Ana Sayfa / Tahminler / 6 Nisan Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

6 Nisan Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda gruptan üstün gördüğüm 1-AKİLA favorim.Pedigri olarak çim pistede yaktın olan safkanın kazanması benim için normal sonuç olacaktır.10-DERYA SULTAN, 3-PAN FLUTE, 9-ŞASEMU, 4-TORRENT ve 6-İKİZDENİZ rakip arayanlara önerebileceğim isimlerdir.11-AÇİNA sonraki ihtimal.

2.AYAK : İlkkez start alacak arap taylarının mücadelesinde sıralamam şablonda.

3.AYAK : Uzun bir aranın ardından gördüğü koşu daha sert grupta olduğu için ölçü almadığım 11-SERTAĞA bu gruba geçilmez.

4.AYAK : Katıldığı son koşusundan ikincilikle ayrılan 4-KISS OF STEPS favorim.İki koşu gören ve galoplarında bugün için hazır olduğunu gözlerden kaçmayan 5-ANİBAL kalitesiyle ihmale gelmez.10-TOSUNOĞLU, 8-MARDINAR ve 1-ROYAL SIGNATURE sonraki ihtimaller.

5.AYAK : Günün sekizinci koşusu yine ilk kez start alacak arap taylarına ait.Orjin galop ve diğer koşulları göz önünde bulundurup kazanması yüksek ihtimal gördüğüm isimler şablonumda.

6.AYAK : Son koşuları doğu illerinde olsada bu pistte uyum sorunu yaşamayacağını düşündüğüm 15-PARDON KIZ formsuz rakipleri yanında siklet avantajınıda göz önüne alırsak kazanması normal sonuç olacaktır.Gruptaki en güçlü rakibi ise daha sert gruplarda mücadele etmiş olmasına rağmen tabelada yer bulan 5-KILIÇ PRENSES olur.Öte yandan pedigri olarak yüksek potansiyele sahip 3-IMPRESSING eklenip bu ayak sağlama alınabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 // 10 - 3 - 9 - 4 - 6 - 11

2.AYAK : 5 - 13 - 6 - 4 - 13 - 12

3.AYAK : 11

4.AYAK : 4 - 5 // 10 - 8 - 1

5.AYAK : 6 - 3 - 9 - 13 - 11 - 10

6.AYAK : 15 - 5 - 3

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

14
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
SuaL
Ziyaretçi
SuaL

merhaba ramazan bey,, 2 ayakta 13 iki kez yazilmis,, iyi pazarlar, bol sanslar

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Sual hanım kusura bakmayın anca dönebildim şablonuma ekurilerden 1 nolu atı ekledim burada duzeltmemisim tekrar kusura bakmayın
http://bulten.bankotahminler.com/altili-kuponlari/ramazanyilmaz-290/kupon-3425.html

nihat
Ziyaretçi
nihat

ah be bilader ne güzel 1 ile 11 tek yazdık 2.ayaktaki 13 büyük ihtimal 1 idi yanlış yazman bizi büyük bir altılıdan edecek tahminim.ne olur dikkat edelim.bu yanlış no yazmalar çok oluyor canımız yandı bak şimdi.yazık olacak gerisi tutarsa.

nihat
Ziyaretçi
nihat

düzeltmişin ama iş işten geçti.yazık oldu valla.

Süleyman
Ziyaretçi
Süleyman

Ah be abi kafada 1 ve 3. Ayakta 11 tek gerisi dolu ikici ayakta 13 yazmissin 1i yazmadim :( bu kupon gelir cok moralim bozuldu vallaha :(

nihat
Ziyaretçi
nihat

aynen bu şekil yatırmıştım.buradan aldım oyunu dışarı çıktım düzeltmeye bakamadık.
1
4.5.6.10.12.13
11
3.6.9.10.11.13
3.4.5.11.12.15
işallah oynadığım başka yerden yatarda üzülmem.

nihat
Ziyaretçi
nihat

5.ayak unuttum sinirden
4.5.10 idi.

Süleyman
Ziyaretçi
Süleyman

Aynen nihat benimde ona yakin bundan sonrasi kapali nerdeyse 2binden asagida para vermez bu altili cok iyi olurdu vallaha.

nihat
Ziyaretçi
nihat

düzeltmiş arkadaş ama tam 19.00 da kim nerden görecek onu yazık valla.işallah ters biri gelirde yatarız hep beraber o oyunu oynayanlar.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Tamam arkadaşlar haklısınız hata yapmışım düzeltmem gerekirdi ama nete giremedigim için geç fark ettim ayrıca bende 5 attan yattım ve 2 banko verdim bukadar yüklemenize anlam veremiyorum

nihat
Ziyaretçi
nihat

yüklenmiyoruz ramazan kardeş.sadece büyük balık kaçtı ona üzülüyoruz.istesen vernezsin, bilsen bile gelceğini sölemezsin..bişe dediğimiz yok .seni takip ediyoruz.yazık oldu sadece .güzel bir meblağ gelecek tahminim.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

ikramiyenin 5 haneli olacağı kesinde keşke ilk ayakta rakip aramadan diğer ayaklara yüklenseymişim ama kısmet yapacakta bişey yok sağlık olsum demekten başka

nihat
Ziyaretçi
nihat

sağlık olsun.aynen devam ramazan kardeş.mutlaka kıstırcaz bi tane.

Süleyman
Ziyaretçi
Süleyman

Yok üstad ne yüklenmesi Estağfurullah cok basariliydin sen bize tahmin vermek zorunda degilsin ki teşekkür ederiz verdiğin tahminler için bugün değil yarin yada başka bir gün kazaniriz :)

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.