7 EKİM 2018 PAZAR İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese ilk altılının saat 14:45 te başlayacağı İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir

1.koşu: imkan dahilinde kalabalık turulması gerektiğini ve sonucu kestirmenin zor olduğunu düşündüğüm bir mücadele. Ancak kafadan tek olarak geçmek isteyen ve riski seven oyuncular için Selim ile piste çıkacak olan (1) numaralı BLANCHARD isimli safkanı tek olarak önerebilirim. Düşündüğüm rakipleri şablonumda olacak.

2.koşu: (1) BODRUM KALESİ eksik koşarsa ne olacağı pek belli değil gibi. Dileyen bu safkanı da tek olarak bekleyebilir. Son yarışlarından sonra bu safkanı geçmek isteyenin yarış performansını baya bir artırması gerekli diye düşünüyorum. Bu potansiyelde (6) BOYLAM da var gibi görünüyor.

3.koşu: Son yarışında bana göre ekürisinin inanılmaz etkisiz temposu, ve son derece aleyhine giden yarıştan birincilikle ayrıldı. Biraz basamakları hızlı çıktığına inanıyorum. Beşinci yarışında 1500 metrede mücadele edecek. Uzayan mesafede bu grubu çok daha rahat geçecek görüntüsü olan safkanın tek rakibi dediğim gibi yavaş geçecek olan tempo olduğunu düşünüyorum. O zaman işler ciddi anlamda Arap saçına döner. Ancak herşeye rağmen Karataş ile birlikte (3) BENHALİL demeye devam ediyorum BANKOMDUR.

4.koşu: Son yarışında 4 ölçümlü pistte göstermiş olduğu performans safkanın üzerine koymaya devam ettiğinin göstergesi olduğu gibi ilgililerinin de piste günün süprizi ümidiyle çıktıklarını düşünüyorum. (5) numaralı CRIMIAN WIND ilk safkanım olup (1) BREAVE AZUR ve (2) PENDRAGON rakip.

5.koşu: Her ne kadar İstanbul dışına çıktığı ilk yarışında tek atarım notu elimde olsa da ilgililerinin vardır bir bildiği dediğim (3) numaralı CİHANGÜL e ilk sırada şans vereceğim. (2) BENARES ve (8) QUEEN FLICK rakip.

6.koşu: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak bol şanslar iyi Pazar’lar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 /// 3-2-8-9-11

2.ayak: 1 /// 6

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 5-1-2

5.ayak: 3-2-8

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

bol şanslar bombacı

Tarkan

Abican öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim.Peri Lina için ne düşünüyorsunuz?bu atı çok seviyorum at yarışı tabi mesafenin uzun olması sizce onu büyük bir avantaj sağlamaz mı?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x