Ana Sayfa / Tahminler / 7 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) tek tek basaraktan…
ankara altili tahminleri bombaci

7 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) tek tek basaraktan…

Selamlar dünkü parti iyi başlamasına rağmen sonu maalesef kötü bitti. Genel anlamda baktığım zaman 3. Ayakta yanılgı içine düştüğümüzü gördüm. Esasen Banko safkanım la babadan kardeş olan ve photalayan safkan 3 veya dört atta yazılmalıydı.  Her ne kadar galoplarını diğerlerinin yanında çalışarak yapmış görünse de demek ki şunu anladım: Çalışan demir ışıldarmiş. Bu kısa öz eleştiri den sonra gelelim Ankara için tahminlere.

1.KOŞU: Yarış hayatının ilk koşusunda adını çok güzel yerlerde duyacağımıza inanmıştım. Bu yönde çok fazla şekilde duyumlarda vardı. Ancak gel gelelim start ile birlikte rahat deparlanamayan safkan delirmişçesine at binen rakiplerinin arasında ezilmekten kurtulduğu gibi güzelde bir ikincilik aldı. Bahsetmiş olduğum safkan (7) PARPALİ. Görmüş olduğu yarış tecrübesi ile birlikte Karataş katili Özcan'ın uzayan mesafede photalamasını bekliyorum. (7) numaralı PARPALİ BANKOM dur. Rakiplerine gelince. Yine ilk koşusunda güzel bir ikincilik alan (1) ALTINCI HİS, sağolsun koşmak için hiç acelesi olmayan, galoplarında aprantisinin kan ter içinde kaldığı (3) AYHAN AĞA, son yarışında uzak yemesine rağmen (11) SÖZLÜM ilk göze batan isimlerdir.

2.KOŞU: Şu anki form olarak tartışılır. Ancak benim tartışmayacağım tek şey  kalitesi. Burada koşan safkanların tamamından üstün olduğuna inanıyorum. Mesafesinde intikamını alacağına inanıyorum.  (3) RUAT'I da (5) SONBABA'ya emanet ediyorum. Biraz risklide olsa (1) YÜCELİR programın en güvendiğim bankolarından biridir. ( bahisler açılsın:) ) Rakipler zaten bahsettiğim gibi. 

3.KOŞU: Startta takılan, oturup kalan safkanların mücadelesinde startta az oturanın kazanacağını tahmin ediyorum. Şimdi böyle dedim ya muhtamelen hepsi birden deli gibi çıkacaktır. :) Üst üste yaptığı başarısız yarışlardan sonra Adana'da ki son yarışında gerek starttan çıkışı, gerek yer tutuşu, gerekse son düzlüğe dönülmeden önceki rahatlığı ile (4) KÜLÜNK SULTAN BANKOM dur. Eğer olmaz ise ilk önceliğim Hişman la (6) İLKNUR SULTAN dır. Yarış kollayan safkan sonlara diri girer ise adından oldukça söz getirir. Bu defa Gündüzeli'ne emanet edilen (3) GAZELLE EYES ve formda (1) AFRICAN QUEEN sonraki tercihlerim olur. 

4.KOŞU: Ankara'da ki 1300 metre kum yarışında burada ki rakiplerinin önünde çok kolay kazanıp uzak yapan Adana'da ki saçma sapan yarışına inanmadığım (3) BLACKOUT'U utanmasam tek atacağım. Bana ne oldu bilmiyorum. Tek attıkça kendimi durduramıyorum. Bu safkana ilk rakip (5) MISS MELODY diyorum. Bu iki safkanın arasına da girerse kumun domuzu -ki ne domuzdur o hata yapmaya gör- (1) MOLU BEYİ diyorum. Daha da olmazsa hepsi demekten başka çarem yok benim. 

