Ana Sayfa / Tahminler / 7 EYLÜL 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

7 EYLÜL 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bugün başlayan Uluslararası Koşu Festivalinde oldukça zevkli yarışlar bizleri bekliyor. Tüm safkanların ayaklarının düz basmasını dileyerek tahminlerimize geçiyoruz.

 • 1. AYAK

  5 - CRYSTAL CLEAR son yarışında jokeyi atına o kadar çok güveniyordu ki en dışa kulvara çektiğinde birinci ile arasında 5 boy fark vardı. Kazanırken soğukkanlılığını korudu. Kazanma şansı çok yüksek, favorimdir. 1 - TUĞÇE HANIM start sorununa rağmen mükemmel yarışlar çıkartıyor. Startta fazla takılmazsa şansı yüksek, favoriye sert rakiptir. Çok at yazmak isteyenler için sıralamam 4 - AZURRA, 6 - DIVINE COMMEDIA, 7 -EL AZRA ve 2 - LADY BORS.

 • 2. AYAK

  Geçen yıl 1600m 1,34 içinde koşan 2 yabancı safkandan birisi olan 1 - ARSAADI favorim.  4 - LADY JACAMIRA rakibidir. 3 yaşlı safkan 8 - BEATRICE şimdiye kadar 3 kere koşmuş ve 1 kere kazanmış. 3-1-4 totosuna sahip, şansı plasede. 3 - IPHIGENEIA sürprizde kendisine şans arayacak.

 • 3. AYAK

  Formunu yükselten atların bir arada olduğu bu koşuda işler karışık. 7 - MARA DESPINA, 4 - TAPIT GIRL, 3 - MY SECRET, 8 - SARS, 10 - TEARRA, 2 - TORUN SETENAY ve 1 - ALWAYS MARJU ilk atlarım.

 • 4. AYAK

  IFAHR koşusunda mücadele verecek olan 1 - AL HIBAAB bu sabahta Ülkemize gelmediğinden dolayı yarın büyük bir ihtamal koşmayacaktır.4 - GHARRA’A (IQ) 19 yarış 7 tane 1.lik sahibi. IRAK doğumlu safkan 150 bin euro civarında para kazanmış. 2 Temmuz da Fransa'da Grup 2 kazandı. Kısa düzlük sprinti özelliği olan safkan yakın takip ederse şansı çok yüksek. Ortalama olarak BAYHAN'ın ayarında. (BAYHAN'IN GENÇLİĞİ AYARINDA DEMEK DAHA DOĞRU OLUR)Uygun rakiplerinin yanında banko olarak görüyorum.

 • 5. AYAK

  1 - DANADANA 14 koşuda 5 tane 1.lik sahibi safkan yarışlarının hepsini 2000m de kazandı. Son koşusunda İngiltere'de GR 1 koştu ve 2.oldu ve ülkemizde güzel bir yarış koşan ARCBISHOP'u geçti. Güçlü safkan bankomuz.

 • 6. AYAK

  3 - DİGOR ve 5 - KAREAS favorilerim. 2 - YENİKAYA, 7 - KARTEKİN, 8 - MERT, 9 - ADIYAMAN, 2 - YENİKAYA, 1 - FARUKİ, 13 - DOĞU FIRTINASI, 10 - BURUK KIZI, 4 - ALTUN PINAR ve 6 - TEKFUR plaselerim. Zor bir koşu çok at yazmakta fayda var.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
32 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
5
1
4
H
4
1
H
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.