7 ARALIK 2015 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Buradan sizlerinle izniyle samimi dostum olan Selçuktan özür diliyorum. Kendisiyle ADANA ortak şablon kurmuştuk lakin benim şablonda yanlış işaretlemem sonucu 4. Ayakta (6) JUST WIN yazacağıma (5) THE YILDIZER yazmışım sadece oradan yatan kupon oldu beni epeyce üzdü. Kendisinin anlayışından dolayı teşekkür ediyorum.

Normalde İZMİR tahmin vermeyi düşünüyordum lakin tahminci arkadaşlarımdan dolayı ŞANLIURFA yarışlarına yöneldim umarım başarılı oluruz. Bu arada şablon gereği 2. Ayaktan geri planda tuttuğum (7) ZURICH çıkarılmıştır.

1- Ayak Bugün startla birlikte liderliği almasını beklediğim kendisi kadar seri rakibinin bulunmadığı yarışta son yarışlarına göre boş kilosuyla kazanmasını beklediğim (4) ROYAL ASHLEY BANKOMDUR.

2. Ayak Son 2 yarışını çok iyi takip ettiğim hatta banko olarak önerecektim lakin kafam karıştığından startta oyalanması ve çok gerilerde beklediğinden dolayı güvenemediğim (8) BARGİLYA ALTERNATİF BANKOMDUR. Bu safkana rakip olarak pistte ki çalışmalarını iyi bulduğum (5) PERFECTO SON, ilk startını çok beğendiğim (6) YAKATORI’yi sürprizde yazacağım.

3. Ayak Günün zorlu yarışında bu tip mesafe de sürekli başarılı koşan (10) HEIDI favorim olsa da kalabalık geçmeyi planladığım ayağa sırası ile (1) TOMS TO TOMS, (3) ÇİFTÇİ SULTAN, (8) OLGARHAN, (5) GOBBLE UP, (7) NARKOZCU, (12) FOLLPROOF ve (4) GRAIN GIRL yazacağım.

4. Ayak Aslında baktığımız zaman çok sürpriz gözükse de eski yarışlarına baktığımızda burada ki gruptan pek farkı olmayan (11) TEKFORDUNGÜLÜ çok şanslı. Son startını çok beğendiğim (13) BÜYÜK BEREN ilk rakibi. Sonrasında ise (12) MEVLÜT DAYI, (2) TURNA ŞAHİNİ, (4) HIZLI ZELİŞ, (9) DUYGULU ve (3) COŞKUNPRENSES‘e şans vereceğim.

5. Ayak Ciddi anlamda kafamı çok karıştıran koşuda (9) CAITLYN ve (10) LUCY GIRL‘i rakiplerinin önünde görüyorum. Son yarışında ise mükemmel bir yarış çıkartıp düzlükte rakiplerinden sıyrılamayınca 3.lükle yetinen (5) STRONG WIND ön planda yazacaklarım. Sonrasında ise (2) CAPITANE, (1) BAŞARILAR, (3) KIZILYILMAZ, (4) KOMEDYEN yazacağım.

6. Ayak Sergilediği performansıyla burada ki rakiplerinden form olarak çok düzeyde olan bu yarış için yaptığı çalışmalarını da mükemmel bulduğum (7) SKY INN uzayan mesafede tekrar kazanır BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 4 TEK

2. Ayak : 8 // 5,6

3. Ayak : 10,1,3,8,5,7,12,4

4. Ayak : 11,13,12,2,4,9,3

5. Ayak : 9,10,5,2,1,3,4

6. Ayak : 7 TEK

ŞABLON TUTARI : Geniş Şablon 47.04 TL. Küçük şablon ise 17,64 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
George Thomas

Kısmetten ötesi yok. Olabiliyor böyle şeyler sıkma canını sen en kısa zamanda telafi edersin. Detaylı olmasa da İzmir için öne çıkan atlarını paylaşırmısın.