5.KOŞU: Sürekli yakın ara tabelada yer bulup bir türlü gelemeyen safkanlardan çok çektim. Özellikle supriz ilk tay koşuları ve sonrasında formunu ilerleten safkanların yüksek ganyanlarla yürekleri ağza getirdiği aklıma geldikçe burada şartları zorlamak istedim. Şablonum da vereceğim safkanların tamamına eşit şans vermekle birlikte bu koşu için aralarında hiçbir önceliğim yoktur.

6.KOŞU: Son yarışında burada neredeyse efeler gibi kılıç kalkan oynadım. KOZBEYİ ve GUNNER gibi safkanların yanında yazdım.  Kötü de koşmadı GUNNER önünü kapatmasa 2. bile olacaktı:) (2) KIZIL YILMAZ ve (3) MONAVENTO arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inansam da çim performanslarının eksik olabileceği ihtimali ile yanına  (4) GÖZ GÖZ EREN ve (5) SERHUNCAN yazacağım.  

7.KOŞU: (3) KİNOWA ve (2) FOR EVER HERE arasına son dönemde ki modaya uyarsa farklı safkan olduğuna inandığım  (5) SCHOOL DANCER girer düşüncesindeyim.  

8.KOŞU: (4) GÜMBÜR GÜMBÜR artık benim devirmek için mücadeleyi bıraktığım bir safkan BANKOM dur.

9.KOŞU: 3 yaş Arap'ların maiden mücadelesinde (2) DEMİRCİ EFE, (5) KOMPLİMAN, (7) KÜÇÜK DEMIRKIRIM, (8) LİDER EFE, (3) DOĞA ÜSTÜ eşit şans verdiğim safkanlar dır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7 TEK

2.AYAK: 1 TEK

3.AYAK: 4 TEK

4.AYAK: 3-5-1

5.AYAK: 2-3-5-7-8-11

6.AYAK: 2-3-4-5

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-5-1

2.AYAK: 2-3-5-7-8-11

3.AYAK: 2-3-4-5

4.AYAK: 3-2-5

5.AYAK: 4 TEK

6.AYAK: 2-5-7-8-3

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4 TEK

2.AYAK: 3-5-1

3.AYAK: 2-5-11

4.AYAK: 2-3-4

5.AYAK: 3 TEK

6.AYAK: 4 TEK

7.AYAK: 2-5-7-8-3

 

Barışçı
Üye

herkese günaydın bol şans bombacı

admin
Yönetici

Günaydın

Barışçı
Üye

İkinci ayakta bana kılıç çekmişsin bu arada 🙂

admin
Yönetici

Bol şanslar

Azor Ahai
Üye

Hiç biri gelmesin umrumda değil emek verip yazıosunuzya bu kadar helal olsun bol şans kılıçları bileyim geliyom :))

crone
Üye
crone

bol şanslar bombacı.. (Ankara senin işinmiydi :))

silivrili
Üye

Bol şanslar bombacı.

