÜN BANKOM olacaktır. Nedir bu farklı taktik O.ÖZTÜRK idaresinde 13 defa start almış olan safkan 5 defa 1.likle ayrıldı bunların 2’si son 2 yarışı. Startla birlikte liderliği alan safkan çok sert tempoda kaçmaya başlıyor. Normalde rölanti tempoda yarışı götürüp kendi haline bırakılan safkan şuan tam tersine jokeyinin kontrolüyle yanına her yaklaşan safkana en az 3 boyluk mesafe farklıyla koşuyor. Son yarışında 2200 metre mesafe de zorlanmadan çok ciddi tempoyla gitmesine rağmen fotoya çok rahat süzülmüştü. Bugün mesafenin 200 metre kısalması aldığı 2 kiloluk yükü de ortadan kaldıracak gibi gözüküyor. Yarışa nereden bakarsam bakayım bu safkanın geçileceğine pek inanamadım.

5. Ayak Uzun süredir takibimde olan çim pistte farklılaşan önde bomboş tempo yapabilecek (5) ODONATA bugün startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürebilir. Bu safkana rakip olarak (3) HERGELE, (9) ERSİNİM, (7) ADİTYAKIZI, (1) ALOKAYA ve bu sefer startta kalmazsa pedigrisinin hakkını verebilecek (11) ÖZÜMSENA yazacağım.

6. Ayak Son yarışlarıyla mükemmel bir forma sahip olan bugün bomboş kiloyla tam sevdiği mesafe de stili rakiplerine rağmen tempo yarışı yapacak olan (5) SAINT TROPEZ düzlüğe sermayeli girebilirse bitirebilir ALTERNATİF BANKOMDUR. Safkana güvenememin tek sebebi stilinde rakibi fazla olması. Çalışmalarım sonucu bu safkana rakip olarak (9) RABIOSA, (1) BRAVE APTE, (6) EDUL, (12) YILMAYA, (7) ZEYNETTA GIRL, (4) ESİNHAN ve (3) STORMBELL yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 5 TEK

2. Ayak : 2,6,11,8

3. Ayak : 2,1,8,10

4. Ayak : 1 TEK

5. Ayak : 5,3,9,7,1,11

6. Ayak : 5,9,1,6,12,7,4,3

ŞABLON TUTARI : Küçük şablon 5,76 TL Büyük şablon ise 46,08 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x