6 Temmuz 2015 Bursa Altılı Tahminlerim (Hawk)

Bursa programı her zamanki gibi cazip gözüküyor.Neredeyse tüm koşularda birbirine denk isimlerin yer almasından dolayı her ayak için riskli seçimler yapmak zorunda kaldığımı belirtmek isterim. Şablonumda sadece tuttuğum isimlere yer verdim.Mutlaka tuttuğunuz isimleri ekleyin.Bunu belirtmek istedim çünkü tahminlerimde sadece çalışmalarımda çıkan isimlere yer vereceğim yani çok favori olup eğer çalışmamda çıkmıyorsa doğal olarak şablonumda o isime yer vermeyeceğim. Kurgum içime sinmiş olsa da bir şekilde kendimi programa hakim olarak hissedemedim. Her neyse geçelim zorlu Bursa tahminlerime ;

1.Ayak :

Bursa programında birinci ayak maiden bir yarış ile başlıyor.Bu pistte İstanbul’dan gelen atların genelde başarı olduklarını yer yer belirtiyorum.Bu yarış için de önceliği İstanbul’da maiden yarışlarda birincilik elde edemeyince buraya getirilen (3)DURMAK YOK ve (10)RED QUEEN ilk şans veridğim isimlerdir.Bu iki isimden az hata yapının kazanacağını düşünüyorum.Bu iki isime rakip olarak ise Bursa pistinde bu yarış için çalışmaları oldukça iyi gözüken (9)RAIN OF TEARS ve (7)NOBLE MARE ‘ yi öneririm.


2.Ayak:

İlk yarışını oldukça yüksek bir ganyan ile kazanan (2)GÖZTEPELİ eğer o yarışı tesadüf değilse yine kazanmaması için her hangi bir sebeb yok favorimdir.En ciddi rakibi yine  süpriz yaparak ilk yarışını kazanan ve bu yarışa eküri olarak katılacak olan (5)POLEN / (7)GÖBÜ olacaktır.Daha sonra önereceğim isim ise oldukça  iyi hazırlıkları ile (4)PADOKGÜLÜ olacaktır.Küçük kuponlar için bu üç isimi yeterli görüyorum.Geniş oynayanlar ve burada süpriz arayışına girdiğimde sırası ile ; (8)MEHBARE , (9)NURLUTAÇ , (12)SEVDAMSINCAN bu koşu için değerlendirdiğim isimler olacaktır.


3.Ayak:

Yine zorlu geçmeye aday bir koşu.M.KAYA ile uyumunu beğendiğim (6) DRAMATİK favorim.Kendi atları (3)EXCALIBUR ‘ a binecek olan İ.H.KETME kazanmak için her yarışta olduğu gibi kırbacını gücünün sonuna kadar kullanacaktır.Bu yarış için de şansını oldukça yüksek görüyorum.Son olarak ekleyeceğim isim  ise son yarışları pek iyi gözükmese de uzayan mesafede daha şanslı olduğu düşündüğüm ve  oldukça sürpriz konumda olan (7)İNSAFSIZ olacaktır.


4.Ayak:

Bu koşuda (6) ANFIELD ROAD ve (3)ILDIR BEYI favorilerim.Koşunun bu iki isim dışına çıktığı takdirde sürpriz bir sonuç çıkacağını düşünüyorum.Eğer bu şekilde olursa rakip olarak sırası ile ; (2)FOREVER AND EVER ve  (1)CURVE geniş kuponumda ekleyeceğim isimlerdir.


5.Ayak:

Sürekli binicisi M.Demirbaş nezaretinde bu yarışa da özenle hazırlanan (3)SADIK AĞA zorlu geçmesini beklediğim bu yarışta net favorimdir.Rakip olarak önereceğim ilk isim , uzun süre ara verdikten sonra bir yarış görüp nefes açan , kalitesine inandığım (11)WHISTLE olacaktır.Son olarak bu yarışta şans vereceğim isim M.Kaya’nın sürekli tercihi ile (4)STAR OF ROCK olacaktır.


6.Ayak:

Kapanış yine zorlu bir koşu ile son buluyor ancak ben bu yarış için eküriler (6)SABIRLICAN / (17)ONURLUCAN ‘ ı çok ön planda tutuyorum.Özellikle SABIRLICAN‘ı bu grubun oldukça üzerinde görüyorum.Çalışmaları da oldukça iyi gözüküyor.Ekürisinin de ondan aşağıda kalır yanı yok yani her ikisinden de çok iyi bir yarış bekliyorum vezorlu programda en çok tuttuğum isimler olmasından dolayı BANKO olarak öneriyorum.


Bursa Altılı Şablonum (KÜÇÜK)

3,10,9,7

2,5,4

6,3

6,3

3,4,11,

6 – SABIRLICAN BANKO

KUPON TUTARI : 8,60 TL


Bursa Altılı Şablonum (GENİŞ)

3,10,9,7

2,5,4,8,9,12

6,3,7

6,3,2,1

3,4,11,

6 – SABIRLICAN BANKO

KUPON TUTARI : 51  TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Hawk

Hawk
1983 istanbul doğumluyum.Mesleğim bilgisayar mühendisliği ve bunun icabı olarak sürekli bilgisayar ile iç içeyim.At yarışların için bilgisayarlı analizleri insan hissiyatı ile birleştirip kendime ait bir sistem oluşturdum ve bu sistem ile başarılı tahminler çıktığını tesbit ettim ve yaklaşık 2 buçuk senedir müşterek bahislere dahil oluyorum.Ücretsiz paylaşıma açık platformları her zaman desteklemiştirim ve bu nedenle sizinle bu ortamda tahminlerimi paylaşmak istedim.Umarım güzel bir başarı grafiği elde edeceğiz ve beraber kazanç sağlamanın keyfini yaşayacağız.
Ahmet Ziya
Ziyaretçi
Ahmet Ziya

Büyük risk almışın Hawk!
1 ayak
2 ayak
3 ayak
6 ayak
Bu yazdığım yerlerde büyük risk alarak seçimler yapmışsın,
yazdığın gibi gelirse büyük para verir.
Ancak; gözden kaçanlar var sanırım.
bol şanslar

Serdar
Ziyaretçi
Serdar

Yatiriilinca izlenmesi zor bi kupon.ben 3.ayaga takildim.yazdigimiz gibi gelsin.ahmet ziya bey.gruslerinizi bekliyoruz.degisik görüsler ,atlar sablonlar fikir cimnastigi icin guzel olur.saygilar

serdar
Ziyaretçi
serdar

Oynanildiginda izlenmsi zor bir kupon sanirim.ahmet ziya bey degisik fikirler ,atlar ,sablonlar fikir edinmek icin bicilmis kaftan.saygilar