alyans

Mehaba.
Yeni bir üye olarak siteyi başarılı bulup özellikle sizi kutluyorum. koşularla ilgili yorumlarınız ve oluşturduğunuz şablonlar bence mükemmel.henüz daha yeni girmiş birisi olarak izniniz olursa birşey paylaşmak istiyorum. Ben iyi bir matematikçiyim. bir çok yerde altılı formülü yayınlamış site bulabilirsiniz.Onların hepsi klasik olağan kombinasyonlardır.Fakat siz nasıl yarışa ait güzel yorum yapabiliyorsunuz işte bende çok farklı kombinasyonlar yapabiliyorum
( her yarış için farklı ) parasal değer olarakta 1500 tl tutan bir şablonu 100 — 150 tl ye oynayabiliyorum. Ama yinede ana şablonu kurmak daha da önemli. bu konuyla ilgili görüş ve düşüncelerinizi müsait olduğunuzda paylaşırsanız sevinirim. Hoşçakalın

Aykut

Ne kadar sacma bi sistem urfada 12 cıktı ekurısı geldı ama oyle kabul olmuyomus agf gecerlıymıs ne kadar sacma bi sistem

George Thomas

Bu arada urfa için bol şanslar..

George Thomas

Teşekkürler.

George Thomas

Çok hızlısın :)

George Thomas

Ben de bir yorum ekledim admin tek sormuş diye. Teklerimiz aynı. Sadece dikkatimi çekti 2. Ayak 7 hiç tutmuyorsun galiba?

George Thomas

Cidden çok hızlısın :)) bana o ayak fazla karışık geldi 6-7 atla geçmek yerine risk mi alsam diye düşündüm. Sanki bu grubun üstünde gibi geliyor. Yinede fikrin için teşekkürler.

George Thomas

Bol şanslar.

meric79

SANLIURFA ALTILI SABLONUM
1.AYAK 9 SUN RESİTAL
2.AYAK 6,5,10,7,3,13
3.AYAK 6 GÜNÜN SAMPİYONU
4.AYAK 4,12,2
5.AYAK 3,4
6.AYAK 14,2,7,5,3,12
HERKESE BOL SANSLAR

HAFİYE.48

İZMİR ALTILI TAHMİNLERİM RAST GELE.

1. AYAK. 6.4.7.5./

2. AYAK. 6.5.7.10.11.13./ HEPSİ./

3. AYAK. 1. BANKO TEK./ 3.4./

4. AYAK. 4..BANKO TEK./ 5.3./

5. AYAK. 1.5.3.8.7./

6. AYAK. 10.3./ 5.6.1.8./

HAFİYE.48.

URFA DÖRLÜ GANYAN.

1. AYAK. 3. BANKO TEK.

2 AYAK. 9. BANKO TEK.

3. AYAK. HEPSİ.

4. AYAK. 12.7.11.

Misli 5.

Ganyancı

Sizden ilk ayak 4 teki fanatikten son ayak 7 yi Ferit benim tekim 3 tekle buldum altılıyı 5. Ayak H yapmasam kazaya uğruyordum Urfa da 5. Ayak bende her zzman H
Geçen hafta pazartesi den sonra bu haftayıda boş geçmedim 👏 Teşekkürler
Urfa oynayanlara tavsiyem 2. Ve 5. Ayaklara herzaman yüklenin

sinan

Paylaşırlar güzel herkez kendinden de bisi katsa kazanır zaten tek ayaktan yattım ben oda 8guvendigim bi attı ve bwgeniuorun.başarılar.

Reşat

Bundan sonra altılı oynanmaz kuponun tutuyor para alamıyoruz böyle bir saçmalık olmaz neymiş efendim agf gelirse taşırmış madem öyle diğer eküriyi niye koşturuyorsunuz milleti soymak için ellerinden geleni yapıyorlar

Ganyancı

Valla geçen hafta pazartesine bakın 3.4.6.Ayaklar favori aynı bu haftaki gibi
5. Ayaktan yatıp 5 de kaldığım çok oldu artık 5. Ayakta at aramıyorum bakmıyorum hatta direk H
Haftaya pazartesi aynı sistem devam

yako

Urfa iyiydi

George Thomas

Altılı ne verdi. Kim koşuyordu kim geldi bilmiyorum ama ortalık karışmış :) herkese bol şans.

cerazem

Benimde altılı tuttu ama bende de 5. Ayakta 12 vardı çıkınca saymadılar var bi uckagitcilik

admin

Uzun zamandır bu şekilde işliyor. Eküriden birisi çıkarsa diğer eküri gelse bile agf olması gerekiyor.

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x