6 OCAK 2018 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

6 Ocak 2018 Cumartesi ADANA tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir haftasonu dilerim.

1.AYAK: 5 Aralık tarihli ADANA 1900 KUM koşusunda Müslüm ÇELİK idaresinde elde ettiği 3.lük bir yana, 2.16.21 ile grubunun yakın zamanda bu mesafede en iyi bitiriş süresini elde eden DOMANİÇ bankomdur

2.AYAK: İdarecileri nezdinde LORD COMMANDER ve TOO FAST başta tercihleyeceğim isimlerdir.

3.AYAK: Uzun zaman sonra katılığı yarış yaşamının 3.koşusunda Ahmet ÇELİK idaresinde rakiplerini ezen MALONES yine Ahmet ÇELİK idaresinde koşuya ağırlığını koyacak olup, yarış yaşamının ilk KUM koşusunda gayet de kalite rakiplere uzak ara ile üstünlük sağlayan PERİ LİNA en belirgin rakibidir.

4.AYAK: GOOD CURRY – KREACHER – AYRTON üçlüsünü grubunun üstünde atlar olması hasebiyle önemseme ihtiyacı hissettim. Bu üçlü bu koşuda birlikte tercihleyeceğim isimlerdir.

5.AYAK: En dış kulvardan start alacak olma avantajını elinde bulunduran KARATAŞ idaresindeki PALAWAN ile Özcan YILDIRIM idaresindeki TATVAN BEYİ’ni idarecileri nezdinde belirtmek istiyorum.

6.AYAK: 16 Aralık tarihli ADANA 1200 KUM koşusunda 1.23.09 ile grubunun uzak ara iel en iyi bitiriş derecesini elinde bulunduran DOMATES GÜZELİ bu koşuda Ahmet ÇELİK idaresinde bankomdur.

1.AYAK: 3
2.AYAK: 3 – 7
3.AYAK: 4 – 9
4.AYAK: 1 – 3 – 5
5.AYAK: 4 – 6
6.AYAK: 7

TUTAR : 3 MİSLİ = 4.32 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ETC

ETC
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
jozuf

Bol şans üstat. Şansın açık olsun.

Mehmet28

bol şanslar

jozuf

Usta bugün yoksun.bekletme bizi üstat

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x