6 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞLARI

ANKARA AT YARIŞLARI
06 Temmuz 2013, Cumartesi

Bugün Ankara at yarışları gününde 1  tane banko atla altılı tahminlerimize başlıyoruz.

 • 1. AYAK
  Sürprize müsait koşuda, DB takılınca istediği birinciliğe kavuşan 2 -CANTINAZ favorim. İlk rakip 4 – AYGÜLÜM. 3 – MAVİKURT, 5 – ORDINAT, 6 – FAKIBEY9 – UÇANBİR olmak üzere mümkün olduğunca çok at yazılmalı.
 • 2. AYAK

  1 – KÖYLÜM ve 2 – PARATONER koşunun favorileri. 5 – MURPHY, 10 – ROBINHO, 11 – RODOPLU, 3 – TEO THE LEO daha sonra tuttuğumuz safkanlar.

 • 3. AYAK

  12 – YAKUPBEY kumda tempo yarışlarında adeta şov yapıyor. Günün kalesidir.

 • 4. AYAK

  1 – AKDENİZ ATEŞİ’inde son koşusunu kazanmıştı. Fakat atta doping çıktı. Gelen haberlere göre koşmama cezası yerine kazandığı koşunun ikramiyesinin 3 katını ödeyerek bugün start alacak.  Haberler kesin değil altılı çatısı kurarken buna dikkat edilmesi gerekir.

  ALWAYS PRESIDENT ekürisi 3 – AYDEMİRHAN için tavşanlık yapacak gibi dursada tam tersi bir durum ortaya çıkabilir. AYDEMİRHAN önde kaçabilir. Bu sebepten 8 – STEP BY STEP’in işinin zor olacağını düşünüyorum. Bu taktik savaşından 4 – INVASION faydalanabilir. Eküriler, INVASION ve STEP BY STEP üçlüsü ile bu ayak kapanır.
 • 5. AYAK

  Uyumlu jokeyi ile 3 – AZ KALDI favorimiz.. Rakip arayanlar için çok güzel bir galopla bu koşuya katılacak olan 4 – GALINA, çok rahat galoplarla bu koşuya hazırlanan 1 – ÇELEBİ MAHMUT ve biraz ara vermesine rağmen iyi işleri ve KARATAŞ’ın tercihi ile 7 – İZBATUR öneririz.

 • 6. AYAK

  12 – SURHATIN KIZI favorimiz. 9 – MUNZUR KIZI rakibidir. Bazen favori atı vermediğimde soranlar oluyor. Bu ayak için not düşelim; 1 – ÇÖLAVI’nın son yarış derecesinin yarışı kazanan SEMADA YILDIZ sebebi ile iyi çıktığını düşünüyorum. Bu sebeple bu koşuda tutmuyorum. Takdir sizin.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
43 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
3
4
5
6
9
1
2
3
5
10
11
12
3
4
8
1
3
4
7
9
12
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Carte Kidd

KARATAŞ YİNE EVE GÖNDERDİ BİZİ. YAKUPBEY İLE GEÇ YÜRÜDÜ. VİRAJDA KAFAYI ALSA 10 BOY ATARDI. BEDAVADAN GİTTİ YARIŞ

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x