7 EYLÜL 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

3. Ayakta çıkan safkanlar yerine 3. Ayağa BEKMEZ 2. Ayağa ise DANCO eklenmiştir.

Güne zevkli programla başlıyoruz güzel ikramiye vermesini beklediğim programda çalışmalarım sonucu umarım meyvesini alırız.

1. Ayak Günün zorlu maiden mücadelesinde gerek pedigri olsun gerek çalışmaları olsun birbirine denk bulduğum safkanlar sırası ile : (10) MOON BABY, (9) JANSEREY, (1) DOMBRA, (5) ARRIVE LINE, (8) HİCRAN SULTAN, (11) ÖZGÜLÜM, (4) ŞEVKETHAN ve DON DESTELLO ile kardeş olan (6) ÇAĞCAN‘ı sürprizde değerlendireceğim.

2. Ayak En çok zorlandığım ayaklardan biri olan koşuda sırası ile : (6) GRUMPY, (5) MISSY FRANKLIN, (2) PANGO, (10) HASAN BABA, (14) MAGIC SWORD, (3) SİBEL SU ve (8) URAGAN, (4) DANCOyazacağım.

3. Ayak Son yarışlarına oranla GÖLCÜKLÜ çok ön planda gözüküyor. Lakin nedense içim bir türlü bu safkana sinmedi. Benim burada ki favorim takibimde ki (9) ESTİGEÇTİ olacak. Bunun en önceli sebebi ise safkanın bu tip uzun mesafelerde önde ki istediği tempoyu rahat bir şekilde belirlediği çoğu yarışında mükemmel yarışlar çıkartması. Bunun en büyük örneğini geçen ayın 20’sinde ki yarışında yapmıştı. Bugün startla birlikte aldığı liderliği düzlük üzerine kadar çok fazla yıpratılmazsa bu safkanın kazanmasını bekliyorum. Yine sürekli sprintinde geciken bugün uzayan mesafede çok farklı performans beklediğim (1) BABA LEFTER, çok uygun grupta start alacak olan (7) KARA DUTUM verdiği kısa aradan etkilenmezse bu grubu toplaması gerekir. Son yarışında GÖLCÜKLÜ kazanmış olsa bile bence GÖLCÜKLÜ’den daha iyi yarış çıkartan o gün yarış içerisinde bariyer dibinden süzülen rakibini göremeyen (5) YOUR TIME bu sefer aynı hataya düşmezse iyi koşacaktır. Düşündüğüm senaryolar olmaz ise zaten (3) GÖLCÜKLÜ kazanacaktır. (4) BEKMEZ.

4. Ayak Çok rahat kafamda koşturabildiğim yarışlardan biri oldu diyebilirim. Startla birlikte liderliği almasını beklediğim KOYUNCU‘nun bilindik sert temposuyla kaçacağı yarışta ASİL MAHMUT’un bu safkanı çok rahatsız edeceğini bu rahatsızlığa EXPERIMENT’ında katılacağını düşünüyorum. Bu safkanların önde ki mücadelesine orta kulvarda yerlerini alacak olan KULOĞLU ve BAY ÇİFTÇİOĞLU‘nun olması aşikar. Son 300‘lerde ortalarda belirmesini beklediğim (3) KULOĞLU‘nun biranda grubun liderliğini alıp sevdiği pistte sevdiği koşullarda geride ki rakiplerine direnmesini bekliyorum! BANKOMDUR.

5. Ayak Merakla beklediğim MERRYLAND MISSY‘nin  temsilcisi ayrıca QUICK RATE’in kardeşi olan (5) ALTIN ADIM gerek idmanlarda ki görüntüsüyle gerek çalışmalarında ki mükemmelliğiyle start sorunu jokey düşmesi gibi büyük şeyler yaşamadığı takdirde ilk startında kolay kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

6. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda son çim performansını dikkate almadığım (8) MARİSSA favorim. Bu safkana rakip olarak (1) KIZIM SEDANUR, (3) DAĞ ESİNTİSİ, (2) LEBRİZ rakip olarak çıkardım.

ALTILI ŞABLONUM :

1-Ayak : 10,9,1,5,8,11,4,6

2. Ayak : 6,5,2,10,14,3,8

3. Ayak : 9,5,3,4

4. Ayak : 3 TEK

5. Ayak : 5 TEK

6. Ayak : 8,1,3,2

ŞABLON TUTARI : 53,76 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

ozan

Öncelikle Bol Şanslar Dilerim. By Credd.
Dilediğin Gibi Olmasını Ve istediğin Meyveyi Yememiz Dileğiyle.. :) :)

BURSA ALTILI ŞABLONUM.

