Ana Sayfa / Tahminler / 7 AĞUSTOS ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

7 AĞUSTOS ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Zor bir koşu ile başlayan programda süpriz gelme ihtimali yüksek sıralamam şablonda.

2-AYAK: Başarılı yarışları sonrası uygun grupta sart alacak 13-TEMENNİ kazanmasını beklediğim isimdir.Rakip olarak F.ÇAKAR ile sart alacak 2-ATOMBOMBASI tek rakibi.

3-AYAK: Kısa bir süre geri alınan 3-TORCHY koşuda favorim.Son yarışını kale almadığım 1-DELİ BEY en ciddi rakip.Kalitesi ile 8-WISH A MOON sürpriz yapabilir.Koşunun bombası ikincilik ile ayrıldığı yarışı sonrası 4-DOĞAN MAHMUT'tan bekliyorum.

4-AYAK: Formda isimlerin bir arada olduğu G-3 Mücadelesinde 5-HOŞKADEM favorim.İSTANBUL'daki son yarışında ŞAHİN TEPESİ'si geçen 8-SİBİRYALI eksik koşması durumunda ilk şanslı isim.BURSA'dan formda gelen 7-OLGUN ABİ ihmale gelmez.Önde boş kalması halinde 1-BARBORE sürprizi gerçekleştirebilir. koşunun bombasını ise orjin olarak bu pistte etkili olacağını düşündüğüm 4-GÖKKALE ile 10-MOĞOL GÜLÜ'nden bekliyorum.

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir