7 Aralık 2013 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağında 2-AFFAN favorim.Fakat bugün sürpriz başlangıçlı bir gün bekliyorum bu yüzden mümkün olduğunca çok atla geçilmesini öneririm.Bütçesi kısıtlı olanlara 3-ABAKAY, 4-ALTINYILDIZ, 1-MERTKAL, 10-YAŞAR AMCA ve 9-UÇANBİR önerebileceğim safkanlardır.

2.AYAK : Her nekadar zorlu görünsede formda iki isim 4-LULLABY ve 9-ICY KISS arasında geçeceğini düşündüşüm koşuda 4-LULLABY riske girip tek yazılabilir.14-MY PRINCESS sürpriz şansı verilebilecek safkan.

3.AYAK : Adana pistinde son koşusunda etkili görünen 6-OĞLUM BUĞRA etkili binicisiyle günün bankosu.

4.AYAK : Günün Açık Grup mücadelesinde favorim 8-LYRIC misliciler tek yazabilir.Daha önce bu safkana geçilmiş olmasına rağmen binicisi değişen 3-HIGH TIDE tek koşuda at binecek olan ve bu safkanı bizzat çalıştıran S.KAYA ile ihmale gelmez.İstanbul pistinde başarısız olan 6-KIRDEMİRKIR kalitesiyle yarışa ortak olabilir.Yarış hayatının iki koşusunuda kazanan 9-PETEKCAN etkili binicisiyle şans verilmeli.Son koşusu ölçü olmayan 10-PIRILIM sürpriz şansına sahip.

5.AYAK : Kazanacak kıvama gelen 2-DOĞU FIRTINASI bugün kazanmasını beklediğim safkan banko olarak öneriyorum.

6.AYAK : Günün sürprize açık son koşusunda ters bir at gelip altılı ganyanın kaderinin belirleyebilir.Ayrım yapmadan HEPSİ diyorum.Macera aramak istemeyenlere 2-GREEN PUSS, 4-YELLOW APACHY, 3-BEST WANGO, 1-PANGO ve 7-DEUX EX MACHINE önerebileceğim safkanlardır.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 4 – 9 – 14

3.AYAK : 6

4.AYAK : 8 – 3 – 6 – 9 – 10

5.AYAK : 2

6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
volkan

abi sen bu işi biliyosun ;) başarıların devamını diliyorum

Ramazan YILMAZ

Teşekkürler Volkan birde surpriz beklediğim yerde favori gelmese :)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x