Azor Ahai
Üye

1.altılı tahminlerim
1.koşu yanılmıyosam ya sen beni zehirledin ya ben seni bu parpali konusunda tam hatırlamıyorum ama ilk ayaktan yatmıştık o günde 🙂 ben hiç beğenmedim o koşusunu 2. oldu ama tamamen arka gruptan kopuk bi yarıştı hatta parpali bile yerinde saydı sadece 2.lik 3lük mucadelesinde bi ara hırs yaptı ve kazanabildi yoksa atın hiç bir aksiyonu gözüme hoş gelmedi halisinde attan inmesi soğuttu biraz beni ama yinede kuponuma yazıcam. 1.ALTINCI HİS ve 2.AYHANAĞA ile 3lü sinerji yapıp bu ayağı geçiyorum.
2.KOŞU yüceler kalite at ama o yediği farktan sonra mesafe kısalsada ben ruat ı geçebileceğini sanmıyorum at atı geçer diyebilirsiniz ama 12 günde bu ara kapanmaz bi kılıçta ben çekeyim:) ama bu ayak için olmazsa olmazımda var 5.SONBABA kuponumda olucak
3.KOŞU 3.GAZELLE EYES ın startta kalıcağanı düşünerekten tek tercihimi burda kullanıcam gerçi son yarışlarda startta kalmayı 3 boya filan indirdi ama huylandımı bi beygir ben kolay kurtulacağını düşünmüyorm .6.İLKNUR SULTAN BANKO
4.KOŞU geçen yarışında çok umutlu olduğum 5.MISS MELODY dişileri geçemedi ve bana göre kötü koştu bugun tamamı erkek olan rakiplerini geçermi ? geçebilir tabi ama rakip yazıcam.ankara pistinde kısa mesafede kendini bozan bi safkan olmazsa genelde kazanan 3.BLACKOUT . bu iki safkan bence küçük kuponlar için yeterli ama ankaranın bu sıra bombaları çok acı oluyo yerim varken süpriz atlarımıda ekiycem 4.FALEZ – 7.BRACCIOFERRO – 9.VULCANUS-10.SINABUNG
5.KOŞU 11.ARAF ZAMANI ve 8.OĞLUMEJDER arasında geçicek düşüncesinde olduğum için yeterli olacaktır.
6.KOŞU startta kalmazsa şansı çok artıcak olan 5.SERHUNCAN. geçen yarışını jokeyinin gayretleri ile virajla birlikte ele geçirdiği liderliği bırakmayan 4.GÖZ GÖZ EREN yarış hayatına ankarada başlayıp sonra adanaya giden safkan ankaraya geri geldi 1 ay önce ama 2 kere yarışa kayıt olup koşu günü yarıştan çıkarttılar bi problemi var belli çalışmalarındada sürekli iç pistti kullanıyo ama yinede bu gruba ayak uydurabileceiğini düşündüğüm 3.MONAVENTO

1-2-7
3-5
6
3-4-5-7-9-10
8-11
3-4-5
şablonum gayet ucuz bunların üstüne yorumları okuyarak 2-3 at daha ekleyip yatırıcam

ERTANBEY
Üye

Bugün yakaliyacagiz insallah ama para verecek mi o.meçhul 🙂

84corlu
Üye
84corlu

iyi günler herkese bol şanslarr 1. altılının ilk ayağında çok at yazanlar 10 numarasız oyun olmaz bence

kofir kartar
Üye
kofir kartar

rekabet artınca teklerin sayısı çoğalmış sanki gel vatandaş 😀

cümleten bol şanslar

Adrian
Üye

Başarılar Bombacı

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

Bilerek yarış verdıler 7 numara şikenin kralını yaptılar son 100 de yanı kım nederse desin bu 7 bı daha koşsun tabelaya zor gırer bence

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

Bombacı abı yanlış anlama sakın 😄

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

Abi ıkıncı gelen 5 numara 7 numarayı geciyo sonra sağına bakıyo yarışa gıtmiyo son 50 yanı boru gıbı şike var yarışta maksuz yarış vardı 7 ye benım düşüncem bu normalde 7 yi geçiyordu 5 atı tutuyo üstündekı jokey çakallı yapmasa atı bıraksa at gıdıcek

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

Pardon 3 numara

Yardımcı Bombacı Emrah
Üye
Yardımcı Bombacı Emrah

Yarısı tekrar izledim şike başka bişey olamaz

gencer
Üye
gencer

bol şanslar…son ayaktaki 11 nolu at derece bakımından en iyisi neden o kadar atta verilmemiş şaştım.gözden kaçtı galiba.ben tek attım valla yalan yok..

ERTANBEY
Üye

Bence de ömer kaya yarışa gitmedi resmen ikincilige koştu; ) allah taksiratını affetsin ne diyim 🙂

admin
Yönetici

YÜCELİR’ci arkadaşları tebrik ederiz. 🙂

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.