6 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ara sonrası gördüğü yarışta yarışın başında faullere maruz kalan fakat son düzlükteki sprintiyle dördüncülüğü kurtaran uzunda iyi koşacak izlenimi bırakan 6-LIVIN THE DREAM favorim tek rakip gördüğüm isim kendi temposunu verecek olan 5-KARAMAN BEY beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir.

2.AYAK: Güzelkaya ön plana çıksa da bana güven vermiyor sıralamam şablondadır.

3.AYAK: Uzun ara sonrası katıldığı yarışı kazanan kalite isim 5-YILDIZHAN STAR favorim. İstanbul’daki son startında tabela dışında kalmasına rağmen verdiği mücadele ile beğenimi kazanan 4-WIN FOR ME ve formda isim 6-NEON KNIGHT rakipleri.

4.AYAK: Çalışmalarını çok beğendiğim 2-ALİŞİR, sorunlarına rağmen kalite bir isim olan 4-GÜMÜŞKESEN ve 5-OLTACI arasındaki mücadele birinciyi belirler.

5.AYAK: Çok zor bir yarış sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Uzuna çıktıktan sonra değişen 3-VIHIGHPE bugün benim bankom olacak.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-5

2.AYAK: 1-4-2-6-7

3.AYAK: 5-4-6

4.AYAK: 2-4-5

5.AYAK: 3-13-14-1-2-4-7-10-11-12

6.AYAK: 3

KUPON TUTARI: 54 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar