Ana Sayfa / Tahminler / 7 AĞUSTOS ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

7 AĞUSTOS ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Zor bir koşu ile başlayan programda süpriz gelme ihtimali yüksek sıralamam şablonda.

2-AYAK: Başarılı yarışları sonrası uygun grupta sart alacak 13-TEMENNİ kazanmasını beklediğim isimdir.Rakip olarak F.ÇAKAR ile sart alacak 2-ATOMBOMBASI tek rakibi.

3-AYAK: Kısa bir süre geri alınan 3-TORCHY koşuda favorim.Son yarışını kale almadığım 1-DELİ BEY en ciddi rakip.Kalitesi ile 8-WISH A MOON sürpriz yapabilir.Koşunun bombası ikincilik ile ayrıldığı yarışı sonrası 4-DOĞAN MAHMUT'tan bekliyorum.

4-AYAK: Formda isimlerin bir arada olduğu G-3 Mücadelesinde 5-HOŞKADEM favorim.İSTANBUL'daki son yarışında ŞAHİN TEPESİ'si geçen 8-SİBİRYALI eksik koşması durumunda ilk şanslı isim.BURSA'dan formda gelen 7-OLGUN ABİ ihmale gelmez.Önde boş kalması halinde 1-BARBORE sürprizi gerçekleştirebilir. koşunun bombasını ise orjin olarak bu pistte etkili olacağını düşündüğüm 4-GÖKKALE ile 10-MOĞOL GÜLÜ'nden bekliyorum.

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.