6 Temmuz Pazar İstanbul Altılı Tahminleri

1-AYAK: İkinci olduğu son yarışından sonra bir müddet geri alınan 2-TEKFUR favorim ilk rakibi ağır kilo ile kazandığı yarış sonrası apranti ile start alacak olmasına rağmen
onemli ölçüde kilo avantajı olan 7-KALAYCI son yarışında etkisiz kalmasına rağmen bu yarışında farklı koşmasını beklediğim 1-DEMRE son yarışı ile 3-CAPPADOCIA son olarakne zaman ne yapacağı belli olmayan 4-ÖZGÜLEN yazılmalı.

2-AYAK: 3 Yaşlı arap taylarının mücadelesinde sıralamam 7-TASASIZ , 5-KIZIL SAKAL , 3-ERGÜLBEY , 6-KONGO , 9-VARDARHAN , 11-YÜKSELİM tay yarışıdır ne olacağı belli olmaz.

3-AYAK: KAZIM KARABEKİR Koşusu galibi 1-AZMİ REİS favorim ilk defa çim piste çıkacak olan 6-ULUER surpriz beklediğim isimdir sürekli başarılı yarışlar koşan 4-MERKÜROĞLU şans verdiğim üçüncü isimdir.

4-AYAK: Uygun grupda mesafesinde koşacak olan 1-BAŞKAN NEXIA kazanmasını bekliyorum bankom.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özcan Erdoğan

Herkese iyi pazarlar…bol şanslar…

istanbul altılı tahminim…

1 ayak…6.3.4

2 ayak…11.9.7.6.5.4.2

3 ayak…1 AZMI REİS

4 ayak…4.5

5 ayak…3 BULUT REİS

6 ayak…4.15

NICOMEDIA

İSTANBUL’da iki defa G-3 yarışı koşmuş son yarışında ise brave son campio lion kıng illisuonist

gibi kalite atları geçmiş olan HIGH TIDE dikkatimizden kaçmış olup kazanması normal sonuç olmuş

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x