Ana Sayfa / Tahminler / 7 AĞUSTOS 2017 PAZARTESİ BURSA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
bursa altili tahminleri bombaci

7 AĞUSTOS 2017 PAZARTESİ BURSA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese dün İstanbul programı birbirinden süpriz sonuçlara imza attı. Bunda ki en büyük etkenlerden biride gelişen yarış temposuydu. Öyle ki özellikle İngilizlerde ilk 800 geçildiğinde diyebilirim ki daha yarış başlamamış safkanlar ter bile atmamıştı. Arap'larda da durum farklı değildi ALDERAMİN ile başlayan sonuçlar 7 li ganyanın devrine işaret olduğu gibi altının da iyi ikramiye vereceğinin habercisi idi. Bugüne gelecek olursak pist durumu değiştikten sonra Bursa'ya oynamanın pek akıl karı olmadığı herkesçe aşikar ancak yine de benim gibi atlar boş koşmasın diyenler olacaksa tahminlerim şu şekilde.

1.koşu: Safkan gelmek isterse bu rakipleri ile pek zorlanacağını düşünmüyorum ancak dediğim gibi burası Bursa ve her sonucu da beklemek normal sürekli olarak yakın ara üçüncülükleri ile artık kazanma kıvamına gelen safkan uzun bir ara vermiş olsa da Bursa kaba kumuna 1200/1.17.6 ve ve bitiriş 25.5 rahat galobu ile uyum sağlamışsa benziyor ve biraz çalışma ile 1.16 lara çekmesi muhtemel (8) STEEL WIRE kazanmaya yakın bir adaydır rakip gördüğüm isim (12) PANAROMA dır.

2.koşu: (1) IŞIKNAT bu grubun çok önünde olsa da vermiş olduğu ara ile iyi bir hazırlık devresi geçirdiği belli olan (2) SELDANINOĞLU ve benim çok sevdiğim safkan yaşlı kurt (4) KORALAY ilk iki rakip gördüğüm isim olup son 300 e girildiği zaman çok fazla sallanacağını düşünsemde önde boş kaldığı taktirde bu tarz yarışları oldukça seven pilotu ile toparlayıp son bir hamle ile kafa burun photolaması muhtemel (3) DOĞUHAN son şans verdiğim isimdir.

3.koşu: Gelişen her tempoda ve koşulan her mesafede adından söz ettiren safkan son yarışında FRATELLİ ve BABADÖKER arkasında kalmış olsa da yarış karakteri olarak uzayan mesafe ile birlikte bence kazanmaya en yakın safkandır ki rakip anlamında yazmaya kalkarsam en az 3-4 safkan daha yazmam gerekecek bu anlamda da şansımı denemek istediğim (3) ALTINBEŞİK kalite aprantisi ile risklide olsa BANKOM dur.

4.koşu: Son almış olduğu iki dördüncülük ile ve özellikle kum ısrarına rağmen son yarışında ki çim başarısı ile 3 yaşlı maiden mücadele de bence bir adım öne çıkan (3) DIVINE BOY bu yarışta sonlarda yine adından söz ettirecektir. İstanbul'da Karataş ile aradığını bulamayan ve sihirbazın bile adam edemediği (5) HAURUN Burak Averbak ile photalarsa şaşırmam. Bu arada Burak Averbak deyince aptanti iken fırtına kesilen bu çocuklar jokey olduktan sonra nereye kayboluyor merak ediyorum. Zamanım olduğu bir gün bu tarih olmuş geçmişin aptantileri günümüzün jokeylerine ayrıca bir parantez açacağım. Bu iki safkana rakip gördüğüm isimler (6) HERE IN BULE , (2) DELİ DUMRUL ve (1) DARK DUMGEON dur.

5.koşu: (2) LAZPACI, (3) HAN KUTLU ve (4) SANBERK e eşit şans verdiğim mücadele de yarışın süprizini ise (10) NAZLI DELAL ve (7) DEHA HANIM dan bekliyorum.

6.koşu: İzmir'de beklenileni vermeyen (5) ÇARÇIRA uygun rakipleri yanında bence şanslıdır ve ilk safkanımdır. Rakip gördüğüm isimler (2) URFA GÜLÜ ve (8) SILENT CAT tir. Herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8-12

2.ayak: 1-2-4-3

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 3-5-6-2-1

5.ayak: 2-3-4-10-7

6.ayak: 5-2-8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.