1.AYAK= HEPSİ.
2.AYAK= 14-5-13-12-1-2
3.AYAK= 10-5-1-3-7
4.AYAK= 3 KULOĞLU.
5.AYAK= 10-11-6-7-2-1-5
6.AYAK= 1 KIZIM SEDANUR.

Bol Şanslar Dilerim.
OZAN944.

UZMAN PROF.6.

SAYIN ADMİN PARASAL NETİCELER

YAZMIYOR UYGULAMADA NETİCELER

VAR PARASAL SONUÇLAR YAZMIYOR

RİCA ETSEM İLGİLENİRMİSİNİZ

TEŞEKKÜRLER

admin

12 ‘de sıfırlanıyor tutarlar. Yabancı yarışlar 12 den sonra bittiği için de eksik kalmış. Yakın zamanda düzeltilir, uyarı için teşekkürler.

Ali

Son ayakta lebrizin sabsi cok yuksek

Mehmet

Sevgili Bycreed merhaba,
Altılı Ganyanı sadece heyecan olsun,kazanırsam da bu parayı dostlarımla yiyip içmek için oynayan birisiyim:)Benim kuponlarım 10-20 Tl yi geçmez.Tahminlerinizi her gün takip ediyorum.Kimi zaman küçükte olsa 6lı,bazen 5li tutturduğum oluyor.Dedim ya heyecan benimkisi.Birgün sizle birlikte büyük bir ikramiye kazanacağımızı biliyorum:)Başarılar,bol şanslar kardeşim:)Selam ve sevgiler…

Ertan

By creed bugün kurgu çok iyi. İçimden bir his bugün bişeyler yakalayacagimizi söylüyor hadi bakalım Yazdığımız gibi gelsin.
Bende izninizle oynadigim oyunu mu 1saate kadar yatirmadan önce yazacağım belki faydam Dokunur..

Bol şanslar diliyorum hepimize.

Ayhan

Admin senin yaptığın altililar kurgularin çok iyi çoğu zaman favori ati yazmayıp kaybediyor sun.ama genelde iyisin.takipçinim.yalnız hiç koşmayan 2 yaşlılarda bu kadar emin olup o ayağı nasıl tek geciyorsunuz hiç koşmalı atlar sence eşit şansa sahip değillermi.orjine bakıp o ati degerlendirmek sizce doğrumu. Teşekkürler.
Not..Adamsın by Creed.

Lefter

7 ganyan tahminide bekliyorum

Ramazan Yılmaz

Selamlar Creed ALTIN ADIM’ın geçilmesine bende ihtimal vermiyorum şimdiden bol şanslar.

Ertan

Altili baya geç koşuyor yeni taylarda dolayi..
Yatirdigim kuponumdur.. 194.40tl
Bol.sanslar herkese..

1.ayak hepsi
2.ayak hepsi
3.ayak 4.5.3.9
4.ayak 3 Kuloğlu tek
5.ayak 5 altın adım tek
6ayak 8.6.2.1.3.4

Ertan

1.ayakta 1.8.11 çıktı son dakikada

Ramazan Yılmaz

Böyle birşey varmıya 1 tek son dk yarıştan çıkıyor

admin

Bu işin cilvesi de hep sana denk geliyor Ramazan :)

Ramazan Yılmaz

sorma admin netten oynamış olsaydım iptal edecektim belliydi girmeyeceği ama gidemedimde elimizde patladı kupon

Ertan

Neyse atlar çıkınca kupon 161tl ye düştü. Artık 5ekleri beklicem :)

Bruno

Bol şans herkeze

Özcan

5 te kalan bursa kuponum.

1.5.9
4.8.10.12.14
3
3
1.3.7
2.3.5.8.9

27 misli 4 lum.

3
3.4
3
2.3.5.8.9

Bugün şans yanımda değildi.

fikret

Hayırlısı olsun

serkan

Sayin by creed adana yorumu verecekmisiniz dort gozle beklemekteyim kolay glein saygilar

serkan

Hala merakla beklemekteyim lutfen yorum yapin sizsiz olmaz

admin

Yanlış anlaşılma var bycreed, bugün gönderdiğim 3 mailde de bu şekilde neden tahmin göndermemen gerektiğini yazdım. Buna rağmen yinede göndermişsin, daha önce başka yazarlarında bu şekilde yazılarını yayınlamadık.

serkan

Nasil kaldieilir sisin gibi basarali bir yorumcu yok bnce burdan verseniz olmazmi

29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x