Ana Sayfa / Tahminler / 6 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
urfa altili tahminleri bombaci

6 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar bu 2. Urfa tahminim olacak. Tanıdığım ve bildiğim safkanlar olduğu için tahmin vermek istedim siz siz olun önceliği kendi tuttuğunuz atlara verin. Nede olsa burası Urfa:)

1.KOŞU: Yarış hayatının ilk günlerinde itibaren Elazığ'ın kendisine dar geleceği söylenen bir safkandı. Ancak her söylenen tabiki her zaman olmuyor. Son yarışlarına istinaden artık eski formuna geldiğini gördüğüm safkan için yedili ganyanı fırsat bildim. (8) ALTIN SİMA BANKOMDUR.

2.KOŞU: Son yarışına inanmadığım (11) THINKING OF YOU bir önceki yarışını tekrarlaması halinde söz sahibi olur. Rakip gördüğüm isimler (8) MİTROVİCA ve (1) AMARİ olup yarışın suprizini ise (2) AMIGDALA dan bekliyorum. 

3.KOŞU: Suprize açık bir koşu olarak görüyorum. (7) numaralı İZPEK ilk safkanım. Formda (8) HIZLI ZELİŞ ve (5) PALA TUMBUL ilk rakip gördüğüm isimler olup son yarışlarına inanmadığım  (10) TURNA ŞAHİNİ ve (9) ŞÜKRANİN OĞLU supriz safkanlarımdır. 

4.KOŞU: Bugün  benimde herkes gibi sığınacağım liman (1) BAWIKAL olacak. Kötü koşması durumunda başta (5) MOLU BEYİ olmak üzere  (3) CONCRETE ve (6) NASRALLAH BEY olur girusundeyim.

5.KOŞU: (6) UMUDA KOŞAN ve (4) ÇÖL ASLANI arası da ki mücadelenin yarışın birincisini çişini belirleyeceğine inanıyorum.  

6.KOŞU: (2) ATAÇ GİRL ve (6) KARA MISRA arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. 

7.KOSU: Ön plana çıkan safkanlar şablonumda olacaktır. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 11-8-1-2

2.AYAK: 7-8-5-10-9

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 6-4

5.AYAK: 2-6

6.AYAK: 12-6-8-5-3-16

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 8 TEK

2.AYAK: 11-8-1-2

3.AYAK: 7-8-5-10-9

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 6-4

6.AYAK: 2 TEK

7.AYAK: 12-6-8-5-3-16

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
ErtanBEY
Ziyaretçi
ErtanBEY

Ooooo urfa mı 😎 alırım bir dal 😂😂 bol şanslar diliyorum kazançlı günler..

ErtanBEY
Ziyaretçi
ErtanBEY

Birazdan buradan paylaşımı yaparım..

ErtanBEY
Ziyaretçi
ErtanBEY

Urfa altılım…..
9.1.8.11.2///////
9.3.1.5.10.7////////
1.BAWIKAL bankoo/////
6,UMUDA KOŞAN banko//////
8.2.3//////
2.3.15.6.4.8.15.10/////
Herkese bol şanslar diliyorum Bombacı ve site sakinleri 😎 😎 😎

ErtanBEY
Ziyaretçi
ErtanBEY

Birde kafada 6 var onu yazmayı unutmuşum GREEN violette..

Gknbel1903
Ziyaretçi
Gknbel1903

Bombacı bol şans..
Urfa’ya yorum yazmaya gerek görmedim direk kuponu gönderiyorum,değerlendirmek İstiyen arkadaşlar için..Herkeze bol şans..

Gknbel1903
Ziyaretçi
Gknbel1903

Buda bawikali yatırmak İstiyen dostlara alternatif KUPONUM..

yusuf
Ziyaretçi
yusuf

Güney doğu yarışları nı oynamaktan vazgeçtim çünkü hile olduğu çok açık

Emin
Ziyaretçi
Emin

Bol şanslar bombacı bugün TAKİL BERİ ATAÇ GRİL günü kurtarmaya calicagim son ayak Antepli Arif çıkışta geç kalmassa bombayı patlattır

admin
Yönetici

Yorumlar geç kaldı beyler. Kusura bakmayın, bol şanslar

Ferit ozdemir
Ziyaretçi
Ferit ozdemir

Admin merhaba burada nasıl kupon paylaşımı yapabilirm

admin
Yönetici

Yorum veya resmini gondererek paylasabilirsiniz.

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Bombacı kardeşim., boşver tahmini filan.. Biz Urfayla boşun uğraşıyoruz. Erenler Kızı nasıl kazanır? Bu ne şimdi? Atın son iki yarışına bak, bu yarışında koştuğuna bak! Urfa, Diyarbakır ve Elazığ yarışları para tuzağından başka bir şey değil.

Egeli
Ziyaretçi
Egeli

Aynen bu nasıl bir koşu ve gelen ata bak yazık oynanmaz urfa insan dolandırıldığını anlıyor artik

Ferit ozdemir
Ziyaretçi
Ferit ozdemir

Beyler herkese selam…öncelikle şunu söyleyeyim dün urfa yarışlarında bir tek süpriz at gelmedi.biliyorum biraz iddalı oldu ama gerçekten öyle idi.bombacı hatırlar iki ay önce ızmir altili sini kafa da iki tek le buldum ve teşekkür yazımı burdan yazdım bombaciya çünkü onda bir at aldım .şimdi sorarsiniz urfada nasıl süpriz gelmeden büyük ikramiye verdi cevaplayayim çünkü bütün bultenler herkesi bavikalin gelecegenine inandirdi bütün samimi yetimle söylüyorum asla gelmeyeceğini net biliyordum ve bunu soguk su ganyan baiideki herkese soledim cunku kv7 yarista yuzde doksan ucuncu dorduncu atlar gelir bunu herkes bilir ama ne hikmetse butun bultenler bavikali tek gosterir ben uc atta yazmadim bile dün kesinlikle gecilmeyecek bir at vardı oda rojhataga bütün oyunlarda tek yazdım ikilisindende ikramiyemi aldım.ozetliyeyim:altiliyi son ayaktaki 8numaralı safkanin iki kez üstüste handikap14 alacağına kendimi ivandiramadim yoksa oyun son derece basitti yakında buradan admin izin verirse SEKTORCU adı altında naçizane tahminlerimi paylasacagim herkese bol sanslar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.