Ana Sayfa / Tahminler / 7 EYLÜL 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

7 EYLÜL 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bugün başlayan Uluslararası Koşu Festivalinde oldukça zevkli yarışlar bizleri bekliyor. Tüm safkanların ayaklarının düz basmasını dileyerek tahminlerimize geçiyoruz.

 • 1. AYAK

  5 - CRYSTAL CLEAR son yarışında jokeyi atına o kadar çok güveniyordu ki en dışa kulvara çektiğinde birinci ile arasında 5 boy fark vardı. Kazanırken soğukkanlılığını korudu. Kazanma şansı çok yüksek, favorimdir. 1 - TUĞÇE HANIM start sorununa rağmen mükemmel yarışlar çıkartıyor. Startta fazla takılmazsa şansı yüksek, favoriye sert rakiptir. Çok at yazmak isteyenler için sıralamam 4 - AZURRA, 6 - DIVINE COMMEDIA, 7 -EL AZRA ve 2 - LADY BORS.

 • 2. AYAK

  Geçen yıl 1600m 1,34 içinde koşan 2 yabancı safkandan birisi olan 1 - ARSAADI favorim.  4 - LADY JACAMIRA rakibidir. 3 yaşlı safkan 8 - BEATRICE şimdiye kadar 3 kere koşmuş ve 1 kere kazanmış. 3-1-4 totosuna sahip, şansı plasede. 3 - IPHIGENEIA sürprizde kendisine şans arayacak.

 • 3. AYAK

  Formunu yükselten atların bir arada olduğu bu koşuda işler karışık. 7 - MARA DESPINA, 4 - TAPIT GIRL, 3 - MY SECRET, 8 - SARS, 10 - TEARRA, 2 - TORUN SETENAY ve 1 - ALWAYS MARJU ilk atlarım.

 • 4. AYAK

  IFAHR koşusunda mücadele verecek olan 1 - AL HIBAAB bu sabahta Ülkemize gelmediğinden dolayı yarın büyük bir ihtamal koşmayacaktır.4 - GHARRA’A (IQ) 19 yarış 7 tane 1.lik sahibi. IRAK doğumlu safkan 150 bin euro civarında para kazanmış. 2 Temmuz da Fransa'da Grup 2 kazandı. Kısa düzlük sprinti özelliği olan safkan yakın takip ederse şansı çok yüksek. Ortalama olarak BAYHAN'ın ayarında. (BAYHAN'IN GENÇLİĞİ AYARINDA DEMEK DAHA DOĞRU OLUR)Uygun rakiplerinin yanında banko olarak görüyorum.

 • 5. AYAK

  1 - DANADANA 14 koşuda 5 tane 1.lik sahibi safkan yarışlarının hepsini 2000m de kazandı. Son koşusunda İngiltere'de GR 1 koştu ve 2.oldu ve ülkemizde güzel bir yarış koşan ARCBISHOP'u geçti. Güçlü safkan bankomuz.

 • 6. AYAK

  3 - DİGOR ve 5 - KAREAS favorilerim. 2 - YENİKAYA, 7 - KARTEKİN, 8 - MERT, 9 - ADIYAMAN, 2 - YENİKAYA, 1 - FARUKİ, 13 - DOĞU FIRTINASI, 10 - BURUK KIZI, 4 - ALTUN PINAR ve 6 - TEKFUR plaselerim. Zor bir koşu çok at yazmakta fayda var.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
32 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
1
5
1
4
H
4
1
H

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir